Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamusie lipcowe 2012

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Mamusie lipcowe 2012

    Kobietki, ja nie mam szans na lipiec. Według moich obliczeń to będzie 23 sierpnia... ale mam sierpniowych jeszcze nie ma więc się do Was przytuliłam
    Dziś rozmawiałam z lekarzem, który odbierał Kapiego i spotykamy się w czwartek nie mogę się doczekać.
    I widzę, że najstarsza jestem w towarzystwie
    A ja starałam się od grudnia o dzidziusia, a od kwietnia to już na max... Spóźniał mi się okres i zrobiłam test-i 2 kreseczki, a po 2 dniach kolejny i znów 2!
    i o to czekamy na usg, ale po apetycie i piersiach mam pewność
    Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


    Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: Mamusie lipcowe 2012

      Hej Maksiu :*
      mnie się okres spóźniał i czułam, że to nie zwykłe spóźnianie i koleżanki namówiły mnie, żebym dla spokoju zrobiła test... Zrobiłam dwa i dwa były pozytywne U Ciebie to dziwna historia z tymi testami.. żeby aż tyle wyszło negatywnie to faktycznie musiał być szok jak się dowiedziałaś, że jednak bedzie dzidziuś A co porabiasz na co dzień ? Uczysz sie? pracujesz? odpoczywasz ?
      Pierwsze mdłosci miałam jak sobie z gotowców zrobiłam makaron z sosem pieczarkowym... poczułam zapach i podziękowałam za obiad

      Skomentuj


        #18
        Odp: Mamusie lipcowe 2012

        Hej Nator :* Jak tam po pracy ?
        To nic, że to będzie sierpień, zostań z nami

        Wam jest łatwiej chyba bo to już drugie dzidziusie ;D
        A ja bedę małą panikarą :P

        Skomentuj


          #19
          Odp: Mamusie lipcowe 2012

          hej moje lipcowki ja jutro jade do lekarza zobaczymy co mi p.dr powie, u nas dzis mroz dopakowal jak nieweim ale chociaz bialo mam na dworzu
          nator kochana niech dzidzia poczeka jeden dzien i urodzi sie 24 w moje urodziny
          co porabiam siedze zajmuje sie domkiem a wy? skad jestescie
          MAKSYMILIAN 16.10.2009 GODZ 15.45 3630 56







          Skomentuj


            #20
            Odp: Mamusie lipcowe 2012

            maksiu, ja mam urodziny 19 sierpnia, a mój tata 18. Ja miałam być prezentem urodzinowym, ale z racji na moją punktualność 40 tydzień wypadał 19, więc nie dałam się mamie namówić na szybszy poród
            ja sobie myślę, że zarówno 17, 18, 19 jak i 20 sierpnia byłyby super.

            zolzaa, a co do tego, że to drugie i łatwiej-jest zupełnie inaczej!!! I u mnie o tyle ciężej, że słabo się czuję, ale ukrywam to przed męże i muszę latać jak zawsze i zajmować się Kacprem, szykować święta i pracować.
            A w mojej pracy najgorsze jest to, że pół dnia spędzam w samochodzie, więc ani herbaty się nie napiję i nawet własnego kibelka nie mam...
            Dziś wzięłam urlop i latam: zakupy, choinka, odkurzanie... ech, a bym sobie poleżała i marzyła o maluszku, że czuję ruchy... ech
            Dobrze, że choć chwilę przerwy sobie zrobiłam na jedzonko i forum
            Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


            Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

            Skomentuj


              #21
              Odp: Mamusie lipcowe 2012

              Maksiu to 3mam kciuki za lekarza i zaraz wracaj nam tu opowiedzieć wszystko
              Tak jak w profilu mam napisane jestem obecnie z górnego śląska ;D po porodzie będzie to małopolska

              Hej Nator ;*
              jeden dzień wolnego a nic sobie nie poodpoczywasz świąteczne szaleństwo trzeba odbębnić a potem już będziecie z mężem rozkoszować się tylko nowinką ;D
              Słabo się czujesz a co dokładnie się dzieje? Fakt, że mając maluszka w domu i pracę musisz miec w sobie dużo sił, żeby to wszystko ogarnąć.
              Ja jadę dzis do rodziców i będzie mnie czekało ubieranie choinki i ostatnie porządki...
              eh niech już będzie po świętach

              Skomentuj


                #22
                Odp: Mamusie lipcowe 2012

                Jej dziewczyny wiecie co u mnie dzis taki mroz na dworzu ze szok po 17 bylo juz -8 masakra az strach pomyslec co bedzie rano a ja musze wywlec z wyrka o 6 rano bo p 7 jade juz busem do miasta musze sie jak najszybciej wyrobic bo inaczej m do pracy nie zdazy a wzial wolne tylko do 10 bo maja zapiernicz
                MAKSYMILIAN 16.10.2009 GODZ 15.45 3630 56







                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: Mamusie lipcowe 2012

                  Zolzaa, słabo się czuję bo jestem strasznie senna. Z Kacprem w ciąży umierałam na mdłości do 13-15 godziny i tak też leżałam... a teraz: codziennie po 6 na nogach i zasuwam jak zawsze. Jedyne co sama sobie zabraniam to dźwiganie! więc dziś zakupy miałam w 4 siatkach i nosiłam je do domku pojedynczo z samochodu jak na mnie sąsiedzi by popatrzyli to by stwierdzili, że mi odbiło, bo ja zawsze obładowana leciałam do domu, byleby się zabrać na raz.
                  Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


                  Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: Mamusie lipcowe 2012

                    No ja jestem po wizycie jest ok dzidzia rosnie ma juz 4cm i wyniki mam oki teraz mam wzyte dopiero 17stycznia maluszek fikolki fika jak nie wiem w brzuchu
                    MAKSYMILIAN 16.10.2009 GODZ 15.45 3630 56







                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: Mamusie lipcowe 2012

                      Napisane przez maksiu16 Pokaż wiadomość
                      No ja jestem po wizycie jest ok dzidzia rosnie ma juz 4cm i wyniki mam oki teraz mam wzyte dopiero 17stycznia maluszek fikolki fika jak nie wiem w brzuchu
                      Cześć dziewczyny :*
                      Maksiu to mały wielkolud najważniejsze, że wszystko jest dobrze
                      Ty masz wizytę 17 a ja 18 stycznia ;D

                      jadę teraz na pyszną czekoladę z bita śmietaną i pokupować prezenty..
                      wieczorem moje "ulubione" ubieranie choinki

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: Mamusie lipcowe 2012

                        Hej dziewczyny

                        Tak was poczytuję i aż łezka się w oku kręci jak przypomnę sobie ten cudowny okres w moim życiu jakim była ciąża

                        Życzę Wesołych Świąt i lekkich porodów!



                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: Mamusie lipcowe 2012

                          Napisane przez ulcia04 Pokaż wiadomość
                          Hej dziewczyny

                          Tak was poczytuję i aż łezka się w oku kręci jak przypomnę sobie ten cudowny okres w moim życiu jakim była ciąża

                          Życzę Wesołych Świąt i lekkich porodów!
                          Ulcia ja mam podobnie aż mnie zazdrość delikatna zżera a najgorsze że ja za bardzo na kolejne bobo nie mogę sobie pozwolić choc kto wie

                          dziewczyny wielkie gratulacje


                          JULA

                          MAJA

                          OLGA

                          Skomentuj


                            #28
                            Odp: Mamusie lipcowe 2012

                            Majajula ja już bym chciała mieć kolejne bobo ale jeszcze trochę poczekamy zanim rozpoczniemy starania Zresztą nie chcemy żeby Lilka była jedynaczką.
                            Ja mam troje rodzeństwa i wesoło było zawsze w domu więc czemu nie?;P
                            Ale sama chcę mieć trochę mniejszą gromadkę.

                            Dziewczynki, powodzenia!



                            Skomentuj


                              #29
                              Odp: Mamusie lipcowe 2012

                              Hej laski wieczorkiem
                              Spac mi sie chce jak nie wiem i gloa mnie zaczyna bolec od 6 jestem na nogach zeby jakos jechac do lekarza i zeby m sie wyrobil do pracy na 10 bo tylko tak go zwolnili
                              no naszczescie tegho 17 jade popoludniu wiecie co z wizyty na wicyte nie moge doczekac sie kolejnej jeszcze bardziej
                              zobaczymy jaki ten bobo duzy sie urodzi bo maks wazyl 3630 i byl 56dlugi a tu zobaczymy skoro juz jest taki duzy no ja przytylam 3 kg
                              MAKSYMILIAN 16.10.2009 GODZ 15.45 3630 56







                              Skomentuj


                                #30
                                Odp: Mamusie lipcowe 2012

                                Hejka kobietki,
                                no i byłam u lekarza!!! Moje maleństwo ma 3 mm długości (gdzie mu tam do Waszych 2,5cm wielkoludów)
                                piersi przygotowują się, brzusio też, puki co ok. No i termin sierpniowy więc gdy Wy już będziecie tulić różowe bobaski, ja będę jeszcze "spakowana"
                                A co tam u Was??? Jak przygotowania do świąt???
                                ja lecę kroić sałatkę
                                pa pa
                                Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


                                Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X