Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Prezent dla nauczyciela

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Odp: Prezent dla wychowawcy na zakończenie roku

    Napisane przez teresa211186 Pokaż wiadomość
    Prezent ma być symbolicznym podziękowaniem i nie powinno sie kupowac drogich prezentów. Wystarczy jakiś mały upominek albo kwiatek
    Wcześniej za moich czasów szkolnych kupowalismy dla wychowawczyni drogie prezenty na zakończenie roku czy jakieś święto np. nauczyciela. Teraz jeszcze mam dziecko w przedszkolu więc wszystko przede mną

    Skomentuj

    •    
         

      #32
      Odp: Prezent dla wychowawcy na zakończenie roku

      Napisane przez Iwonka886 Pokaż wiadomość
      Wcześniej za moich czasów szkolnych kupowalismy dla wychowawczyni drogie prezenty na zakończenie roku czy jakieś święto np. nauczyciela. Teraz jeszcze mam dziecko w przedszkolu więc wszystko przede mną
      To za moich czasów szkolnych było wręcz odwrotnie, na zakończenie roku każdy nauczyciel dostawał symbolicznego kwiatka, najczęściej róże, a wychowawca bukiet i tyle było w temacie.

      Skomentuj


        #33
        Odp: Prezent dla wychowawcy na zakończenie roku

        Widocznie w kazdej szkole inaczej My nawet duzy prezent kupowaliśmy na studniówkę wiec każdy powód był dobry, mam nadzieję, ze teraz tak nie bedzie.

        Skomentuj


          #34
          Odp: Prezent dla wychowawcy na zakończenie roku

          Napisane przez Iwonka886 Pokaż wiadomość
          Widocznie w kazdej szkole inaczej My nawet duzy prezent kupowaliśmy na studniówkę wiec każdy powód był dobry, mam nadzieję, ze teraz tak nie bedzie.
          Na studniówkę? Bez przesady. Ale to wszystko zależy od zwyczajów w szkole. Na studiach np. był zwyczaj aby podczas egzaminu magisterskiego zapewnić komisji kawkę i ciasto...

          Skomentuj


            #35
            Odp: Prezent dla wychowawcy na zakończenie roku

            Właśnie u nas w szkole były takie zwyczaje obdarowywanie swojego wychowawcy a my nic na to nie mogliśmy poradzić.
            Teraz z perspektywy czasu widzę, ze to było wykorzystywanie dzieci celem zdobycia czegoś dla siebie.
            Nie koniecznie dobry sposób. Prezentów nie powinno być. U mnie w przedszkolu nie kupujemy prezentów dla Pań. Okaże się jak będzie później.

            Skomentuj


              #36
              Odp: Prezent dla wychowawcy na zakończenie roku

              My różnie kupowaliśmy. Raz to były książki, ale częściej biżuteria, srebrne bransoletki, łańcuszki - coś w tym rodzaju. Teraz w ogóle jest tego większy wybór, internet jest naprawdę niesamowity http://wkruk.pl/bizuteria?filtr[1385][297588]=srebro . Kiedyś to trzeba było specjalnie u jubilerów zamawiać

              Skomentuj


                #37
                Odp: Prezent dla wychowawcy na zakończenie roku

                U nas nie ma mowy, dyrekcja jasno powiedziała - kwiaty, ewentuyalnie bomboniera, ale nie ma dawania żadnych drogich prezentów. Wszystko przez to, że zaczęło się robić jarmarcznie i tylko czekać, aż anuczyciel wystawi sobie zamówienie na konkretny prezent. dyrekcja jednak wie co robi.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #38
                  Odp: Prezent dla wychowawcy na zakończenie roku

                  Ja uważam, że najlepszym prezentem jest pióro, jakaś fajna książka, kwiaty oczywiście, chociaż ostatnio kupiliśmy bransoletkę.

                  Skomentuj


                    #39
                    Odp: Prezent dla wychowawcy na zakończenie roku

                    Również jestem za tym aby dawać na zakończenie kwiaty ale zobaczymy co tego roku wymyśli rada rodziców bo jedni chcą skromnie rodzice a inni chcieli by dawać droższe prezenty

                    Skomentuj


                      #40
                      Odp: Prezent dla wychowawcy na zakończenie roku

                      Rada rodziców powinna dostosować się do zaleceń dyrektora szkoły, kiedy dyrektor nie ma nic przeciwko drogim prezentom wtedy za pewne takie będą dostawać Kwity i bomboniera powinny wystarczyć w końcu maja za to płacone.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #41
                        Odp: Prezent dla wychowawcy na zakończenie roku

                        Tak przecież jest Dzień Nauczyciela ,Dzień Kobiet i wtedy też dostają jakieś upominki więc kwiaty czy inny skromny upominek powinien wystarczyć

                        Skomentuj


                          #42
                          Odp: Prezent dla wychowawcy na zakończenie roku

                          Napisane przez Lara5 Pokaż wiadomość
                          Tak przecież jest Dzień Nauczyciela ,Dzień Kobiet i wtedy też dostają jakieś upominki więc kwiaty czy inny skromny upominek powinien wystarczyć
                          Teoretycznie powinien wystarczyć jednak dla niektórych nauczycieli jest to tak ważne święto, że prezent droższy musi być i czekoladka czy kwiatek nie koniecznie ucieszy...może zależy to od szkoły i od nauczycieli.

                          Skomentuj


                            #43
                            Odp: Prezent dla wychowawcy na zakończenie roku

                            Hmmm... Ja zawsze mialam problem z prezentem dla wychowawcy na koniec roku. Może kup gry retro? Są bardzo ciekawe i oryginalne. Myślę, że wychowawca sie z nich ucieszy. Możesz też kupić książkę, kwiaty i jakąś dekorację. Nie wiem... Ja zazwyczaj dawałam kwiaty.

                            Skomentuj


                              #44
                              Odp: Prezent dla wychowawcy na zakończenie roku

                              Muszę przyznać, że pomysły naprawdę fajne. My w tym roku wychowawczyni mojej córki dajemy fotoksiążkę. Wybraliśmy zdjęcia z całego roku i zrobiliśmy projekt na stronie http://www.pixbook.pl/schoolbook . Jedna książka to naprawdę niewielki koszt, a prezent trwalszy i bardziej wartościowy niż bukiet kwiatów.

                              Skomentuj


                                #45
                                Odp: Prezent dla wychowawcy na zakończenie roku

                                To pomysł rodziców, by kupować drogie prezenty, a nie nauczycieli. Nie spotkałam nauczyciela, który domagałby się jakiegoś prezentu na koniec roku szkolnego.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X