Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Co dziś robicie na obiadek?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Co dziś robicie na obiadek?

    Napisane przez jjmka Pokaż wiadomość
    ale mnie zachęciłaś, jak nie pojadę do mamy na weekend to zrobię, a foremki takie jak do babeczek??
    ja robiłam w normalnych

    Napisane przez Lara5 Pokaż wiadomość
    muffinki wyglądają super kusząco i apetycznie
    w moim odczuciu i męza są bardzo smaczne nawet tesciowej smakowaly a ona za szpinakiem nie przepada

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Co dziś robicie na obiadek?

      Dajcie mi przepis na dobre naleśniki Ja jeszcze w życiu nie robiłam naleśników, a jutro zrobie moze naleśniki, szybko i smacznie. Kupie do tego ser .

      A i czy istnieje szansa zamiany np mleka na wodę ? Bo po mleku mamy rewolcje

      Skomentuj


        Odp: Co dziś robicie na obiadek?

        Na temat naleśników niestety nie mogę wypowiedzieć-bez mleka nie robilam i nie wiem czy wyjdą bez tego.

        A ja sie zapytam o muffinki jeszcze. Nigdy nie robilam a te ze szpinakiem pysznie wyglądają wiec mam głupie pytanie-w jakuch firemkach to piec? Bo mam tylko papierowe i blache-czy moge tak jakoś upiec czy muszę kupić specjalnie np. silikonowe foremki?

        Skomentuj


          Odp: Co dziś robicie na obiadek?

          e chyba możesz w tych papierowych. Ja mam przepisy że niby w tmetalowych powinna piec a robie w papierowych i wychodzą świetne. Szpinak nie jest rzadki wiec myślę, że pappierowe mogą być.

          Skomentuj


            Odp: Co dziś robicie na obiadek?

            Napisane przez perpetua88 Pokaż wiadomość
            Na temat naleśników niestety nie mogę wypowiedzieć-bez mleka nie robilam i nie wiem czy wyjdą bez tego.

            A ja sie zapytam o muffinki jeszcze. Nigdy nie robilam a te ze szpinakiem pysznie wyglądają wiec mam głupie pytanie-w jakuch firemkach to piec? Bo mam tylko papierowe i blache-czy moge tak jakoś upiec czy muszę kupić specjalnie np. silikonowe foremki?
            ja robiłam w papierowych i do foremka do blaszki wylądowała - Patrycja zamierzasz je robic?

            w kwestii nalesnikow niestety tez bez wody nie mam przepisu - dzieciaczki uczulone na mleko ze go nie chcesz?

            Skomentuj


              Odp: Co dziś robicie na obiadek?

              Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
              ja robiłam w papierowych i do foremka do blaszki wylądowała - Patrycja zamierzasz je robic?

              w kwestii nalesnikow niestety tez bez wody nie mam przepisu - dzieciaczki uczulone na mleko ze go nie chcesz?
              zdecydowanie tak, takiego mega smaka mi narobiłaś, że dziś biorę się za muffinki. Rok temu kupiłam foremki papierowe do muffinek i tak sobie leżą, leża.... wreszcie biedne doczekają się użycia dziękuję za podpowiedź

              Skomentuj


                Odp: Co dziś robicie na obiadek?

                Ja jestem uczulona na mleko, zjem to zaraz do wc latam ale jak nie to dajcie z mlekiem, jakoś przeboleje A małemu chce zrobić by zjadł coś innego

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Co dziś robicie na obiadek?

                  Napisane przez marzena_161 Pokaż wiadomość
                  Dajcie mi przepis na dobre naleśniki Ja jeszcze w życiu nie robiłam naleśników, a jutro zrobie moze naleśniki, szybko i smacznie. Kupie do tego ser .

                  A i czy istnieje szansa zamiany np mleka na wodę ? Bo po mleku mamy rewolcje
                  Możesz dać więcej wody niż mleka ale tak na samej wodzie to nie wiem nigdy nie robiłam

                  A co do foremek na muffiny Jeszcze jak tej blaszki na muffiny specjalnej nie miałam na pewnej stronie wyczytałam że można sobie zrobić z folii aluminiowej zrobić taką prowizoryczną foremkę np na szklance i to się nie rozpadnie ja próbowałam i normalnie muffinki wyrastały

                  Skomentuj


                    Odp: Co dziś robicie na obiadek?

                    Ale laseczki kopsniecie mi przepis ? Bo nie mam żadnego sprawdzonego bo nigdy nawet nie robiłam naleśników U rodziców czesto były a jak sami mieszkamy to jeszcze nie praktykowałam

                    Skomentuj


                      Odp: Co dziś robicie na obiadek?

                      Ja robię tak
                      2 jajka roztrzepię z cukrem (na oko może 1/2 szkl ) dodam mleko (możesz pół na pół z wodą ) i mąkę też daję na oko tak aby konsystencja była taka gęsta

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Co dziś robicie na obiadek?

                        Dzięki, jutro piąteczek to przy piątku zrobie z białym serkiem Lubie naleśniki a jak byłam mała w przeszkolku potrafiłam zjeść i 5 i nawet czasem 8 to jedyny obiad który jadłam w przeszkolu

                        Skomentuj


                          Odp: Co dziś robicie na obiadek?

                          Napisane przez Lara5 Pokaż wiadomość
                          Ja robię tak
                          2 jajka roztrzepię z cukrem (na oko może 1/2 szkl ) dodam mleko (możesz pół na pół z wodą ) i mąkę też daję na oko tak aby konsystencja była taka gęsta
                          Podobnie robimy, tylko sól zamiast cukru dodajemy

                          I pochwalę się że babeczki wyszły pychota ze szpinakiem, mąż pochłonął zatrważającą ilość

                          Skomentuj


                            Odp: Co dziś robicie na obiadek?

                            no to super Lubie szpinak również, a jest zdrowy więc warto dodawać go do rózności. Ja nawet jajka jak smaże zawsze sobie jedną kostkę rozmrażam i daje

                            Co do obiadu miałam dziś barszczyk czerwony z makaronem

                            Skomentuj


                              Odp: Co dziś robicie na obiadek?

                              Napisane przez perpetua88 Pokaż wiadomość
                              Podobnie robimy, tylko sól zamiast cukru dodajemy

                              I pochwalę się że babeczki wyszły pychota ze szpinakiem, mąż pochłonął zatrważającą ilość
                              miałam pytać czy robłaś muffiny właśnie - to fajnie ze smakowały ja je robiłam też jak byłam u mamy i nawet tata i moj szwagier je jedli więc muszą być dobre hehe

                              Napisane przez marzena_161 Pokaż wiadomość
                              no to super Lubie szpinak również, a jest zdrowy więc warto dodawać go do rózności. Ja nawet jajka jak smaże zawsze sobie jedną kostkę rozmrażam i daje

                              Co do obiadu miałam dziś barszczyk czerwony z makaronem
                              nigdy nie jadlam barszczu z makaronem tylko z ziemniaczkami

                              u mnie dziś też naleśniki z białym serkiem a dla Zosi z jogurtem naturalnym , ja powiem Wam ze jako takiego przepisu na nalesniki nie mam robie na oko :P

                              Skomentuj


                                Odp: Co dziś robicie na obiadek?

                                No ja dziś będę tworzyć Hmmm... najgorsze to przerzucanie na patelni, no i to że trzeba je smażyć na oleju No ale raz nie zawsze można. My sie oczuczyliśmy i nawet jak cos smaże to albo na wodzie, albo na sucho.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X