Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Bliźniacze wózki - czyli jak wybrać ten najlepszy spośród i tak małego wyboru

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Bliźniacze wózki - czyli jak wybrać ten najlepszy spośród i tak małego wyboru

    My mamy Greentom. Dokładniej ten model https://e-babystuff.pl/producent/greentom/ . Bardzo łatwy w składaniu i lekki. Jak wychodze z młodszym i straszym synem na spacer to spokojnie jestem w stanie ogarnąć złożenie wózka i pilnowanie syna jednocześnie

    Skomentuj


      #17
      Odp: Bliźniacze wózki - czyli jak wybrać ten najlepszy spośród i tak małego wyboru

      Ja myślę, że warto o to zapytać jakiegoś specjalistę. To się według mnie zdecydowanie najlepiej sprawdza
      Niestety mam tendencję do radzenia sobie z problemami w taki sposób, że w ogóle sobie z nimi nie radzę

      Skomentuj


        #18
        Odp: Bliźniacze wózki - czyli jak wybrać ten najlepszy spośród i tak małego wyboru

        Nie wiem do końca jak jest z wózkami bliźniaczymi, chyba x lander z tego co kojarzę miał kiedyś takie wózki, u nas bliźniaki się nie trafiły w rodzinie to nie mam rozeznania ale sama też wybrałam x -move bo kojarzy mi się ten wózek z solidnym i trwałym

        Skomentuj


          #19
          Odp: Bliźniacze wózki - czyli jak wybrać ten najlepszy spośród i tak małego wyboru

          Bardzo fajny jest ten od Chicco https://www.al.to/p/215187-wozek-spa...twin-coal.html jest bardzo poręczny i dobrze się go prowadzi. Ma szerokie siedziska oraz wyściełane oparcia z możliwością regulacji do 4 różnych pozycji. Przy tym pozostaje bardzo lekki i po złożeniu zajmuje bardzo mało miejsca. Da się go poskładać nawet jedną ręką, testowane! Do tego kosz na zakupy jest bardzo pojemny więc nic nam nie zabraknie na spacerze. W zestawie jest też folia przeciwdeszczowa więc idealnie nadaje się na każdą pogodę, polecam
          Co słychać? Uśmiechnij się! Życie jest za krótkie, żeby się zamartwiać

          Skomentuj

                 
          Working...
          X