Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

klimatyzacja w samochodzie

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #46
    Odp: klimatyzacja w samochodzie

    Ja klimatyzację regularnie dezynfekuje i odgrzybiam wxxx to fajny, krakowski serwis. Trzeba pamietać o tym, bo zwlekanie z odgrzybianiem może mieć słabe konsekwencje dla naszego zdrowia.
    Last edited by disne; 03-07-2020, 15:06. Powód: link

    Skomentuj

    •    
         

      #47
      Odp: klimatyzacja w samochodzie

      O klimę w aucie trzeba dbać, ale też i uważać. Każdy przecież inaczej reaguje na kontakt z klimatyzacją, ja sama nie mogę zbyt długo przebywać w klimatyzowanych miejscach bo mnie choroba bierze.

      Skomentuj


        #48
        Odp: klimatyzacja w samochodzie

        Jeżeli chodzi o klimatyzacje w samochodzie, to trzeba o nią regularnie dbać i ja osobicie polecam w tym celu odwiedzać serwwiy takie jak xxx , które specjalizują się w klimatyzacji
        Last edited by disne; 03-07-2020, 15:06. Powód: link

        Skomentuj


          #49
          Odp: klimatyzacja w samochodzie

          Napisane przez terat83 Pokaż wiadomość
          Jeżeli chodzi o klimatyzacje w samochodzie, to trzeba o nią regularnie dbać
          To wiadomo Szczególnie jak się podróżuje z bobasami Lepiej ich nie narażać na grzyby i wirusy. U mnie xxx serwis klimatyzacji samochodowej wykonywany jest nawet dwa razy w roku.
          Last edited by disne; 03-07-2020, 15:06. Powód: link

          Skomentuj


            #50
            Odp: klimatyzacja w samochodzie

            O klimatyzację w samochodzie trzeba zadbać, żeby działała poprawnie i żeby nie szkodziła zdrowiu. Co jakiś czas należy ją nabijać, tu wyjaśniono, jak często trzeba to robić: /oautach.pl/nabijanie-klimatyzacji-co-ile-trzeba-wykonywac/ . Regularnie o to dbając, zachowa się klimę w dobrym stanie, a ewentualne naprawy są droższe niż serwisowanie.
            Last edited by disne; 03-07-2020, 15:05. Powód: link

            Skomentuj

                   
            Working...
            X