Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jakiego operatora telewizji polecicie

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Jakiego operatora telewizji polecicie

    Bo obecnie mam cyfrową telewizję naziemną ale jednak brakuje mi kanałów. Kogo możecie polecić ?
    http://forum.mamotoja.pl/
  •    
       

    #2
    Odp: Jakiego operatora telewizji polecicie

    Ja również przez jakiś czas miałam antenę na balkonie ale kiepsko to u mnie działało. Po prostu mam złe ustawienie bloku ( zupełnie po drugiej stronie od nadajnika...). Teraz mam kablówkę. Kupiłam sobie pakiet w multimedii. Internet plus telewizja oraz jestem bardzo zadowolona. Mam wiele kanałów oraz sam internet równiez jest szybszy niż miałam w neostradzie . Takie wlaśnie pakiety są najbardziej opłacalne.
    Najlepiej to zerknij sobie tutaj:
    https://panwybierak.pl/oferty/telewizja-internet/10

    Strona daje CI porównanie wszystkich ofert operatorów. Dzięki temu o wiele łatwiej będzie Ci się na kogoś konkretnego zdecydować.

    Skomentuj


      #3
      Odp: Jakiego operatora telewizji polecicie

      Najlepsza jest telewizja przez internet. oglądasz, co chcesz, kiedy chcesz i w sumie, gdzie chcesz

      Skomentuj


        #4
        Odp: Jakiego operatora telewizji polecicie

        Telewizja przez internet to fajna sprawa o ile masz szybki internet (chyba, że nie zwracasz zbytniej uwagi na jakość). Jak chodzi o ilość kanałów to obejrzyj się m.in. za Cyfrowym Polsatem i NC+. Ewentualnie jakiś lokalny dostawca telewizji?

        Skomentuj


          #5
          Odp: Jakiego operatora telewizji polecicie

          Ja mam Cyfrowy Polsat i programow jest bardzo duzo, az ciezko zdecydowac sie co oglądać, i cena tez przystępna jest

          Skomentuj


            #6
            Odp: Jakiego operatora telewizji polecicie

            Ja mam tylko podstawową telewizję i w zupełności nam to wystarczy bo nie mamy nawet czasu oglądać telewizji i jest tam też program dla dzieci TVP ABC - polecam

            Skomentuj


              #7
              Odp: Jakiego operatora telewizji polecicie

              Obecnie mamy cyfrowy polsat i jesteśmy zadowoleni. Wcześniej była enka, ale zbyt drogo w stosunku do oferty i nie opłaca się być u nich stałym klientem, żadnych profitów z tego tytułu.

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Jakiego operatora telewizji polecicie

                My mamy cyfre plus i chwalimy sobie co prawda telewizji za często nie oglądam ale mąż ma tam jakieś swoje ulubione programy, mi wystarczyłyby podstawowe i też byłoby dobrze

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Jakiego operatora telewizji polecicie

                  Napisane przez Iwonka886 Pokaż wiadomość
                  My mamy cyfre plus i chwalimy sobie co prawda telewizji za często nie oglądam ale mąż ma tam jakieś swoje ulubione programy, mi wystarczyłyby podstawowe i też byłoby dobrze
                  A to nie połączyło się przypadkiem z enką? Bo jakoś dawno nic nie słyszałam o cyfrze plus. Dla mnie to nawet i naziemna by wystarczyła, byle mieć dobrą antenę.

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Jakiego operatora telewizji polecicie

                    Napisane przez wyakin Pokaż wiadomość
                    A to nie połączyło się przypadkiem z enką? Bo jakoś dawno nic nie słyszałam o cyfrze plus. Dla mnie to nawet i naziemna by wystarczyła, byle mieć dobrą antenę.
                    A nawet nie wiem my mamy umowę z cyfra plus i nic tam nie ma o ence Naziemna do oglądania programów tych co oglądam w zupełności my tez by wystarczyła

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Jakiego operatora telewizji polecicie

                      Napisane przez taiwona Pokaż wiadomość
                      ale jednak brakuje mi kanałów.
                      Szczerze, to moim zdaniem na tych płatnych zwykle też nie ma nic szczególnie ciekawego, ale zależy co kto lubi.

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Jakiego operatora telewizji polecicie

                        Do tej pory mieliśmy kablówkę, ale niestety dość problemowa ona jest, wiecznie coś im się psuje, jakość obrazu też pozostawia wiele do życzenia. Myślimy właśnie o tym cyfrowym polsacie, naprawdę jest takie to fajne? Opłaca się? Bo przyznam szczerze, że przeraża mnie przeprowadzanie kabli do anteny...

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Jakiego operatora telewizji polecicie

                          Ja co prawda nie mam telewizji i nie mam potrzeby jej posiadania. Ale teściowie mają i mają na prawdę dużo różnych programów. Mają jakoś z Orange.

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Jakiego operatora telewizji polecicie

                            Sama z chęciom dowiem się, jakiego polecacie dostawcę telewizji , no i który ma fajną cenę na swoje usługi. Rodzice mają cyfrowy polsat i nie są zadowoleni.

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Jakiego operatora telewizji polecicie

                              Ja mam telewizje naziemną i w zupełności nam to wystarcza. Teście mają NC+ i za 20 zł mają coś ponad 50 kanałów., Wszystko zależy ile się ogląda telewizję, jakie programy sie lubi

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X