Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Monitoring w przedszkolu

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Monitoring w przedszkolu

    Uważacie, że monitoring w przedszkolu to dobry pomysł? W tym w którym jest moje dziecko, dyrektorka postanowiła, że na terenie placówki będzie taki właśnie monitoring. Postanowili przystąpić do programu "Bezpieczny brzdąc. Spokojny rodzic.". Każdy z rodziców, jak będzie chciał, będzie mógł mieć za drobną opłatą dostęp on line.

    Jak się Wam podoba takie rozwiązanie?
    Nie mów nic. Kocha się za nic. Nie istnieje żaden powód do miłości.
    — Paulo Coelho
    Alchemik
  •    
       

    #2
    Odp: Monitoring w przedszkolu

    Myślę że bardziej się przydaje monitoring w szkole bo młodzież wymaga większej kontroli, niestety.

    Skomentuj


      #3
      Myślę, że dzięki kamerom łatwiej nam kontrolować to, co dzieje się w budynku szkoły i na jej terenie.

      ____________________
      Najkorzystniejsza oferta? http://www.100at.pl Właśnie ją znalazłeś.
      Last edited by MrAndrzej1811; 10-03-2014, 11:23.

      Skomentuj


        #4
        Odp: Monitoring w przedszkolu

        W naszym przedszkolu jest monitoring Co prawda kompletnie się tym nie sugerowałam wybierając przedszkole, bo szukałam przedszkola z nauką angielskiego, ale teraz myślę że to fajna sprawa Po pierwsze dlatego, że nieraz tak nagle dopada mnie chęć przytulenia swojej córeczki i wtedy chciałabym ją chociaż zobaczyć, a po drugie zawsze możemy spojrzeć co dzieje się w przedszkolu bo przecież tyle ostatnio się słyszy o tym co się dzieje w szkołach i przedszkolach. Nasz Edukoland to pierwsze przedszkole w którym spotkałam się z monitoringiem, ale teraz to powili staje się normą, nawet u mojej siostry w żłobku zainstalowali monitoring. Ja jestem ogólnie za i nie rozumiem tych głosów sprzeciwu, że jest on niepotrzebny. Przecież teraz już praktycznie w każdym miejscu pracy są kamery więc czego tu się bać?

        Skomentuj


          #5
          Odp: Monitoring w przedszkolu

          W Kangurku- http://www.kangurek-klub.pl/ tam gdzie uczęszcza nasza córeczka jest monitoring. Uważamy, że jest to niewątpliwy plus- możemy raz na jakiś czas spojrzeć na to, co robi nasza córeczka. Mamy jakąś kontrolę nad tym, co się dzieje w przedszkolu.

          Skomentuj


            #6
            Odp: Monitoring w przedszkolu

            Widzę same plusy w takiej kontroli pracy przedszkola. Bardzo dobry pomysł.

            Skomentuj


              #7
              Odp: Monitoring w przedszkolu

              też uważam że monitoring w przedszkolu wszystkim spasowałby szkoda że wszędzie tego nie ma ale może kiedyś już wejdą takie zalecenia aby każde przedszkole miało Póki co synek już ukończył przedszkole ale córkę teraz czeka

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Monitoring w przedszkolu

                Wydaję mi się, że taki monitoring uspokoiłby wielu rodziców .

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Monitoring w przedszkolu

                  Monitoring w przedszkolu to moim zdaniem bardzo dobry pomysł. Często zastanawiamy sie co tak naprawdę dzieje się w przedszkolu, a dzięki temu możemy sprawdzać co w danej chwili robi nasze dziecko i czy nie dzieje mu się krzywda. Wiem, że tutaj http://www.edukoland.pl/ , też mają monitoring w przedszkolu. Naprawdę dla wielu rodziców to duży plus.

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Monitoring w przedszkolu

                    Mi pomysł monitoringu też się podoba. Byłam niedawno na spotkaniu w żłobku i tam nie tylko rodzice ale też pani dyrektor cały czas widziała co się dzieje w poszczególnych salach.

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Monitoring w przedszkolu

                      Wydaje mi się, że gdyby przedszkole miało coś do ukrycia to by nie wprowadziło takiego rozwiązania. Moim zdaniem to dobrze o tej placówce świadczy.

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Monitoring w przedszkolu

                        Dla mnie taki monitoring to bardzo fajna rzecz. Rodzic nie tylko może popatrzeć jak zachowują się przedszkolanki ale przede wszystkim jak zachowuje się jego dziecko. Czy jest aktywne, czy potrafi bawić sie z innymi dziećmi nie zawsze tymi samymi, a do tego zobaczyć jak dzieci tańczą itp. Moja córcia czasem chce się bawić tak jak w przedszkolu a ja nie wiem jak i musi mi tłumaczyć tak jak im pani i jak czegoś nie wiem albo robię inaczej to sie denerwuje a dzięki monitoringowi mogłabym podejrzeć i sie nauczyć

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Monitoring w przedszkolu

                          Moim zdaniem warto jest wziąć pod uwagę montaż monitoringu Warszawa z firmą Diamond, ponieważ dzięki takiemu rozwiązaniu rodzice będą spokojniejsi, a w razie jakichkolwiek wątpliwości z funkcjonowaniem przedszkola, wszystko będzie można wyjaśnić. Zresztą wiele dyrektorów przedszkoli się na to zdecydowało, co już o czymś świadczy.

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Monitoring w przedszkolu

                            Wbrew pozorom założenie monitoringu wcale nie musi być bardzo kosztowne. Wystarczy rozeznać się na rynku i bez problemu znajdzie się takie firmy jak http://www.fpc.pl/o-firmie-fpc-syste...i-komputerowe/ które dostarczają korzystne cenowo systemy monitoringu. Dzięki nim przedszkole stanie się dużo bezpieczniejszym miejscem.

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Monitoring w przedszkolu

                              Napisane przez drzazga-102 Pokaż wiadomość
                              Wydaje mi się, że gdyby przedszkole miało coś do ukrycia to by nie wprowadziło takiego rozwiązania. Moim zdaniem to dobrze o tej placówce świadczy.
                              Tutaj 100% zgodność. Wiele przedszkoli wprowadza monitoring online, dzięki czemu rodzice przez cały czas mogą podglądać co ich dzieci akurat robią - moim zdaniem jest to genialna sprawa. Oglądałem nawet takie rozwiązania w jednej z firm - http://ivel.pl/k355,monitoring-kamery.html tyle, że myslelismy o zmontowaniu czegoś takiego w domu i powiem Wam, że to nie jest ani skomplikowane ani drogie.

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X