Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

wymarzone miejsce na wakacje?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    wymarzone miejsce na wakacje?

    Jakie jest wasze wymarzone miejsce na wakacje?
    Moje to Australia, Miami, Tajlandia, Dubai.
  •    
       

    #2
    Odp: wymarzone miejsce na wakacje?

    Nam już od lat marzy sie Cypr Mysle ze kiedys zdolamy sie tam wybrac

    Skomentuj


      #3
      Odp: wymarzone miejsce na wakacje?

      moje marzenie to Szwajcaria. zawsze podobała mi się bardziej niż gorące południowe kraje.
      no i liczę na to, że niedługo uda mi się zrealizować to marzenie. oszczędzam, podglądam tanie loty Szwajcaria i naprawdę wierzę w to, że za jakiś czas będę oglądać te wszystkie piękne widoki na własne oczy

      Skomentuj


        #4
        Odp: wymarzone miejsce na wakacje?

        Jeżeli planujecie wakacje z dzieciakami to zdecydowanie Promenada ! Leży nad Zalewem Zegrzyńskim w niedalekiej odległości od Warszawy i naprawdę można fajnie spędzić tam czas. Można na przykład wynająć noclegi na parę dni: http://www.promenadacountry.pl/ps Trochę pożeglować, wylegiwać się na plaży. Zjeść pyszne grillowane przysmaki
        Dzieciaki lubią tam jeździć : jest i dmuchany zamek i mini jeepy,.
        http://forum.mamotoja.pl/

        Skomentuj


          #5
          Odp: wymarzone miejsce na wakacje?

          Mam kilka takich wymarzonych miejsc. Od late pragnę wybrać się do Barcelony, a poza tym Seszele, Mauritius i ukochana Australia. Może kiedyś uda mi się zrealizować moje skromne podróżnicze marzenia

          Skomentuj


            #6
            Odp: wymarzone miejsce na wakacje?

            Zawsze marzyła mi się Turcja i Hiszpania. poza tym uwielbiam oglądać zdjęcia krajów północnej Europy takich jak Norwegia czy Islandia. Musi tam być naprawdę przepięknie.

            Skomentuj


              #7
              Odp: wymarzone miejsce na wakacje?

              Uwielbiam Chorwację. Polecam wszystkim.

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: wymarzone miejsce na wakacje?

                Oooo, zgadzam się, Chorwacja to bajka, w sumie nie tak daleko, a pięknie, no i można znaleźć fajną ofertę last minute Chorwacja (ja tak zrobiłam, kupiliśmy wczasy na 3 dni przed wyjazdem, spontaniczna decyzja o podróży poślubnej :P) i za niecałe 3 tys. zł spędzić we dwoje naprawdę fajny urlop, myślę, że z dzieckiem wyszłoby niewiele drożej My zapłaciliśmy właśnie jakoś 2500 zł za pobyt w 3-gwiazdkowym hotelu, z pełnym wyżywieniem, pogoda była idealna, widoki niezapomniane

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: wymarzone miejsce na wakacje?

                  Potwierdzam, wakacje w Chorwacji to bardzo dobry wybór. Szczególnie jeśli chce się pojechać samochodem na własną rękę . Ja dwa lata temu byłam z chłopakiem i pojechaliśmy w bardzo fajne miejsce (nie pamiętam nazwy), gdzie była piaszczysta plaża (co nie jest standardem, przeważnie są kamieniste). Odwiedziliśmy także Dubrownik w Chorwacji i muszę powiedzieć, że także bardzo mi się podobał, szczególnie starówka i te kameralne uliczki... Jeszcze tam wrócę!

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: wymarzone miejsce na wakacje?

                    A może weekend w Krakowie? Jak wiadomo jest to jedno z najładniejszych miast w całej Polsce i naprawdę warto się tam wybrać przynajmniej na 2-3 dni. Chociaż ja osobiście doradzałabym dłuższy pobyt ponieważ w tak krótkim czasie nie da się zwiedzić wszystkich ciekawych miejsc. Jeśli chodzi o miejsce noclegowe to warto wynająć hotel z tej grupy: http://www.accorhotels.com/hotel-dir...tel-krakow.htm - wszystkie znajdują się w centralnych miejscach miasta skąd blisko jest do najważniejszych zabytków. Poza tym oferują bardzo wysoki standard

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: wymarzone miejsce na wakacje?

                      Kraków jest piękny, chociaż moim zdaniem ostatnio wypiera go Wrocław. A jeśli chodzi o miejsce na wakacje, to chciałabym wyjechać do Dubaju ale to chyba nieprędko się stanie

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: wymarzone miejsce na wakacje?

                        No my akurat w tym roku wybieramy się z dziećmi do Egiptu ( chociaż nasze polskie morze również jest przepiękne ).
                        Ostatnio byliśmy z mezem kilka lat temu kiedy jeszcze nie mieliśmy dzieci i widzieliśmy , że jest tam naprawdę wiele ciekawych atrakcji dla nich. Zdecydowaliśmy się na kurort Sharm el Sheikh : http://slonecznyegipt.pl/sharm-el-sheikh/ - ponoć fajne plaże

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: wymarzone miejsce na wakacje?

                          Moje wymarzone miejsce to Grecja i Zakynhtos. Czytałam, że dużo ludzi się tym miejscem zachwyca. Do tej pory niestety nie było mnie stać na wakacje za granicą ale w tym roku się chyba wybiorę z mężem. Na suncenter.pl są tanie oferty więc może uda nam się coś znaleźć na naszą kieszeń

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: wymarzone miejsce na wakacje?

                            Od ostatniego urlopu moim ulubionym miejscem na wakacje jest Pobierowo. Wybraliśmy się z mężem i córką do hotelu z basenem nad morzem i to był strzał w dziesiątkę! http://www.baginscyspa.com.pl/pl/pokoje/ Wszyscy świetnie się bawiliśmy, córka uwielbia kąpiele w morzu, ale basenem również była zachwycona. Okolica jest przepiękna, blisko morza i lasu. Ja wieczorami korzystałam z zabiegów spa. Cudowne miejsce i na pewno tam wrócimy.

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: wymarzone miejsce na wakacje?

                              Mi się marzy rejs po Karaibach, tak żeby za jednym zamachem zobaczyć Kubę, Dominikanę, Barbados itd.... Tylko takie rejsy sporo kosztują i słyszałem że głownie na nie jeżdżą emeryci...

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X