Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Buty do biegania

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Buty do biegania

    Szukam butów do biegania dla kobiet. Mam dość dużą nogę (r 44) i ciężko mi znaleźć coś fajnego i wygodnego. Będę wdzięczna za rady gdzie mogę coś znaleźć
  •    
       

    #2
    Odp: Buty do biegania

    No nie powie że nie masz problemu. Może poszukaj sklepów ktore specjalizują sie w takich dużych rozmiarach butów?

    Skomentuj


      #3
      Odp: Buty do biegania

      Rozmiar 44 musi być dla kobiety uciążliwy... Dobrze że teraz coraz więcej sklepów ma w swojej ofercie takie obuwie. Co do butów do biegania to znalazłam tanie buty damskie. Może coś ci si się spodoba. Moja kuzynka ma rozmiar buta 43 i zazwyczaj kupuje męskie adidasy. Czasami można znaleźć coś fajnego
      Last edited by Redakcja_MamoToJa.pl; 14-05-2014, 14:31.

      Skomentuj


        #4
        Odp: Buty do biegania

        Ja polecam buty Nike.. mają tam też duże rozmiary, te buty są bardzo wygodne i naprawdę świetnie leżą na nodze.. polecam każdemu.. sama takie mam i biega się naprawdę fajnie, sa lekkie i wygodne , a do tego mają niesamowite kolory

        Skomentuj


          #5
          Odp: Buty do biegania

          A jakie buty do biegania polecacie na małą stopę. W rozmiarze mniej wiecej 35 .

          Skomentuj


            #6
            Odp: Buty do biegania

            Napisane przez cwiklak Pokaż wiadomość
            A jakie buty do biegania polecacie na małą stopę. W rozmiarze mniej wiecej 35 .
            Haha na pewno takie żeby rozmiar pasował. Swoja drogą malutka stópka ja mam 38. W sumie dużo jest butów wejdź sobie na http://www.mikesport.pl/ ostatnio kupiłam u nich co prawda strój do biegania i pewnie na rower też go będę brała taki termoaktywny, ale butów też mieli od groma, a że sklep specjalizuje się w tematyce sportowej na pewno coś sensownego znajdziesz. Kwestia w tym, żeby zrobić to z głową i nie kupować pierwszych lepszych które się podobają, buty do biegania mają być wygodne a nie się podobać. To moje zdanie.

            Skomentuj


              #7
              Odp: Buty do biegania

              Ja zdecydowanie polecam z adidasy (adidasy Adidasa :P)
              Zasięg rozmiarowy mają duży, ale nie wiem jak z bardzo małymi albo bardzo dużymi stopami. W każdym razie polecam, bo właśnie trzeci rok zdzieram swoje - i nadal spełniają swoją funkcję i ładnie wyglądają.
              • Nie zniszczyły się, wkładka amortyzująca nadal działa, siatka do przewiewu stopy świetnie działa i się nie podarła (a biegałam w różnych miejscach i w różną pogodę).
              • Mają do wyboru wiele rodzajów podeszw - jeśli macie jakieś wady stopy albo chodzicie krzywo (typu stawiacie lekko stopy do wewnątrz), to takie podeszwy są bardzo ważne, żebyście sobie w czasie biegania kolan nie zniszczyły.
              • Mają w podeszwie miejsce na miCoacha - urządzenie do pomiarów Waszej aktywności (w bucie jest miejsce na tempomierz, do kompletu można dokupić pulsometr)

              No i ja kupowałam w outlecie w Piasecznie - zapłaciłam zamiast 400 zł tylko 200 zł, a wszystkie gwarancje plus 30 dni na zwrot i tak miałam.

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Buty do biegania

                Sprawdz na http://www.decathlon.pl/ jest ogromny wybór butów ja tam zawsze kupuję.
                naprawa komputerów

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Buty do biegania

                  Skoro masz taką konkretną stopę, poszukaj wśród butów dla mężczyzn. Niektóre kobiety twierdzą wręcz, że biega im się w nich lepiej niż w tym typowo damskich.

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Buty do biegania

                    Czasem w biedronce czy lidlu można kupic obuwie sportowe po okazyjnych cenach...a z tym kupowaniem meskich też jakiś pomysł. Ja kupuje czasem dzieciece

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Buty do biegania

                      Przy tak dużej stopie może postawić na męskie buty do biegania. Niektóre kobiety wręcz specjalnie kupują te dla mężczyzn, bo uważają, że są one lepsze niż kobiece. Tak naprawdę nie ma to większego znaczenia.

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Buty do biegania

                        Pamiętam, że kiedyś były buty do biegania w Lidlu za ok. 60 zł. Kupiłem po przecenie jeszcze, warto się rozglądać za ofertami

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Buty do biegania

                          Te z Lidla rzeczywiście nie są złe, więc na początek na pewno wystarczą

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Buty do biegania

                            Niedawno dowiedziałam się, że oprócz odpowiedniego obuwia, bardzo ważny jest również strój jaki nosimy. Warto jest więc zapoznać się z poradnikiem na temat wyboru odzieży do biegania by była ona jak najbardziej komfortowa oraz zapewniała przewiewność podczas intensywnego wysiłku

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Buty do biegania

                              Nic nie stoi na przeszkodzie, byś pomierzyła męskie modele. Oprócz kolorystyki i rozmiarówki niczym nie różnią się od tych damskich, na pewno coś wpadnie CI w oko
                              Ksawery ma już 2 latka i 3 miesiące

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X