Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kwiecień 2010

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Kwiecień 2010

    Beatka zaczęłam dopiero. Niby ciut do przodu... ale dopiero po miesiącu będę "sprawdzać" efekty Trzeba troszkę zadbać o siebie po zimie

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Kwiecień 2010

      Szczerze mówiąc mnie już ta pogoda też dobija.... siedzimy zamknięcie w domu, żeby mały nie pochorował się znowu i normalnie do głowy dostajemy!!
      A ja już czekam na to, aż będzie można na rowerze pojeździć, wyjść na dłuuugi spacer, wyjechać na weekend we trójkę!!
      Ja od dzisiaj zaczynam dietkę, nakupiłam warzyw i kolorowo się zrobiło w kuchni i lodówce. Po tych świętach postanowiłam poczuć...głód :P Mężuś przywiezie mi tę książkę Ewy Chodakowskiej to poczytam i wypróbuję kolejną metodę odchudzania. Trzymajcie kciuki dziewczyny!

      Skomentuj


        Odp: Kwiecień 2010

        Sto latek dla Justynki Dużo zdrówka, szczęścia i radości! No i posłusznych rodziców :P:P

        Skomentuj


          Odp: Kwiecień 2010

          Wszystkiego co najlepsze dla Justysi, dużo zdrówka, szczęścia i spełnienia wszystkich dziecięcych marzeń :*


          Dziewczyny, powodzenia z dietą Chodakowskiej

          Ech, ja też już tęsknię za wiosną... Mam już dosyć tych ciężkich, zimowych ubrań.


          Aniołek (1.11.2011r - 8 t.c.)

          Skomentuj


            Odp: Kwiecień 2010

            Karolcia i Justynka - bardzo dziękujemy A za tych posłusznych rodziców to...

            Justyna ty już w 35 tyg? jeszcze 2 i dzidziuś będzie donoszony!! Rany kiedy to zleciało!! Trzymaj się kochana. Urodzisz to już na pewno będzie wiosna i będziesz na spacerki śmigać po parku...

            Skomentuj


              Odp: Kwiecień 2010

              Tak czytam i się dziwię, ze to juuuuż... WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA JUSTYNKI!!!!! Kurcze, niedługo i u mnie impreza, ale zleciało!!


              Skomentuj


                Odp: Kwiecień 2010

                hehe no Gosiu leci czas leci a forum kwietniówek znowu zamiera i nikt nie chce nic pisać...

                No Justynko już niewiele Ci zostało naprawdę! Superowo! A potem od nowa pieluchy, nieprzespane noce i brak czasu na cokolwiek! Także teraz leż do góry brzuchem i delektuj się spokojem

                Franek chyba wyczuwa nadchodzące ciepłe dni bo strasznie pobudzony się zrobił. No i w końcu mogę się pochwalić... Od czwartku sam siada na nocnik, robi do niego i siusiu, i kupkę. Jeszcze ani razu nie zlał się w majty. A wszystko przyszło tak samo od siebie. Po prostu wziął nocnik i się do niego wysikał. Pampki tylko na noc zakładam bo z racji cukrzycy dużo pije i nie wytrzymuje do rana. Ale od rana do wieczora biega już bez Tak się cieszę, że w końcu się przełamał. A jaka ulga dla mojego portfela! Już zaoszczędziłam jedną paczkę pampków :P

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Kwiecień 2010

                  Cześć,

                  znowu urodzinki!!! jeju ten czas, to sumienia nie ma, żeby tak zapylać!

                  No i ślemy spóźnione życzenia szczęśliwego dzieciństwa dla Franusia i Justynki :********
                  Przy okazji gratulacje dla Frania za nocniczek, super, jest to ulga no nie?

                  Zbieram moje dziewczynki na spacer, chyba niebawem będzie tak ciepło, że będziemy w sandałach po tym śniegu chodzić


                  Skomentuj


                    Odp: Kwiecień 2010

                    Gratuluję nocniczka!!!!
                    Karola, to żeś Justynę pocieszyła hahah!!
                    U nas też cieplutko, wczoraj troszkę ten syf z chodników zmyło, ale chyba jeszcze za mało. mogłoby trochę lunąć. Dzisiaj wyszłam rano na balkon no i naprawdę ciepło było. W KOŃCU!!


                    Skomentuj


                      Odp: Kwiecień 2010

                      Hejo

                      Ano coraz cieplej robi się też i u nas??

                      E tam Gośka, ja jestem zwolenniczką nie mydlenia oczu przyszłym mamom hihi Sama padłam ofiarą poglądów o "idealnych" mam i ich przekonań, że dziecko to tylko cud, miód orzeszki i zero negatywnych emocji. Drugi raz się "w konia zrobić nie dam". Owszem, też uważam, że dzieci są kochane i dają wiele radości, ale to nie wszystko - jest jeszcze "ta druga strona mocy" :P

                      Ja już żyję wiosną i przygotowaniami do weekendu majowego. Mam nadzieję, że w końcu uda nam się gdzieś wyjechać i zmienić otoczenie chociaż na tych kilka dni.

                      Dziewczyny a jak tam u Was??
                      Justyna zdawaj no raport z końcówki ciąży.
                      Jakieś zmiany, nowe ciąże?? Wiecie już czy Wasze dzieciaki przyjęto do przedszkola?? U nas jeszcze wyników nie ma ;(

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Kwiecień 2010

                        Faktycznie, chyba w końcu wiosna się zbliża

                        Gratulacje dla Frania

                        Co do przedszkola, to u nas wyniki mają być w połowie kwietnia. Liczę, że w tym tyg. się pojawią.

                        Odnośnie ciąży, to niestety mała jest bardzo nisko i muszę odpoczywać żeby przynajmniej te 2 tyg. jeszcze wytrzymać. Następną wizytę mam na koniec kwietnia i lekarka nie jest pewna czy dotrwam.
                        Wiecie dziewczyny, mnie na razie przeraża sam poród i czym on bliżej, tym ja mam większego stresa. Jeśli chodzi o te minusy macierzyństwa, to już wiem jak to wygląda i nie jest wcale tak kolorowo. Mam nadzieję, że tym razem lepiej to wszystko zniosę - zresztą teraz to nie szaleję, tak jak przy ciąży z Antosiem, nie czytam kolorowych gazet dla mam, nie przeglądam neta itd.


                        Aniołek (1.11.2011r - 8 t.c.)

                        Skomentuj


                          Odp: Kwiecień 2010

                          Spóźnione życzenia dla Mikusia - wszystkiego najlepszego, zdrówcia i spełnienia wszystkich dziecięcych marzeń


                          Aniołek (1.11.2011r - 8 t.c.)

                          Skomentuj


                            Odp: Kwiecień 2010

                            Dla Mikołajka i Antosia, który dzisiaj obchodzi swoje 3 urodziny najserdeczniejsze życzenia Zdrówka, zdrówka, zdrówka, radości i jak najmniej konfliktów z młodszym rodzeństwem Sto lat!!

                            Skomentuj


                              Odp: Kwiecień 2010

                              Sto lat dla Martynki!!! Zdrówka, spełnienia marzeń i wszystkiego naj, naj naj :*:*:*

                              Skomentuj


                                Odp: Kwiecień 2010

                                Sto latek dla Mikusia, Antosia i Martynki :* Buziaczki od cioci Oli i Justynki

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X