Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Internet i komputer

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Internet i komputer

    Super że zareagowałaś w odpowiednim momencie, bo nie wiadomo jak to się mogło rozwinąć, ja to mam męża który uwielnia grać na komputerze, mam nadzieję że corka nie wrodziła się za nim

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: Internet i komputer

      Osobiście uważam, że bardzo ważne jest, by rodzice w porę zareagowali. Przede wszystkim powinni z dzieckiem dużo rozmawiać i poświęcać mu czas. dobrze jest też ustalać konkretne zasady, a później ich przestrzegać, na przykład ograniczać ilość czas na granie czy wyłączać komputer o określonej porze. Na początku może być ciężko, ale później z pewnością przyniesie to efekty. Dobrze jest również znaleźć dziecku zastępcze zajęcia, które go zainteresują.

      Skomentuj


        #18
        Odp: Internet i komputer

        Ja nie wiem co ludzie widzą w tych grach komputerowych Mam nadzieję że komputer i gry nie zawładną moim synem Dobrze że i mąż nie ma cierpliwości do tego bo pewnie w nie jedną grę pograłby sobie

        Skomentuj


          #19
          Odp: Internet i komputer

          zauważam, że teraz chyba mało który nastolatek nie przesiaduje jak nie na konoli, to na kopie, tablecie, telefonie...jak nie gra, to portal społecznościowy. moja koleżanka niedawno się śmiała, że by z bratem młodszym o 15 lat sie skontaktować, to na fb mu pisze wiadomości-od razu odpisuje, a na tel dodzwonić się nie da

          Też mam nadzieję, że moje dziecko nie wpadnie w szał tej elektroniki

          Skomentuj


            #20
            Odp: Internet i komputer

            no tak jeszcze tablety czy komórki a w tym internet przecież a każdy teraz takie gadżety posiada i jak tu dziecko kontrolować tak do końca to się rzeczywiście nie da ://

            Skomentuj


              #21
              Odp: Internet i komputer

              nio niestety teraz swiat jest bardzo bardzo elektroniczny - patrzac na bratankow meza to hmm oni ciagle przed laptopami, albo tabletami czy w ostatecznisci komórkom - mnie to przeraza - wygonic ich na dwór czy pojezdzili na rowerze, porali z pilke graniczy z cudem ;/ mam tez nadzieje ze moja Zosie ten elektroniczny swiat nie wchłonie

              Skomentuj


                #22
                Odp: Internet i komputer

                Moja koleżanka ma dziecko z wieku mojego syna i mówi że oni sobie tak grają on ma swój tablet ona komórkę i grają sobie w gry Hmmm Taki 5 latek już sobie gra a co potem będzie

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: Internet i komputer

                  Napisane przez Lara5 Pokaż wiadomość
                  Moja koleżanka ma dziecko z wieku mojego syna i mówi że oni sobie tak grają on ma swój tablet ona komórkę i grają sobie w gry Hmmm Taki 5 latek już sobie gra a co potem będzie
                  No ale do tego ma swój własny osobisty tablet?? mama pewnie szczęśliwa bo synek potrafi zająć się soba i nie marudzi, ale z tego co słysze to wszędzie jest podobnie

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: Internet i komputer

                    ale zeby 5 latek ;/ przeciez to szybko uzaleznia i takie spedzanie czasu przed ekranem tablemu komorki zabija kreatywnosc, chec poznawania swiata i wogole jest szkodliwe - przerazajace

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: Internet i komputer

                      tak ma swój tablet ,on ma takie bajery, gadżety no cóż i to rzeczywiście jest coraz bardziej powszechne Ja nawet nie pomyślałabym o tablecie w tym wieku i jestem przeciwna tym grom Ja w ogóle tego nie trawię jak mozna w takie coś grać bo co innego konkursy przykładowo bo jak dziecko coś wykombinuje to już inna sprawa a jak zapatrzone w tablet,telefon czy komórkę to też inna ...

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: Internet i komputer

                        To jest straszne... ale to nic jeszcze moi znajomi mają 4 latnią córkę która gdy miała 2, roku około to dostała ps i xboxa teraz żeby małą poszła spać muszą przed nią wszystko chować, że niby nie ma a laptopa wyciągają dopiero jak mała zaśnie. Zrobili sobie straszną krzywdę, ale za późno to zrozumieli

                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: Internet i komputer

                          Naszą Majkę też trzeba odganiać od komputera, ja przy niej nie mogę za bardzo z niego kotrzystać, bo zaraz wchodzi na kolana i chce żeby jej piosenki włączyć.

                          Skomentuj


                            #28
                            Odp: Internet i komputer

                            majowa-mama i szkoda że się tak późno opamiętali A w wieku szkolnym teraz komputer to chyba podstawa i już trudniej będzie odciągnąć od internetu Miejmy nadzieję że u nas nie będzie tak źle

                            Skomentuj


                              #29
                              Odp: Internet i komputer

                              Ja się boję że u mnie będzie masakra, bo jak mój mąż jest zmęczony i nie chce mu się za Majsią latać to ją sobie bierze na kolana i na komputer... krzyczę na niego, ale to nie działa, bo jak tylko ja nie patrzę to on już z nią leci

                              Skomentuj


                                #30
                                Odp: Internet i komputer

                                Napisane przez majowa_mama Pokaż wiadomość
                                Ja się boję że u mnie będzie masakra, bo jak mój mąż jest zmęczony i nie chce mu się za Majsią latać to ją sobie bierze na kolana i na komputer... krzyczę na niego, ale to nie działa, bo jak tylko ja nie patrzę to on już z nią leci
                                i to niestety podejście dzieci Moje jakoś tak do tego nie ciągną chyba że zobaczą emotikonki to to już im się podoba jak chcę posiedzieć na kompie to mówię że mamusia musi popracować

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X