Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

pomocy!!!!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    pomocy!!!!

    Witam wszystkich a więc tak moja córka ma dzisiaj 6 tygodni i mam problem przy karmieniu piersią. Gdy przystawie ja do piersi to ona bardzo lapczywie zaczyna jeść aż słychać jak powietrze dostaje się do jej brzucha przy tym jedzeniu,więc biorę ja na moment od piersi żeby odpoczela to zaczyna się nerwowo rzucać ze chce jeść i nie umiem jej opanować,dodam że nie dawno aż tak źle nie było brałam jej pierś i jej się fajnie odbiło a teraz się rzuca i muszę dac jej bo wygina się i w ogole . Nie raz jest tak że odciagne ja od piersi a ona sie rzuca i jej się uleje pokarm albo mi sie ksztusi przy piersi . Nie wiem co mam zrobić czasami mam ochotę odstawic pierś i przejść na mleko modyfikowane, bardzo chce zostać przy piersi ale już nie wiem co robićnajgorzej jak sie zaksztusi przy jedzeniu albo jak zwróći nie wiem czy to nie jest spowodowane ze tak gwałtownie je i później się rzuca rusza i nie wiadomo co jeszcze .

    #2
    Odp: pomocy!!!!

    dodam jeszcze że w czasie karmienia jak łapie to powietrze i zabieram jej pierś i sie rzuca biorę ja na ramię żeby jej się odbilo to czasem w tym momencie przy klepaniu w plecki mleko jej się cofa ,nie mam pojęcia czy jej na brzuch naciskam czy poprostu dlatego że tyle zjadla i sie nie mieści to i zwaraca

    Skomentuj

           
    Working...
    X