Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jesienne spacery

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Jesienne spacery

    Jest tu już wątek o tym jak przygotować się na jesienny spacer z niemowlakiem. Ale ja chciałam Was podpytać gdzie iść? Starsze dziecko (dwulatek) chce się wybawić, ale mamy jeszcze jego małą siostrzyczkę (2 miesiące) i coraz trudniej mi być z nami na placu zabaw. Pogoda temu nie sprzyja, tak mi się wydaje. A czy Wy byście chodziły w takim układzie na plac zabaw, gdy jest około 2 stopni i na jak długo?

  •    
       

    #2
    Odp: Jesienne spacery

    Plac zabaw to także dobre rozwiązanie. Starszakowi można pozwolić się wyszaleć. Jednak skoro mała ma tylko dwa miesiące to faktycznie przy takiej temperaturze nie ma co przesadzać z czasem spacerku.
    Sukces nigdy nie jest ostateczny.

    Skomentuj


      #3
      Odp: Jesienne spacery

      Napisane przez primmo2 Pokaż wiadomość
      Plac zabaw to także dobre rozwiązanie. Starszakowi można pozwolić się wyszaleć. Jednak skoro mała ma tylko dwa miesiące to faktycznie przy takiej temperaturze nie ma co przesadzać z czasem spacerku.
      I jak tu znaleźć złoty środek, żeby wszystkim dogodzić!?! Decydując się na drugie dziecko nie myślałam, że będę miała tego typu dylematy...

      Skomentuj


        #4
        Odp: Jesienne spacery

        A nie lepiej na podwórku koło domu ? Dziecko zawsze znajdzie sobie coś do zabawy Chociażby nawet jesienne dary przyrody ,zbierać różne odcienie liści ,orzechy ,kasztany Też miałabym dylemat bo albo podwórko albo plac zabaw ale plac zabaw to obawiałabym się że dziecko gdzieś czmychnie szybko trzeba biec za nim a tu przecież jeszcze maleństwo w wózku :///

        Skomentuj


          #5
          Odp: Jesienne spacery

          Trzeba by było mieć podwórko koło domu... Mieszkamy w kamienicy w centrum miasta. I tak na prawdę w grę wchodzi albo plac zabaw albo pobliski park albo spacer po mieście. Czyli ogólnie kiepsko.

          Skomentuj


            #6
            Odp: Jesienne spacery

            Wiele zależy od temperatury jaka panuje na dworze,bo jeżeli jest po prostu zimno,to starajmy się ograniczać czas jaki nasze dzieci przebywają na placu zabaw. W grę wchodzi również odpowiednie ubranie,ciepła kurtka oraz czapka.

            Skomentuj


              #7
              Odp: Jesienne spacery

              Właśnie a jaką kupowaliście spacerówkę? Sprawdź tutaj znajdę jakiś solidny model? zależy mi żeby był dość lekki.

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Jesienne spacery

                Ja moją małą półroczną chodze praktycznie codziennie na spacery godzinne, czasami dwu. Nie wychodzimy tylko jak pada deszcz i jak bardzo mocno wieje, bo raz mi prawie wózek przewrócił taki silny wiatr... Nie ma sensu więc, lepiej w takie dni posiedzieć w domu przy uchylonym oknie czy balkonie przez jakiś czas. Ja staram się spacerować po parkach, terenach działkowych i po osiedlach - staram się tak moją trase obmyśleć żeby nie chodzić wzdłuż ulic poza tymi osiedlowymi.

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Jesienne spacery

                  Jesienne spacery z dzieckiem muszą być bardzo dobrze zorganizowane.

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Jesienne spacery

                    Jak najbardziej jest to fajna rzecz, tylko trzeba po prostu dobrze dziecko ubrać, żeby się nie przeziębiło

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Jesienne spacery

                      Jeśli mała będzie ciepło ubrana i nie wyjdziecie na długo to myślę, że nic się nie stanie

                      Skomentuj

                             
                      Working...
                      X