Wróć   Forum Mamotoja.pl > Pytania do eksperta > Porady psychologa
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Porady psychologa Odpowiedzi na pytania o problemy dotyczące wychowania dzieci i relacji w rodzinie. Masz problem z dzieckiem? Poradź się naszych użytkowników! Wkrótce również rozmowy ze specjalistą - psychologiem dziecięcym i terapeutą!

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Dołącz do naszych mam forumowiczek! Podziel się na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o doświadczeniach związanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczęstsze wątpliwości. Weź udział w świetnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, które obowiązują na forum w dyskusjach. Doradzaj i słuchaj porad innych mam, po to jesteśmy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesiąca”
Podziel się z nami zdjęciem swojego brzuszka w ciąży i wygraj fantastyczną nagrodę - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbędnik”
Czy wiesz, że małe dzieci nie potrafią regulować temperatury ciała jak dorośli i tracą ciepło 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposób dbasz o komfort i ochronę dziecka zimą. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool z cudownie miękkiej i ciepłej wełny merino.

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 28-05-2019, 21:52
faustyna22 faustyna22 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
faustyna22.polki.pl

Domyślnie Terapia dla par Warszawa

Cześć,

Dziewczyny, krótka piłka - czy któraś z Was wraz ze swoim partnerem miała okazję korzystać z terapii dla par? Zastanawiam się nad jej sensem. Od długiego czasu między mną, a partnerem z którym mieszkam, dzieje się coś paskudnego. Przeważają kłótnie, ciche dni, godzimy się i po dwóch dniach wszystko wraca do przykrej "normy". Rozważam terapię dla par, bo nie mam już pojęcia czy i co mogę zrobić, żebyśmy się dogadali. Ktoś z zewnątrz spojrzy na nas obiektywnie i może wtedy zrozumiemy, gdzie nie styka? Uprzedzając pytania - on mnie nie zdradza, ja go też nie.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 28-05-2019, 21:56
xswedc xswedc jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
xswedc.polki.pl

Domyślnie Odp: Terapia dla par Warszawa

Terapie przyniesie efekty, ale tylko w tedy jeżeli partnerzy oboje tego chcą. Czy twój partner również chce tej terapii?
Jeśli tak to mogę wam polecić ośrodek https://www.kochamzabardzo.pl/ bardzo popularny w Warszawie wielu osobom już pomógł.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 28-05-2019, 21:58
mariola12qa mariola12qa jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
mariola12qa.polki.pl

Ja tez byłam na terapi par w ośrodku kochamzabardzo.pl. Potwierdzam ze jeśli oboje partnerzy tego nie chcą to nic z tego nie wyjdzie. Już nie chodzimy dogadujemy się jak na razie. Najpierw wysłuchają ogólnie wasze problemy potem po kolei będziecie przepracowywać każdy problem. I musisz być przygotowana na to ze terapia jest po to byście uświadomili sobie każde z osobna co chcecie zmienić w sobie samych. Z początku to może być szok takie spojrzenie na siebie krytycznym okiem ale to pomaga.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 29-05-2019, 13:24
Cejlon's Avatar
Cejlon Cejlon jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
Cejlon.polki.pl

Fajnie, że pojawiają się tutaj takie wątki. To jest to co chcę tutaj widzieć.
Nieprzeczytane 30-05-2019, 09:13
donat_ka's Avatar
donat_ka donat_ka jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
donat_ka.polki.pl

Chodziliśmy z mężem do tej przychodni psychologicznej
http://strefamysli.pl/psychoterapia-par-i-malzenstw/

Terapia u nich stawia na lepsze porozumienie się w małżeństwie. Psycholog zastosował wiele ćwiczeń np. mające na celu zbliżenie się emocjonalne, zwiększenie wzajemnego zaufania, eliminowanie zachowań niepożądanych, treningi umiejętności, jak również naukę kłócenia się.

My największy problem mieliśmy w tym że nie potrafiliśmy się kłócić oraz wyciągaliśmy różne rzeczy z przeszłości.

Obecnie potrafimy się już opanowac.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 30-05-2019, 21:43
faustyna22 faustyna22 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
faustyna22.polki.pl

Dzięki przejrzałam troszkę opinie w necie i widzę, że duzo osób poleca terapię w kochamzabardzo.pl
Udamy się wiec z mężem do nich, jest to nasze jedyne rozwiązanie już teraz jeżeli się nie uda to trudno widocznie tak musiało być.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 30-05-2019, 21:45
xswedc xswedc jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
xswedc.polki.pl

Cytat:
Napisał faustyna22 Zobacz post
Dzięki przejrzałam troszkę opinie w necie i widzę, że duzo osób poleca terapię w kochamzabardzo.pl
Udamy się wiec z mężem do nich, jest to nasze jedyne rozwiązanie już teraz jeżeli się nie uda to trudno widocznie tak musiało być.
Na pewno się uda kochamzabardzo pomogło już wielu parom więc wam się też uda bądż w dobrej myśli.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania