Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Wycieczka do Warszawy

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Wycieczka do Warszawy

    Hej Czy Waszym zdaniem warto jechać do Warszawy na wycieczkę? Jest tam co zwiedzać? I przede wszystkim - gdzie sprawdzać pogodę, żeby było dobrze? Czy myślicie, że np. ten serwis pogody jest ok http://www.meteoprog.pl/pl/weather/Warszawa/?
    Traktuj syna jak księcia przez pięć lat, jak niewolnika przez dziesięć, a jak przyjaciela przez następne lata.
  •    
       

    #2
    Odp: Wycieczka do Warszawy

    Ja zdecydowanie wolę Wrocław, zwłaszcza że apartamenty Wrocław są tańsze niż w Warszawie. I jakoś jest bardziej kameralnie.

    Skomentuj


      #3
      Odp: Wycieczka do Warszawy

      Super motywacja, bo gdzie są noclegi tańsze ;-) I kto ci nagadał takich głupot, że są tańsze? Trzymajcie namiary - http://www.hphotel.pl/ Wszystko jest kwestią tego, ile macie kasy do wydania, jakie są wasze oczekiwania. Tam ten standard jest utrzymany na bardzo wysokim poziomie i ogólnie nie ma się czego czepiać. Bardzo dobra kuchnia, aranżacja raczej klasyczna - miejsce, które warto polecić.

      Skomentuj


        #4
        Odp: Wycieczka do Warszawy

        Dlaczego nie? Byłam raz w Warszawie, źle nie było i chętnie pojechałabym jeszcze raz, bo ostatnim razem nie zwiedziłam zbyt wiele.

        Skomentuj


          #5
          Odp: Wycieczka do Warszawy

          Zwiedzanie Warszawy w ciągu jednego dnia jest praktycznie nie możliwe, lepiej poświęcić na taką wycieczkę kilka dni. Warto zacząć od noclegu http://www.edom.pl/index.cfm?event=s...411879&land=pl i zaliczyć zwiedzanie przynajmniej Łazienek, Wilanowa, trzeba zobaczyć Pałac Prezydencki i PKiN, Muzeum Powstania Warszawskiego a inne muzea dość liczne jeśli wystarczy czasu , warto wybrać się też na Stare Miasto

          Skomentuj


            #6
            Odp: Wycieczka do Warszawy

            NO ja się zastanawiam nad podróżą do Warszawy. Chciałabym te wszystkie muzea poodwiedzać.

            Skomentuj


              #7
              Odp: Wycieczka do Warszawy

              Jeśli Warszawa to nie zimą dwa razy byłam w styczniu i nie wychodziłam z hotelu tak było zimno :d

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Wycieczka do Warszawy

                w Warszawie jest super, byliśmy z mężem w zeszłym roku i świetnie się bawiliśmy.

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Wycieczka do Warszawy

                  Ja niedawno wróciłam z Warszawy. Bardzo lubię to miasto.

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Wycieczka do Warszawy

                    Najlepszy czas, aby zwiedzać Warszawę to wiosna - wybierając się do stolicy z dziećmi warto wcześniej zarezerwować sobie rodzinny apartament Sun&Snow , najwygodniejszą opcją będzie wynająć apartament na Starym Mieście, bardzo blisko stamtąd do ciekawych miejsc. Co do atrakcji polecanych dzieciom wymienię takie jak Muzeum Dzieci im. Janusza Korczaka, Pałac Kultury i Nauki wraz z tarasami widokowymi, Muzeum Wojska Polskiego, Park Miniatur Województwa Mazowieckiego.

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Wycieczka do Warszawy

                      Muszę powiedzieć, że brzmi interesująco. Niemniej, jeszcze się zastanowię.
                      Decyzje podjęte w przeszłości kształtują naszą teraźniejszość

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Wycieczka do Warszawy

                        ja w zeszłym roku byłam z mężem w Warszawie i bardzo mi się podobało. Muszę znowu zorganizować taką wycieczkę znowu.

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Wycieczka do Warszawy

                          My byliśmy w Warszawie w zeszłym roku i było super Teraz w okolicach Wszystkich Świętych planujemy nieco dalszą podróż - na Kanary Zastanawiamy się tylko czy na lotnisko jechać samochodem, czy może takim transferem? Może ktoś z Warszawy byłby nam w stanie doradzić?

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Wycieczka do Warszawy

                            Byliśmy w tym roku w Warszawie, piękne i fascynujące miasto! Zauroczyła nas ta różnorodna panorama, wąskie uliczki żywcem wyjęte gdzieś z południa Europy, niezwykły zapis dróżek historii i rozwoju jakimi są wieżowce w otoczeniu kamienic. Mąż mógł skorzystać z toru gokartowego https://kartingowynarodowy.pl/ mieszczącego się przy stadionie PGE Narodowym - tak naprawdę to był główny cel naszego wypadu do Warszawy, uwielbia gokarty. Bardzo nam się podoba to miasto i na pewno do niego jeszcze nie raz powrócimy.

                            Skomentuj

                                   
                            Working...
                            X