Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Antidral

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Antidral

    Słyszałam, że jest bardzo skuteczny. Czy któraś z Was go stosowała i czy jest na receptę?
  •    
       

    #2
    może tutaj http://www.mamacafe.pl/forum/showthr...hlight=pocenie ktoś pisze o tym specyfiku
    Julek: 10/3/2008

    Skomentuj


      #3
      Ano nic nie znalazłam. A próbowałam wymienionych tam wkładek i exiatilu i nic mi nie pomaga (zarówno tego do stosowania pod pachy, jak i na stopy i dłonie). No i jeszcze antidral mi został i pewnie jutro pójdę i kupię. Nadczynność tarczycy też nie wchodzi w grę, bo miałam robione badania. Lekarka wspomniała coś o nerwicy wegetatywnej, muszę się wgłębić w temat

      Skomentuj


        #4
        Stosuję i jest bardzo skuteczny. Stosuje się go na noc i zapominasz o poceniu. Trochę piecze, ale to przejściowe
        Zajrzyj Starania-Ciąża-Dziecko
        Szczęśliwe macierzyństwo i jego sekrety. Jak zostać mamą i nie zwariować w ciągu pierwszych kilku miesięcy?

        Skomentuj


          #5
          Napisane przez online Pokaż wiadomość
          Stosuję i jest bardzo skuteczny. Stosuje się go na noc i zapominasz o poceniu. Trochę piecze, ale to przejściowe
          Dzięki za odpowiedź. Miałam dziś kupić ale nie dotarłam do apteki. A stosujesz tylko na pachy czy dłonie i stopy też? Pamiętasz może ile kosztuje?

          Skomentuj


            #6
            ja kupowałam mojemu mężowi jakiś miesiąc temu już drugie opakowanie antidralu, bo właśnie pod pachy i na stopy używa, no i zapłaciłam koło 18 zł w aptece.

            Skomentuj


              #7
              No już kupiłam i właśnie się posmarowałam. Troszkę swędzi, ale nie mocno. Dla pewności, że wszystko się "wsmarowało" wysuszyłam pachy suszarką...
              Tylko tak się zastanawiam, bo w ulotce jest napisane, żeby używać rano, a słyszałam że wiele osób smaruje się na noc i zastanawiam się co lepsze i czy ma to wpływ na skuteczność

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                na pewno będzie wszytko ok, preparat jest po prostu cudo, super ogranicza pocenie, kto by pomyślał że takie coś wynajdą hihi. etiaxil kosztuje koło 50 zl a antidral 15-18 także wiadomo co się wybiera

                Skomentuj


                  #9
                  naprawdę jest skuteczny?
                  to chyba sobie kupię, bo na mnie to już nic nie działa...

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Antidral

                    Antidral jest bez recepty i u nas kosztuje ok 11zł Ja go stosuje od 2 lat jak dla mnie 100% skuteczny nie zamienie go na inny specyfik Polecam!

                    Skomentuj

                           
                    Working...
                    X