Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Sierpień 2012 - mamusie i maleństwa

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Odp: Sierpień 2012 - mamusie i maleństwa

    Cześć Dziewuszki.
    Ja jestem dzisiaj po wizycie u lekarza. Nadal na zwolnieniu lekarskim do 05.04., jednak z moja macicą już jest trochę lepiej Zaczęła coś tam się rozciągać i rosnąć Dzisiaj usg nie miałam robionego, bo lekarka stwierdziła, ze i tak często do tej pory było robione. Umawiam się teraz na USG prenatalne połówkowe, więc za ok 3-4 tygodnie dowiem się co się nam urodzi Jak się czujecie?
    Pozdrawiam.

    Skomentuj

    •    
         

      #32
      Odp: Sierpień 2012 - mamusie i maleństwa

      hej,
      narwana dużo leż i odpoczywaj, ale najważniejsze, że z dzidziusiem jest wszystko w porządku..

      ja tez odczuwam już cudowne ruchy, tak na nie długo czekałam aż w końcu sie doczekałam..
      wczoraj byłam na USG i maluch pięknie rośnie, większość pomiarów ma na ponad 16 tc więc jest nieco większy, czuję że będzie teraz chłopak, choć jak nator już nie mogę się doczekać
      Amelia ur. 19.04.2009
      godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






      Alicja ur. 18.08.2012
      godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

      Skomentuj


        #33
        Odp: Sierpień 2012 - mamusie i maleństwa

        Hej Dziewczyny,

        umówiłam się na 26 marca na badanie usg prenatalne połówkowe. Wtedy na pewno się dowiem co będzie Zazdroszczę Wam tych ruchów, bo ja jeszcze nic nie czuję, poza takim delikatnym przelewaniem się Lekarka mówiła, że przy pierwszym dziecku, to pierwsze ruchy czuć tak ok 21 tygodnia, ale pocieszyła mnie, ze ja jestem tak szczupła, że może u mnie będzie trochę wcześniej Jak t6 tylko będziecie coś wiedziały to dajcie znać. Pozdrawiam.

        Skomentuj


          #34
          Odp: Sierpień 2012 - mamusie i maleństwa

          Narwana, to przelewanie to są ruchy Gratuluję!!!
          Początkowo one nie są mocnymi kopnięciami. Są to takie delikatne falowania i czasem ciężko stwierdzić czy to jelitka czy wyczekiwany kontakt od maluszka.
          I cieszę się, że unormowała się sprawa z macicą.

          Ja na usg idę już 13.03. ale mam jakieś dziwne przeczucie, że i tak nie poznam płci...
          Ale pożyjemy zobaczymy...
          Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


          Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

          Skomentuj


            #35
            Odp: Sierpień 2012 - mamusie i maleństwa

            Napisane przez nator1 Pokaż wiadomość
            Narwana, to przelewanie to są ruchy Gratuluję!!!
            Początkowo one nie są mocnymi kopnięciami. Są to takie delikatne falowania i czasem ciężko stwierdzić czy to jelitka czy wyczekiwany kontakt od maluszka.
            I cieszę się, że unormowała się sprawa z macicą.

            Ja na usg idę już 13.03. ale mam jakieś dziwne przeczucie, że i tak nie poznam płci...
            Ale pożyjemy zobaczymy...
            nator ja właśnie w 17 tyg dowiedziałam się że Pola to Pola tylko lekarz do którego chodzilam na usg to geniusz normalnie pół Łodzi do niego chodzi na usg ciązy bo facet jest niesamowity, nie dosyc że super opowiada o maluszku że szczegółami to sie nie myli
            Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



            Skomentuj


              #36
              Odp: Sierpień 2012 - mamusie i maleństwa

              Hej mamusie pozwólcie że dołączę do waszego wątku, mój lipcowy jakoś powoli zamiera - a raczej chyba juz zamarł i podepnę się do Was.

              Ja już odczuwam porządne kopniaki mojego maluszka nie wiem niestety kto mieszka w moim brzuszku - na USG połówkowym nasze maleństwo zaciskało nogi z całych sił i na dodatek wcisnęło sobie pępowinkę między nóżki także nie było mowy żeby cokolwiek zobaczyć. Najważniejsze jednak że na tym etapie ciąży z dzidziusiem jest wszystko ok i mam nadzieję, że tak pozostanie. Trzymam kciuki za wasze maleństwa żeby wszystkie pokazały się waszym lekarzom i na USG wyszła ładnie płec maluszka
              WERONIKA JAGODA 5 listopad 2008 godz. 15.37 3870 g, 60 cm
              NADIA POLA 10 lipiec 2012 godz. 11.50 3130 g, 56 cm







              Skomentuj


                #37
                Odp: Sierpień 2012 - mamusie i maleństwa

                ewisienka, no kurcze, tu też niemrawo jakoś Mało mamuś na wakacje, czy się im gadać nie chce

                Ja jutro lecę do lekarza i aż drepczę nóżkami, zeby już było jutro

                Ewisienka, a to Twój pierwszy maluszek???
                Jak przygotowania??? Jesteś już w amoku zakupowym??? Ja szaleję, oglądając, że nie wiem kto to tam się kryje Już bym wszytko kupowała, choć sporo rzeczy czeka po moim 3 latku.
                I dziś moja przyjaciółka odbiera wózeczek. Mam go mieć w środę w domku, więc Kacper zostanie oddelegowany jako starszy brat do testowania spacerówki
                Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


                Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

                Skomentuj

                •    
                     

                  #38
                  Odp: Sierpień 2012 - mamusie i maleństwa

                  Mam córeczkę

                  Ale się cieszę!!!
                  Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


                  Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

                  Skomentuj


                    #39
                    Odp: Sierpień 2012 - mamusie i maleństwa

                    Gratulacje nator!!! Bardzo się cieszę Ja teraz czekam na swoją wizytę U mnie znowu jakieś nieprzyjemne sytuacje - w poniedziałek wieczorem przewróciłam się na ulicy (potknęłam się) i chroniąc brzuch upadłam na prawą rękę, która się wykręciła, zbiłam kolano i zwichnęłam lewego łokcia... Teraz prawą rękę mam przez tydzień unieruchomioną i jestem totalnie uziemiona, bo nie mogę nic robić... Jak pech to pech... Pozdrawiam.

                    Skomentuj


                      #40
                      Odp: Sierpień 2012 - mamusie i maleństwa

                      natorku jeszcze raz gratki za dziewczynkę
                      ojej narwana bardzo się potłukłaś? uważaj na siebie podwójnie, na szczęscie upadłaś na rękę i ochroniłaś brzuszek..

                      faktycznie czy na "nasz" termin żadna inna mamuśka nie oczekuje maleństwa?
                      Amelia ur. 19.04.2009
                      godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






                      Alicja ur. 18.08.2012
                      godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #41
                        Odp: Sierpień 2012 - mamusie i maleństwa

                        Nie nie jest aż tak źle Całe szczęście uchroniłam brzuch a to najważniejsze. Uważam na siebie, a to jeszcze gorzej wychodzi... Mam nadzieję, że to się zagoi i za tydzień okaże się, że z ręką nie będzie problemów.
                        No to fakt, nikt inny nie chce do nas przyłączyć

                        Skomentuj


                          #42
                          Odp: Sierpień 2012 - mamusie i maleństwa

                          Narwana kurcze i jak tam ręka???
                          A kolanem się nie przejmuj: do porodu się zagoi

                          A jak w ogóle się czujesz??? Jakieś przeczucia co do płci???

                          Czacza, a u Ciebie są przeczucia??? Bo ja to troszkę wróżę Ci chłopca, cobyśmy się kartonami z ciuszkami wymieniły i po parce miały

                          Ale powiem Wam, że ja już szaleję. Już wszystko chcę z falbankami i koronkami... i jest tyle słodkości... ale jeszcze ciut zdrowego rozsądku zostało, ale ciut...

                          Narwana, a wstaw fotkę brzusia jakąś
                          Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


                          Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

                          Skomentuj


                            #43
                            Odp: Sierpień 2012 - mamusie i maleństwa

                            Hej Dziewczyny.

                            Ręka prawa boli a w lewej ciągle mi przeskakuje coś w łokciu. Kolano wygląda przepięknie - ma niesamowite barwy Jutro się dowiem czy z ręką będzie ok, bo chyba zdejmą mi szynę. Jak nie, to sama zdejmę :P

                            Brzuszek nadal malutki, bo ja na prawdę jestem strasznie szczupła Ale już coś widać pod ciuchami, zależy jeszcze jak się ubiorę

                            Ja chyba bym bardzo chciała dziewczynkę, ale mam przeczucie, ze będzie chłopiec :/
                            A mój mąż odwrotnie

                            W zeszłym tygodniu byłam w takim dużym sklepie z wózkami, ubrankami, łóżeczkami itp. Te wszystkie rzeczy są nieziemskie

                            U Ciebie Nator będzie parka, ciekawe jak u Czaczy. U mnie nawet jak będzie chłopiec, to mam jeszcze szansę na dziewczynkę :P
                            Za tydzień będę wiedziała wszystko - no chyba, że Maleństwo nie będzie chciało pokazać

                            Skomentuj


                              #44
                              Odp: Sierpień 2012 - mamusie i maleństwa

                              Hej
                              Jak się czujecie mamusie? ja wczoraj byłam na basenie, mój dzidziuś przez 3,5 h fikał koziołki -) chyba mu się podobało, tak jak jego siostrzyczce, wcale z wody wyjść nie chciała - no ale ileż można. '
                              nator poczekaj jeszcze troszkę do kolejnego USG, żebyś miała pewność że będzie córcia . Ale wiem sama że ciężko się opanować ja na razie nic nie mam z nowych rzeczy. Z ubrankami wstrzymam się dopóki nie powiedzą mi co będzie, bo ubrań takich w beżowych kolorach mam po Weronice. Wczoraj w IKEA widziałam jednak piękne ręczniczki po kąpieli, fajne wanienki itp. rzeczy.

                              narwana mam nadzieję, że Ci zdejmą tą szynę szybko i ręka przestanie Cie już boleć.
                              Wstawiam kilka fotek mojego brzusia prawie 24 tydzień.
                              Attached Files
                              WERONIKA JAGODA 5 listopad 2008 godz. 15.37 3870 g, 60 cm
                              NADIA POLA 10 lipiec 2012 godz. 11.50 3130 g, 56 cm







                              Skomentuj


                                #45
                                Odp: Sierpień 2012 - mamusie i maleństwa

                                hej,

                                nator no ja mam przeczucia że to będzie chłopiec, jak już pisałam to kompletnie inna ciąża, ale oczywiście nie ma to znaczenia, byle zdrowe, fajnie też gdyby była dziewucha, znam już jej instrukcję obsługi i Amelka miała by przyjaciółkę, będę się dzieliły chłopakami hahaha

                                ewisienka a na kiedy Ty masz termin, brzuszek duży, ja mam troszkę mniejszy ale chyba i tak spory jak na ten tc..
                                Amelia ur. 19.04.2009
                                godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






                                Alicja ur. 18.08.2012
                                godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X