Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

rozszerzanie diety niemowlaka - karmienie naturalne

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    rozszerzanie diety niemowlaka - karmienie naturalne

    Witam Mam dylematy związane z rozszerzaniem diety dziecka. Moja Córcia skończyła 6 miesięcy i raz dziennie zaczęłam jej podawać papkę z danego warzywa (marchewka, cukinia, ziemniaczek), z kapką oliwy z oliwek. Małą od urodzenia jest karmiona tylko piersią. Kiedy powinnam zacząć wprowadzać np. kaszkę? Aby móc kontynuować karmienie naturalne. I czy warto podawać kaszki owocowe? Kiedy przeczytałam ich skład, a tam informację np. o oleju palmowym, zwątpiłam Może lepiej podawać zwykłą kaszkę i do tego przygotowany samodzielnie mus owocowy? I co jest lepsze - samodzielne przygotowywanie papek i zupek z warzyw? A jeśli nie mamy takich ze sprawdzonego źródła? Może wtedy lepsze są słoiczki? Przynajmniej teoretycznie powinny być super przebadane i zdrowe... Takie mam zagwozdki. Chciałabym podawać Dziecku tylko najzdrowsze rzeczy. A w otoczeniu mam mało mam, które karmią tylko naturalnie... Czy inne Mamusie również tak analizują ten temat?

    #2
    Odp: rozszerzanie diety niemowlaka - karmienie naturalne

    Witam,
    proszę przejrzeć ten wątek, może da odpowiedź na kilka pytań. http://forum.mamotoja.pl/forum/showt...zerzanie+diety

    Skomentuj


      #3
      Odp: rozszerzanie diety niemowlaka - karmienie naturalne

      Odżywianie dziecka jest niezwykle ważne, szkoda, że nie znajdziesz odpowiedniej metody dla swojego dziecka
      subway surfers

      Skomentuj

             
      Working...
      X