Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Co na gardło dla dziecka?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #61
    Odp: Co na gardło dla dziecka?

    Ja na gardło najszęściej stosuję psikacze tzn Tantum Verde i Argentin, to są dwa preparaty któe zawsze przy czerwonym gardle dostajemy tzn naprzemiennie

    Skomentuj

    •    
         

      #62
      Odp: Co na gardło dla dziecka?

      Mikaa ja też raz właśnie ten preparat stosowałam i u nas tez fajnie pomogło. Lekarz nam go przepisał. Teraz mamy go w domowej apteczce.

      Skomentuj


        #63
        Odp: Co na gardło dla dziecka?

        Kurcze mój synek właśnie znowu był przeziębiony jutro daję go już do żłobka i mam nadzieję że jakoś przetrwa w nim do końca tygodnia ;(

        Skomentuj


          #64
          Odp: Co na gardło dla dziecka?

          Najgorsze jest to, ze do przedszkoli posyłane sa dzieci chore, bo rodzice nie maja co z nimi zrobić i twój synek moze dodatkowo cos podłapać.

          Skomentuj


            #65
            Odp: Co na gardło dla dziecka?

            my zawsze po poradzie lekarskiej kupowaliśmy dziecku gdyż samodzielnie nic w aptece nie dostaniemy konkretnego

            Skomentuj


              #66
              Odp: Co na gardło dla dziecka?

              U nas tantum verde zawsze działa. A częste infekvcje górnych dróg oddechowych mogą wskazywać na pneumokoki.

              Skomentuj


                #67
                Odp: Co na gardło dla dziecka?

                zalezy od wieku dziecka. Jak małe to podajemy co innego ale zazwyczaj maluszkowi lekarze nie dają nic tak jak w przypadku mojej córki bo za mala

                Skomentuj

                •    
                     

                  #68
                  Odp: Co na gardło dla dziecka?

                  Jeśli dziecko ma powyżej 6 lat i nie ma żadnych przeciwwskazań, to można mu już podawać tabletki na gardło (jak np. te xxxx). Są dwie opcje - z cukrem lub bez i w kilka smaków do wyboru. Ich działanie jest delikatne, przynosi ulgę w bólu i pieczeniu gardła i zmniejsza jego obrzęk. A poza tym dzieci je lubią, więc rodzice nie muszą się martwić i wymyślać coraz to nowych sposobów, żeby podać preparat, który może pomóc ich dziecku
                  Last edited by disne; 20-08-2020, 22:16. Powód: link

                  Skomentuj


                    #69
                    Odp: Co na gardło dla dziecka?

                    Ja mam w sumie pytanie związane z tym tematem. Czy któraś z was korzystała może z takiego specyfiku: xxxx pytam gdyż zastanawiam się czy nie stosować tego jako zamiennika dla syropów na kaszel. Wygląda naprawdę spoko, pytanie tylko czy faktycznie jest skuteczne.
                    Last edited by disne; 20-08-2020, 22:16. Powód: link

                    Skomentuj


                      #70
                      Odp: Co na gardło dla dziecka?

                      Syrop z miodu, cebuli i czosnku oraz przeciwwirusowo działający Engystol.

                      Skomentuj

                             
                      Working...
                      X