Wróć   Forum Mamotoja.pl > Czas dla mamy > Okazje, święta i wakacje
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Okazje, święta i wakacje Jak je spędzacie?

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Dołącz do naszych mam forumowiczek! Podziel się na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o doświadczeniach związanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczęstsze wątpliwości. Weź udział w świetnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, które obowiązują na forum w dyskusjach. Doradzaj i słuchaj porad innych mam, po to jesteśmy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesiąca”
Podziel się z nami zdjęciem swojego brzuszka w ciąży i wygraj fantastyczną nagrodę - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbędnik”
Czy wiesz, że małe dzieci nie potrafią regulować temperatury ciała jak dorośli i tracą ciepło 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposób dbasz o komfort i ochronę dziecka zimą. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool z cudownie miękkiej i ciepłej wełny merino.

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 21-05-2014, 14:18
nelka-89 nelka-89 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
nelka-89.polki.pl

Domyślnie Przejazdem w Warszawie

Witajcie, jadę w podróż z moim półtorarocznym Maluszkiem i będę potrzebowała noclegu na trasie, a konkretnie w Warszawie, najlepiej w centrum. Możecie zaproponować jakieś miejsce, gdzie mile widziana bedzie matka z dzieckiem?
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 21-05-2014, 16:35
taiwona's Avatar
taiwona taiwona jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
taiwona.polki.pl

Domyślnie Odp: Przejazdem w Warszawie

Zwykle gdy jesteśmy z mężem i dzieckiem w Warszawie to zatrzymujemy się w Hotelu Atos na Mokotowie. Jest to 2-gwiazdkowy obiekt o przyzwoitym standardzie. Ceny noclegów też nie są wygórowane. Zajrzyj pod ten link http://www.hotelatos.pl/ - tam masz pełną ofertę.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 30-05-2014, 23:45
Ula144 Ula144 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
Ula144.polki.pl

Polecam Hotel Fotex, komfortowe warunki i przyjazna atmosfera, myślę, że będziesz zadowolona http://www.noclegowo.pl/zabki/12529
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 14-10-2014, 19:04
evelinek13's Avatar
evelinek13 evelinek13 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
evelinek13.polki.pl

Miasto: Mazury
Zdjęcia: 508

Cytat:
Napisał nelka-89 Zobacz post
Witajcie, jadę w podróż z moim półtorarocznym Maluszkiem i będę potrzebowała noclegu na trasie, a konkretnie w Warszawie, najlepiej w centrum. Możecie zaproponować jakieś miejsce, gdzie mile widziana bedzie matka z dzieckiem?
najlpeiej to poczytac sobie w necie o takic hmiejscach PAtrz na opinei na pzystosowanei pokoju do malego dziecka, zeby tez nei brac ze soba doslownei wszysrkiego... mysler ze takich miejsc w warszawie jest multum. Wielkie miasto. Dzuo baz noclegowych
Nieprzeczytane 17-03-2015, 20:36
dyt dyt jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
dyt.polki.pl

A my ze znajomymi i z dziećmi wynajęliśmy busa więc nie martwiliśmy noclegami w podróży, tylko jechaliśmy. Wynajęliśmy z firmy Alt-bus: http://www.altbus.pl/wynajem-busow.php która świadczy przewóz osób na terenie Warszawy i poza Warszawą zawsze komfortowo oraz bezpiecznie - świetna sprawa, bo mogliśmy spać w czasie drogi.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 07-09-2015, 06:14
jagna87's Avatar
jagna87 jagna87 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
jagna87.polki.pl

Podbijam temat. Czy znacie jakieś dobre miejsce na nocleg, które możecie mi polecić?
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 07-09-2015, 09:45
kajametrowsk's Avatar
kajametrowsk kajametrowsk jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
kajametrowsk.polki.pl

Cytat:
Napisał jagna87 Zobacz post
Podbijam temat. Czy znacie jakieś dobre miejsce na nocleg, które możecie mi polecić?
Cześć. Może warto byłoby wynająć sobie własne mieszkanie? Będzie to tańsze niż nocleg w hotelu. Szczególnie jeśli jedziecie w kilka osób. Sama od jakiegoś czasu preferuję właśnie tę formę noclegów.
Zerknij sobie tutaj:
http://www.ekskluzywnenoclegi.pl/pl/o-nas

Na stronie możesz sobie przejrzeć apartamenty jakie są na wynajem w Warszawie. Wszystkie mają wysoki standard, znajdują się w różnych dzielnicach miasta. Również w centrum.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 24-03-2016, 13:00
markietanka's Avatar
markietanka markietanka jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
markietanka.polki.pl

A takie mieszkanie dla rodzinki to jaki koszt? Ile kosztowałby nas nocleg dla 2 osob plus małe dzizecko?
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 24-03-2016, 13:23
kundzia20's Avatar
kundzia20 kundzia20 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
kundzia20.polki.pl

Nie tak wiele . Na pewno taniej niż nocleg w hotelu z przystawką. Zerknij sobie tutaj: http://www.warsaw4you.com/ - na stronie znajduje sie sporo takich mieszkań do wynajecia w Warszawie ( głownie w centrum albo w okolicach przy centrum, Mokotowie czy Ochocie).
O na przykład to studio jest do wynajęcia w cenie 170 zł za noc:

Jakiś czas temu na stronie rezerwowaliśmy sobie nocleg jak wybraliśmy się do Warszawy na weekend.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 29-05-2016, 13:05
pamol3's Avatar
pamol3 pamol3 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
pamol3.polki.pl

Mogę Ci polecić ale http://aurorakrakow.pl/artykuly/o-ap...azny-dzieciom/ Dłuższy urlop lub wakacje to idealny pomysł na wypoczynek w gronie rodzinnym. Wyjazd na wakacje do Krakowa to dla wielu osób wielkie marzenie. Jeżeli i Ty planujesz urlop z rodziną w tym niezwykłym mieście, pomyśl wcześniej o rezerwacji odpowiedniego apartamentu przyjaznego dzieciom w Krakowie.

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania