Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Co dziś robicie na obiadek?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Co robicie dziś na obiad?

    U mnie jutro będzie taka zupa gulaszowa http://www.codogara.pl/6589/zupa-gulaszowa Dzieci nie chcą jeść mięsa, więc muszę kombinować na wszelkie sposoby... Czasem mam dość.

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Co dziś robicie na obiadek?

      Wczoraj u mnie były ziemniaczki z piekarnika piersi z kaczki z sosem z żurawiny i surówka z selera Było pycha
      a dzisiaj będzie zupka nie wiem jaka
      Attached Files

      Skomentuj


        Odp: Co dziś robicie na obiadek?

        U nas dzisiaj będzie gulasz z ziemniakami (ja wolałabym z kaszą, ale mąż nie lubi kaszy, a syn jest u babci, więc mnie nie poprze) i tarte buraczki. A gulasz mam od wczoraj, więc dziś prawie wolne od gotowania...

        Skomentuj


          Odp: Co dziś robicie na obiadek?

          U nas dziś pulpety z ryżem i gotowana marchewka. Fabian uwielbia pulpety i staram się mu je robić raz w tygodniu. A i roboty z tym dużo nie ma więc będę mogła iśc z dziećmi na dłuższy spacer

          Skomentuj


            Odp: Co dziś robicie na obiadek?

            U mnie dziś kopytka (zostały mi ze wczoraj ziemniaczki ) pieczeń i sałatka ze słoika z przetworów
            bobusie - dobrze że u mnie wszyscy kaszę lubią bo czasem jest oderwanie od tych ciągłych ziemniaków

            Skomentuj


              Odp: Co dziś robicie na obiadek?

              Martunia35 jakoś nie zaczęca mnie taka gotowa zupka... Zdecydowanie wolę gotować sama. Jest to czasem trudne, ale ułatwiam sobie np. tym, że czasem gotuję coś na dwa dni.

              Skomentuj


                Odp: Co dziś robicie na obiadek?

                Ja też wolę gotować sama. Dzisiaj mamy mięsko drobiowe pieczone w piekarniku do tego ziemniaczki i pyszną surówkę z kapusty pekińskiej z sosem czosnkowym

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Co dziś robicie na obiadek?

                  Ja mam dziś kurczaka saltinbocca a do tego puree ziemniaczane z jarmużem i bazylią. Aż mi ślinka cieknie jak o tym pomyślę.

                  Skomentuj


                    Odp: Co dziś robicie na obiadek?

                    Dzisiaj mąż i syn nocują u teściów, córka już śpi, więc podszykowują jutrzejszy obiad. Chłopcy będą mieli radość, bo to ich ulubiony STROGONOV!

                    Skomentuj


                      Odp: Co dziś robicie na obiadek?

                      Napisane przez bobusie2 Pokaż wiadomość
                      Dzisiaj mąż i syn nocują u teściów, córka już śpi, więc podszykowują jutrzejszy obiad. Chłopcy będą mieli radość, bo to ich ulubiony STROGONOV!
                      Będą się cieszyć. U nas jutro tradycyjny niedzielny obiadek. Rosół z lanym ciastem a do tego ziemniaczki z mięskiem z kurczaka i surówką marchewki z chrzanem

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Co dziś robicie na obiadek?

                        Teresa - mi już brakuje rosołku i też przeważnie w niedziele u nas rosół jest ale ostatnie dwa tygodnie już odbiegły od tego Wczoraj i przedwczoraj były gołąbki a dzisiaj zrobię zupę ogórkową i mam nadzieję że skończymy te gołąbki

                        Skomentuj


                          Odp: Co dziś robicie na obiadek?

                          Ja mam dziś makaron chow mein z kurczakiem i teriyaki. Coś mnie ciągnie ostatnio do azjatyckiej kuchni.

                          Skomentuj


                            Odp: Co dziś robicie na obiadek?

                            Napisane przez smerfetkaaa8 Pokaż wiadomość
                            Ja mam dziś makaron chow mein z kurczakiem i teriyaki. Coś mnie ciągnie ostatnio do azjatyckiej kuchni.
                            Wow Brzmi bardzo zachęcająco ale jeszcze nie próbowałam gotować nic z azjatyckiej kuchni :/
                            U mnie dziś gulasz ,ziemniaczki i surówka z kapusty kiszonej

                            Skomentuj


                              Odp: Co dziś robicie na obiadek?

                              U mnie dziś klasyczny schabowy na smalcu + pieczone ziemniaki wg tego oto przepisu - http://czerwonywidelec.pl/pieczone-ziemniaki-przepis/ - mam nadzieję, że wyjdą smaczne

                              Skomentuj


                                Odp: Co dziś robicie na obiadek?

                                Ja mam dziś na obiad makaron z kurkami, szpinakiem i orzechami włoskimi. Pierwszy raz przygotowuję to danie .

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X