Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Co robicie zjedzeniem nie zjedzonym w święta?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Co robicie zjedzeniem nie zjedzonym w święta?

    Co zrobić z ciastami , sałatkami itd nie zjedzonymi przez święta?
    Sałatka ryżowa- Najlepsza z owocami .
  •    
       

    #2
    Odp: Co robicie zjedzeniem nie zjedzonym w święta?

    przedewszystkim zalecam zdrowy rozsądek przed świętami,czyli kupowanie takiej ilości jaką rodzina jest w stanie zjeść.Przecież tu nie chodzi o napychanie się nie wiadomo czym,i w niesamowitej ilości,owszem są potrawy tradycyjne, które robię głównie w święta, ale robię tego tyle ile trzeba, nigdy nie robię z tej okazji zakupów dla 40 osób, więc ciasta zawsze zjadamy, sałatki i mięso też poprostu dwa dni po świętach nie musze gotować.


    Skomentuj


      #3
      Odp: Co robicie zjedzeniem nie zjedzonym w święta?

      Lata praktyki u mnie nie zostaje nic tylko chleb ale z tym nie ma problemów bo tesciowie mają kury które pożerają miejskie wypieki


      Skomentuj


        #4
        Odp: Co robicie zjedzeniem nie zjedzonym w święta?

        my sie podzieliysmy miedzy soba z siostra :-) co moglam to pomrozilam a reszte po siwetam wtrzachnelismy

        Skomentuj


          #5
          Odp: Co robicie zjedzeniem nie zjedzonym w święta?

          My też nauczeni doświadczeniem zaczęliśmy wszystko robić w rozsądnych ilościach. A jak już coś zostanie to albo się zamrozi albo komuś wyda.



          Skomentuj


            #6
            Odp: Co robicie zjedzeniem nie zjedzonym w święta?

            Mam 5 rodzeństwa , każdy już ma swoją rodzinę, zawsze spotykamy się u rodziców na święta.Więc nie ma nigdy problemu z tym zawsze coś ktoś zabierze i nic nie nie marnuje

            Skomentuj


              #7
              Odp: Co robicie zjedzeniem nie zjedzonym w święta?

              Nawet jak się planuję zrobić mało to nie zawsze wychodzi... Na szczęście ciasto i mięsa spokojnie można zamrozić. A sałatki... Cóż, można nimi się podzielić z odwiedzającymi nas gośćmi (mój teść Np. nigdy nie pogardzi słoiczkiem sałatki warzywnej ).

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Co robicie zjedzeniem nie zjedzonym w święta?

                ja bardzo lubię jak zostaje coś po świętach, bo w święta to za stołem się patrzy patrzy ale więcej nie da rady się zjeść. A po świętach "ooo zjadłbym ten pyszny pasztecik" i jak się zamrozi mięsko i ciasto to wtedy przez jakiś czas jeszcze można się rozkoszować świątecznymi przysmakami

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Co robicie zjedzeniem nie zjedzonym w święta?

                  Zwykle mrozimy co się da, ale zawsze trochę się marnuje. Po kilku dniach obżarstwa nie mogę już patrzeć na jedzenie, szczególnie polskie jedzenie, marzę o kebabie albo chińskim daniu W tym roku tak nie będzie, bo pierwszy razy odważyliśmy się nie spędzić świąt w domu, więc problemu jedzeniowego nie będzie. Wyjeżdżamy na kaszubską wieś do Liesewskiego Dworu - miejsca w którym już byliśmy i które nas naprawdę urzekło. Cisza, spokój, odpoczynek - to dla mnie priorytety tegorocznych świąt.

                  Skomentuj

                         
                  Working...
                  X