Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

UciĄŻliwa czkawka

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: UciĄŻliwa czkawka

    Napisane przez perpetua88 Pokaż wiadomość
    Masz całkowitą rację, jedna plamka na buzi nieraz urastała do rangi problemu, przeszukiwania internetu, wypytywania innych mam. Ja córka dostała właśnie plamki pierwszej w pierwszym miesiącu życia, to od razu zamartwiałam się, ze to może alergia, a nawet chyba typowałam szkarlatynę Teraz na szczęście podchodzę, przynajmniej taka mam nadzieję, w miarę zdrowo to wszystkiego
    takie dodatkowe rozmyslanie chyba jest wpisane w nature kobiet , ja tez poczatkowo jak tylko Zosia sie pojawila nad wszystkim rozmyslalam, z czasem czlowiek "normalnieje" ale gdzies to dodatkowe myslenie zostaje z tylu glowy - ja mam tak ze jak Mloda cos jest podejrzana ma goraczke, przeziebiona jest to zastanawiam sie ze pewnie ja za lekko ubralam, powinnam jej nie pozwalac biegac po domku chwilke wieczorem bez skarpetek itd. i tak w kolko - szukam w swoim postepowaniu winy

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: UciĄŻliwa czkawka

      oj tak tak. Ja mam ostatnio schizę czy córeczka moja odpowiednio ubrana na wiosenna pogodę. Ostatnio jechałam z drugą mamą wózeczkami, rozprawiałyśmy o garderobie i odpowiednim ubiorze dzieci na wiosnę, a tu patrzymy leci tata z synkiem chyba mniej niż rocznym w wózeczku, bez kocyka, w cienkiej kurteczce-niedopiętej z resztą i luz totalny

      Skomentuj


        #18
        Odp: UciĄŻliwa czkawka

        Napisane przez perpetua88 Pokaż wiadomość
        oj tak tak. Ja mam ostatnio schizę czy córeczka moja odpowiednio ubrana na wiosenna pogodę. Ostatnio jechałam z drugą mamą wózeczkami, rozprawiałyśmy o garderobie i odpowiednim ubiorze dzieci na wiosnę, a tu patrzymy leci tata z synkiem chyba mniej niż rocznym w wózeczku, bez kocyka, w cienkiej kurteczce-niedopiętej z resztą i luz totalny
        I przez takie złe ubiory wiosną dzieci najwięcej chorują. Moja teściowa zawsze powtarza mi że mam stopniowo Zuzię rozbierać żeby organizm przyzwyczaił sie do wiaterki i żeby nie doznał szoku

        Skomentuj


          #19
          Odp: UciĄŻliwa czkawka

          Napisane przez teresa211186 Pokaż wiadomość
          I przez takie złe ubiory wiosną dzieci najwięcej chorują. Moja teściowa zawsze powtarza mi że mam stopniowo Zuzię rozbierać żeby organizm przyzwyczaił sie do wiaterki i żeby nie doznał szoku
          Dobra rada teściowej. Stopniowe przyzwyczajanie jest najlepsze. Aczkolwiek dzis widziałam też skrajny przypadek w drugą stronę: dziecko miało jeszcze rękawiczki i taką grubą czapeczkę z barankiem- jak na wielkie zimy. Otulone kocykiem po samą szyję, a do tego jeszcze na buzi pieluszka...a było południe dodam, więc do minusowych temperatur daleko....

          Skomentuj


            #20
            Odp: UciĄŻliwa czkawka

            Znam taki przypadek,i czasem sie śmieję z tych rodziców bo to już trochę podchodzi pod głupotę a nie strach przed zachorowaniem.
            Widziałam kiedyś jak matka na placu zabaw chodziłą z dzieckiem na ręku a później przed pójściem do auta włożyła je do fotelika i przykryła pieluszka zastanawiałm się czemu ona miała służyć bo nie bardzo wiedziałam

            Skomentuj


              #21
              Odp: UciĄŻliwa czkawka

              Pogoda na prawdę płata nam figle i sama nie wiek jak ubierać synka. Wczoraj byliśmy na spacerze i świeciło słońce po czym padało, i na koniec jeszcze trafiliśmy na grad ;/

              Skomentuj


                #22
                Odp: UciĄŻliwa czkawka

                mój malec też miał bardzo często czkawkę, to się zmienia jak troszkę podrośnie, im starszy tym rzadziej i krócej czka. ale to nie jest groźne, mi doradzili by dawać pierś na czkawkę

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: UciĄŻliwa czkawka

                  podobno dziecku czkawka nie przeszkadza ale może być to spowodowane tym że jest mu za zimno więc przyda się dodatkowe okrycie bodź można podać coś do picia lub po prostu cierpliwie poczekać

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: UciĄŻliwa czkawka

                    Mi zawsze wszyscy powtarzali żeby nie robić przy dziecku zbyt energicznych ruchów, bo wtedy maluch najpewniej dostanie czkawki. Zawsze wtedy przystawiałam syna do piersi i czkawka szybko mijała


                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: UciĄŻliwa czkawka

                      Moja kruszynka też od samego początku miała czkawki. Jak ją przebierałam czkawka, teraz jak się rozśmieje od razu ma czkawkę. U nas pomagało karmienie piersią i smoczek

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: UciĄŻliwa czkawka

                        Ja nie znalałżma sposobu na czkawkę choć na prawdę była bardzo często, po prostu sama nagle przechodziła i tylko tego wyczekiwałam

                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: UciĄŻliwa czkawka

                          Mi ta czkawka to nawet sie podobała. To naprawdę fajne uczucie, chociaż jak jest któryś raz w ciagu dnia to staje sie to uciążliwe. Najważniejsze, że synkowi ta czkawka nie przeszkadzała.

                          Skomentuj


                            #28
                            Odp: UciĄŻliwa czkawka

                            Pamiętam jak na pierwszym USG z moim mężem synuś właśnie miał czkawkę, bardzo zabawnie to wyglądało no i oczywiście wtedy jeszcze tego nie odczuwałam

                            Skomentuj


                              #29
                              Odp: UciĄŻliwa czkawka

                              Ja pierwszą czkawkę u swojego synka poczułam jak byłam pod koniec piątego miesiąca ciąży. Na początku tylko raz dziennie, potem kilka razy dziennie czułam.

                              Skomentuj


                                #30
                                Odp: UciĄŻliwa czkawka

                                zdarzała sie ale krótko była i samodzielnie mijała

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X