Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Ból gardła

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Odp: Ból gardła

    A lekarz coś powiedział na to?

    Cieszę się, że ból gardła minął

    Skomentuj

    •    
         

      #32
      Odp: Ból gardła

      Mnie zawsze boli gardło, gdy wypije zimny napój, niezależnie od pogody za oknem, można powiedzieć, że kaszel mam przez cały rok, i z powodu "wyziębienia" gardła i z powodu alergii (na pyłki, kurz, sierść kota...)
      Moja strona o zielonej kawie + ćwiczenia - http://zielonakawa-odchudzanie.pl/ + porady finansowe: http://judaszowesrebrniki.pl/

      Skomentuj


        #33
        Odp: Ból gardła

        na ból gardła reklamują lizaki :P środki Gala są dobre bo nie zawierają nie wiadomo jakiej ilości chemii. Poza tym antybiotyk można brać w przypadku naprawdę dużych problemów z gardłem

        Skomentuj


          #34
          Odp: Ból gardła

          Ja jak zachoruje na zapalenie gardła to ból przy przełykaniu jest nie do zniesienia. Leki w formie tabletek czy syropków są dla mnie nie do przyjęcia. Dlatego używam leku w aerozolu. Daje mi to sporą ulgę.

          Skomentuj


            #35
            Odp: Ból gardła

            teraz cierpię na ból gardła, na szczęście bez innych objawów, więc chyba nie grypa. Biorę strepsils i poprawiam aspiryną, ale wiadomo - leczony potrwa tydzień, nieleczony 7 dni, więc po prostu czekam aż przejdzie
            Pesymizm to przywilej człowieka, który myśli. Zapraszam na mojego Bloga o restauracjach w Gdyni

            Skomentuj


              #36
              Odp: Ból gardła

              Ja jakieś dwa lata temu miałam regularne anginy i właśnie od bólu gardła się zaczynało. Zawsze kończyło się na antybiotykach, co osłabiało mnie jeszcze bardziej. Teraz jakoś jest lepiej.

              Skomentuj


                #37
                Odp: Ból gardła

                Jest wiele sposobów na pozbycie się bólu gardła. Ja ostatnio dowiedziałam się, że pomocna może być woda utleniona. Zobaczcie sobie ten artykuł, w którym wyjaśniono sposoby na ból gardła. Sama jeszcze nie próbowałam tego rozwiązania z wodą utlenioną, bo na szczęście tej zimy gardło mnie nie bolało, ale przy następnej okazji na pewno będę musiała to wypróbować.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #38
                  Odp: Ból gardła

                  Cebula będzie najskuteczniejsza, jak zrobisz z niej syrop. Kroisz jedną cebulę na piórka, mieszasz z łyżeczką cukru, ona puszcza sok i ten sok wypijasz. U mnie się sprawdzal ten sposób podczas ciąży.

                  Skomentuj


                    #39
                    Odp: Ból gardła

                    Na ból gardła? Płukanie wodą z solą, szałwią i septosanem. A na przeziębienie herbatka z lipy z cytryną, miodem i domowym sokiem z malin. Poza tym vitamina c1000 i wapno.

                    Skomentuj


                      #40
                      Odp: Ból gardła

                      czy ktoś z Was płukał gardło srebrem koloidalnym - https://www.doz.pl/apteka/p111510-sr...Ag_plyn_300_ml?
                      Mam bardzo często problemy zapaleniem gardła i koleżanka z pracy poleciła mi właśnie użycie srebra. Podobno jest to bardzo dobry środek we wszelkich problemach z gardłem. Ciekawa jestem czy ktoś mi doświadczenie z tym środkiem? Taki lek kosztuje prawie 40 złoty więc najpierw chciałbym uzyskać jakąś opinię :P

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #41
                        Odp: Ból gardła

                        Na ból gardła dobre sa płukanki wody z solą, szałwią, można sobie też kisiel zrobić, z aptecznych rzeczy to ja zawsze sobie pyramidonek kupuję

                        Skomentuj


                          #42
                          Odp: Ból gardła

                          ten dla dzieci taki? czy mają coś dla dorosłych?

                          Skomentuj


                            #43
                            Odp: Ból gardła

                            Mnie zawsze miód pomaga.

                            Skomentuj


                              #44
                              Odp: Ból gardła

                              Jeśli to tylko gardło, szałwia powinna się sprawdzić. Jeśli jednak to grypa leczenie powinno być bardziej stanowcze, najlepiej od razu udać się do lekarza, po recepty

                              Skomentuj


                                #45
                                Odp: Ból gardła

                                Ja najczęściej kiedy czuję że zaczyna mnie boleć gardło piję mleko z miodem i czosnkiem - to pomaga ale nie dawno koleżanka poleciła mi super rozwiązanie kiedy już gardło bardzo boli - płukanie gardła wodą - najlepiej ciepłą z dodatkiem soli. Ulga po kilku minutach

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X