Wróć   Forum Mamotoja.pl > Oceniamy i testujemy! > Testujemy! > BEBILON - oceniamy produkty
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

BEBILON - oceniamy produkty Wasze opinie i sugestie dotyczące mlek i kaszek marki Bebilon.

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Dołącz do naszych mam forumowiczek! Podziel się na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o doświadczeniach związanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczęstsze wątpliwości. Weź udział w świetnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, które obowiązują na forum w dyskusjach. Doradzaj i słuchaj porad innych mam, po to jesteśmy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesiąca”
Podziel się z nami zdjęciem swojego brzuszka w ciąży i wygraj fantastyczną nagrodę - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbędnik”
Czy wiesz, że małe dzieci nie potrafią regulować temperatury ciała jak dorośli i tracą ciepło 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposób dbasz o komfort i ochronę dziecka zimą. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool z cudownie miękkiej i ciepłej wełny merino.

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 04-11-2015, 13:37
xkarolajnn91 xkarolajnn91 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
xkarolajnn91.polki.pl

Domyślnie Recenzja Bebilon Alerlac

Bebilon Alerlac to w Naszym wypadku strzał w dziesiątkę. Wcześniej jedliśmy inną kaszkę, która miała na celu to samo działanie no, ale wystąpiły problemy z wypróżnianiem się, syn niechętnie ją jadł, a jak już jadł to z kwaśną miną. Z Alerlaciem zupełnie odwrotnie, je, chętnie otwiera buzię, bez żadnego przymusu mamy Poza tym cena też nie jest aż taka wysoka. Podoba mi się również opakowanie, po otwarciu można je łatwo zamknąć i nic się nie wysypuje ze środka. Po Bebilonie Alerlac u mojego synka nie wystąpiły żadne reakcje alergiczne, dlatego polecam bardzo wszystkim mamą alergików. Moja ocena to 10/.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 04-11-2015, 14:47
czarnulka089 czarnulka089 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
czarnulka089.polki.pl

Miasto: Sosnowiec
Zdjęcia: 40
Thumbs up Odp: Recenzja Bebilon Alerlac

U nas Bebilon jako bezglutenowy produkt zbożowy sprawdził się rewelacyjnie u mojego szkraba który jest alergikiem. Synek ma wyraźny apetyt spożywania kaszki, a akurat jesteśmy na etapie rozszerzania diety. Ja nie mam żadnych obaw co do jej podawania. Dobra konsystencja, przyjemny zapach, ekonomiczne opakowanie. Dobra jakość w dobrej cenie !
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 05-11-2015, 08:21
drelin drelin jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
drelin.polki.pl

Domyślnie Odp: Recenzja Bebilon Alerlac

Kaszkę do testowania dostalismy wczoraj. Dzisiaj na śniadanie wypróbowałyśmy. Ze startym jabłkiem. Kaszka sama w sobie jest słodkawa, mimo iż nie zawiera cukru. Córce smakowała. Bardzo dobra alternatywa dla ryzowych czy kukurydzianych kaszek dla niemowlat które sa mega słodkie. Łatwo ja rozmieszać, nie zostaja grudki. Jestem bardzo z niej zadowolona. Polecam. Dla alergików i niealergików
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 05-11-2015, 22:06
edytadzier edytadzier jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
edytadzier.polki.pl

Bebilon Alerlac --- córka polubiła bardzo i ze smakiem się zajada...do tego cieszy mnie bardzo świadomość tego, że kaszka nie szkodzi jej ponieważ jest bezglutenowa...zasmuca mnie tylko fakt iż jest bardzo słodka :/ hmmm do takiego opakowania powinna być również dołączona miarka- byłoby fajnie... co do reakcji brzuszkowych niewiele mogę powiedzieć ponieważ podałam ją niuni tylko 2 razy- dostałyśmy ją 2 dni temu....Ogólnie jesteśmy na TAK i POLECAMY
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 06-11-2015, 08:26
aga-kruczek_ aga-kruczek_ jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
aga-kruczek_.polki.pl

Zdjęcia: 6

Kaszkę córka jadła ze smakiem , sama kaszka ma idealną konsystencję, nie powstają grudki a opakowanie jest bardzo ekonomiczne. W trakcie jej stosowania nie zauważyłam u córeczki żadnych oznak nietolerancji . Z decydowanie POLECAM!!!!!!!!!!!
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 06-11-2015, 14:17
arlettax arlettax jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
arlettax.polki.pl

Kaszka Bebilon Alerlac jest testowana u nas od trzech dni. Jestem pod wrażeniem wydajnego opakowania kaszki i wygodnego zamknięcia. Mojemu synkowi kaszka bardzo smakuje. Nie uczula go, dobrze się po niej czuje ,a jego brzuszek prawidłowo trawi tę kaszkę. Smakuje zarówno w postaci czystej jak i z dodatkiem musu z banana. Mi osobiście również bardzo zasmakowała i powiem szczerze, że jest o niebo lepsza niż produkt konkurencyjny. Lepiej się rozpuszcza, nie robią się grudki a jej smak nie jest przesadnie słodki. Cukier na etykiecie również nie występuje na pierwszym miejscu, co mnie bardzo cieszy. Nasza opinia jest jak najbardziej pozytywna.

Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 08-11-2015, 11:16
sayuri3 sayuri3 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
sayuri3.polki.pl

Zdjęcia: 6

Kaszka jest rewelacyjna dla dzieci z alergią ( jak mój synek). Dzięki niej nasze śniadanka stały sie pełno wartościowym posiłkiem. Kaszka jest słodkawa i dzięki temu syn pochłania ją w oka mgnieniu Opakowanie jest wydajne, kaszka się dobrze rozprowadza, ma delikatną konsystencje, na pewno ją w przyszłości zakupię. Polecam wszystkim alergikom!
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 09-11-2015, 18:15
saraib saraib jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
saraib.polki.pl

Jesteśmy z pociechą w trakcie testu i muszę przyznać, że jesteśmy zadowolone. Kaszka znika bez problemów choć mam prawdziwego niejadka. Z pozostałych obserwacji jak to przy alergiach nie zauważyłam żadnych wyprysków, plam czy wysypek, także jesteśmy zadowoleni cieszymy się, że mogliśmy wziąć udział w testach kaszkę oceniamy bardzo pozytywnie nie uczula, nie jest jej mało możemy ją polecić
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 09-11-2015, 21:53
perpetua88 perpetua88 jest offline
Moderator

Zobacz mój nowy profil
perpetua88.polki.pl

Zdjęcia: 11

Bebilon Alerlac testujemy od kilku dni. od razu przeczytałam skład, który jest satysfakcjonujący. Dla Malucha z alergią na białko mleka i/lub soi krowiego wręcz idealne. Także dla niemowlaków i dzieci z nietolerancją gluteny. A w miejsce usuniętych produktów Bebilon wprowadził wiele innych, zamiennych wartości odżywczych. Sam smak wcale nie jest zbyt słodki. Córci przypadł do gustu. My jesteśmy zachwycone produktem. Jest wart polecenia.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 11-11-2015, 03:58
merenre merenre jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
merenre.polki.pl

Blog Entries: 1
Zdjęcia: 38

Kaszka bardzo mojemu synkowi smakuje, a ja, zapoznając się ze składem, jestem spokojna o zdrowie synka. Sam proces przyszykowania kaszki jest banalny, posiłek ma fajną konsystencję i słodki smak, za którym dzieci zwykle przepadają. Ciekawostką jest dla mnie możliwość zagęszczania kaszką zupek, jak w przepisie dołączonym do kaszki ( zupa dyniowa ). Synek lubi ją jadać z dodatkiem sparzonej, kwaskowatej żurawiny. Po spożyciu nie ma żadnych reakcji alergicznych. Polecamy

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania