Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Komputer?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #46
    Odp: Komputer?

    Do laptopa warto dokupić grę Minecraft, wiadomo że dziecko sprzęt wykorzystuje do różnych celów, nie tylko do nauki, ale jak już ma grać, to lepiej, żeby była to gra która pozwala rozwinąć kreatywność. Jeśli chodzi o to gdzie kupić to ja zamawiałam w tym sklepie: http://sklep.mycraft.pl

    Skomentuj

    •    
         

      #47
      Odp: Komputer?

      Wstyd się przyznać, ale nie wiem w jakie gry gra moje dziecko, wiem tylko, że zajmuje się tym przez całe popołudnia. Ostatnio stwierdził, że ma za słaby sprzęt i gry mu 'nie chodzą' jak powinny. Syn podesłał mi stronę http://forgamers.ithardware.pl i kazał wybierać z ich oferty. Tyle, że mi nic nie mówi 'Gwarantowane taktowanie OC' czy 'overclocking procesora'. Pomoże ktoś?

      Skomentuj


        #48
        Odp: Komputer?

        polecam lenovo , te laptopy moje corki maja juz od kilku lat i nie znalazlem zadnej wady

        Skomentuj


          #49
          Odp: Komputer?

          Też mi się wydaje, że nie warto inwestować w jakiś mega dobry sprzęt. Moim zdaniem kluczem jest raczej dobór dobrego internetu. My na przykład korzystamy w domu z https://telewizjaswiatlowodowa.pl/in...-swiatlowodowy i polecamy. Prędkość jest mega dobra, no i nie ma żadnych ograniczeń. My z mężem możemy sobie przeglądać, a dzieciaki w tym samym czasie oglądać jakieś bajki czy programy edukacyjne bez obawy że coś się tam będzie zacinać lub długo buforować.

          Skomentuj


            #50
            Odp: Komputer?

            a może lepiej tableta albo laptopa?? wygodniejszy
            Na tym świecie trzeba spodziewać się dobra, być przygotowanym na zło, a przyjmować co Pan Bóg da.

            Skomentuj


              #51
              Odp: Komputer?

              Lepiej zainwestować w laptopa lub w komputer. Niektóre elementy można wymienić, żeby mieć sprzęt naprawdę wysokiej jakości. Zakładając, że będziemy grać w strzelanki itp., warto pomyśleć o takichxzadowolenie.pl/podzespoly-komputerowe/karty-graficzne]podzespołach jak karta graficzna do gier o dobrych xxxx Dzięki temu obraz będzie się płynnie zmieniał i nie będzie efektu zacinania.
              Last edited by disne; 18-06-2020, 15:29. Powód: link

              Skomentuj


                #52
                Odp: Komputer?

                Ja jestem zdania, że to jest zadanie dla specjalisty. Dzięki temu można sobie naprawdę wielu problemów oszczędzić...
                To informacja jest władzą

                Skomentuj

                •    
                     

                  #53
                  Odp: Komputer?

                  Według mnie taki sprzęt będzie odpowiedni - xxxx Warto myśleć przyszłościowo i nie kupować najgorszego sprzętu, ponieważ może z takiego rozwiązania wyniknąć więcej kłopotów niż korzyści.
                  Last edited by disne; 18-06-2020, 15:29. Powód: link

                  Skomentuj


                    #54
                    Odp: Komputer?

                    W dzisiejszych czasach komputer jest niezwykle ważny. Po prostu coraz więcej osób ma komputer w domu, a w pracy stał się jednym z podstawowych narzędzi. Z tego też względu warto go kupić dziecku.

                    Skomentuj


                      #55
                      Odp: Komputer?

                      To prawda, bez komputera czy to stacjonarnego czy też laptopa ani rusz i z tym mogę się zgodzić. Gorzej natomiast jeżeli zbyt wcześnie zarazimy tym nasze dziecko bo wszystko ma swoje granice i czasami warto poczekać z elektronicznymi gadżetami nieco dłużej.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #56
                        Odp: Komputer?

                        Mam zupełnie analogiczne zdanie co mój poprzednik. Nic dodać oraz nic ująć z jego wypowiedzi...

                        Skomentuj


                          #57
                          Odp: Komputer?

                          Warto rozeznać się w tym temacie w Sieci. Myślę, że to jest najlepsze możliwe rozwiązanie
                          Ból przyćmił strach, a ciemność uśmierzyła ból.

                          Skomentuj


                            #58
                            Odp: Komputer?

                            Dzisiaj sam komputer to w zasadzie bezwartościowy sprzęt. Istotny jest dostęp do internetu. Daltego polecam przyjrzeć się ofercie xxxx - w pakiecie jest telewizja i szybki internet, który zaspokoi potrzeby większości użytkowników
                            Last edited by disne; 18-06-2020, 15:29. Powód: link

                            Skomentuj


                              #59
                              Odp: Komputer?

                              Hmm, komputer tak, ale tylko pod nadzorem i kontrolą czasu, który nasza pociecha spędza przed monitorem. Niestety bardzo łatwo jest się uzależnić.

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X