Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

sex dniem czy nocą

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    i w dzień i w nocy, byle ochota była, jak odkładam na później, bo dzici harcują to i ochota mija

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      a ja widze meza przez tydzien co 6-8tyg takze jak przyjezdza to sie od razy rzucamy na siebie jak malutka oczywiscie spi. przewaznie to w nocy bo juz zapada w nocny sen i bez stresu mozna szalec a tak to trezba szybko bo w dzien drzemie.
      Wikunia 04.08.2008r

      Skomentuj


        #18
        Odp: sex dniem czy nocą

        Napisane przez moniaB Pokaż wiadomość
        ja mogę i w dzień i w nocy. kiedyś się wstydziłam w dzień, myślałam że sie nie spodobam mężowi. ale mnie przekonał jak jest ochota w dzień to czemu czekać do wieczora?
        Ja tez uwazam ze nie wazne kiedy, byle by ochota była-a swojego meza kiedys sie wstydziłam ale stwierdziłam ze przeciez on mnie czy tak czy tam widzi takze to bez róznicy bo wiem ze dla niego to ja zawsze bede najpiekniejsza
        No alez se posłodziłam hahahahahahhahahahahahaah


        Uważam za szczęśliwego tego,
        który szczecie swoje zawdzięcza naturze,
        ale podziwiam i szanuję tego,
        który szczęcie stworzył sobie sam,
        który stworzył je silną wola i energią.
        Hippolyte Taine

        Skomentuj


          #19
          Odp: sex dniem czy nocą

          a ja mam najczęściej ochotę o godzinie 12-14 w ciągu dnia,kiedy dziecko śpi
          wieczorem spac mi się chce po cieżkim dniu,a rano chce pospać jak najdłużej bo czeka mnie cięzki dzień i tak w kółko... hehe
          FROCH

          Skomentuj


            #20
            Odp: sex dniem czy nocą

            Ze względu na dzieci to pozostaje noc choć i w dzień ma sie ochotę...

            Skomentuj


              #21
              Odp: sex dniem czy nocą

              Napisane przez Miss Pokaż wiadomość
              a ja mam najczęściej ochotę o godzinie 12-14 w ciągu dnia,kiedy dziecko śpi
              wieczorem spac mi się chce po cieżkim dniu,a rano chce pospać jak najdłużej bo czeka mnie cięzki dzień i tak w kółko... hehe
              to tak jak jak już muszę to wolę w dzień, a jak nie muszę to w ogóle





              Skomentuj


                #22
                Odp: sex dniem czy nocą

                Napisane przez Grzegorz79
                Po pierwsze komfort gdy dzieci śpią a sypiają także w dzień choć letnie poranki 4 rano gdy śpiewają ptaki też jest (było dla mnie ) ciekawie choć ja jako nawrócony prawiczek głosu nie mam celibat większy niż mój 70 letni proboszcz Ps, mój podpis mówi za siebie
                GRZEGORZU fajny suwaczek Wiem że dla faceta 7 miesięcy bez seksu to cała wieczność,ale ja bym dała radę tyle wytrzymać.


                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: sex dniem czy nocą

                  Jak dawno nie wchodziłam tutaj. Dla mnie bez różnicy czy dzień czy noc byle było przyjemnie. Najczęściej jednak pozostaje noc bo w dzień mała biega po domu A co do Grzegorza to podziwiam i zgodzę się z Anną że facetowi ciężko wytrzymac, więc tym bardziej chylę czoła. Mój mąż też miał celibat i przeżył Czasem pewne sprawy warte są poświęcenia.

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: sex dniem czy nocą

                    dla mnie też pora dnia nie ma różnicy, byle oboje mają ochotę, i podpisuję się pod tym co Grzegorz napisał że piękni jest np. o czwartej rano kiedy ptaszki zaczynają śpiewać...
                    Grzegorzu i zgadzam się z Anną i Lusią że dla mężczyzny 7 miesięcy w celibacie to cała wieczność...




                    http://mamaczytata.pl/pokaz/8496/samuel_-

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: sex dniem czy nocą

                      A ja tam mogę obojętnie kiedy. Najważniejsze żeby dzieci nie przeszkadzały i nikt niespodziewanie nie wszedł.
                      DAMIANEK 04.06.2007R
                      BARTOSZEK 21.05.2008R
                      NATANEK 30.04.2010R
                      OLIWKA 17.02.2012R

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: sex dniem czy nocą

                        Dla mnie też dzień czy noc nie ma różncy, wazne by był nastrój i obydowje miało chęci. Tyle,że ja bym mogła wszędzie i o każdej porze, a mój mąż niestety nie.




                        url=http://pierwszezabki.pl] [/url]

                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: sex dniem czy nocą

                          Dniem sex jest ekscytujący Polecam

                          Skomentuj


                            #28
                            Odp: sex dniem czy nocą

                            oczywscie ze nie ma znaczenia pora dnia czy nocy jeśli się akceptuje nawzajem, wazny jest klimat nastrój itp. no i to czy oboje tego chcą

                            Skomentuj


                              #29
                              Odp: sex dniem czy nocą

                              Ja wolę nocą (moim zdaniem jest bardziej romantycznie), ale w ciągu dnia też jest cudownie... jak natrafi się na idealnego partnera, to zawsze jest pięknie

                              Skomentuj


                                #30
                                Odp: sex dniem czy nocą

                                poranki i noce są dla mnie najlepsze

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X