Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Do dekoracji ścian

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Do dekoracji ścian

    Fototapety są super myśmy nasza przyjaciółkę o projekt poprosili i wydrukowaliśmy sobie w http://www.reprotechnika24.pl/. Pokój małej wygląda jak galaktyka . W ciągu dnia spróbuje zdjęcia zrobić i pokazać.

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: Do dekoracji ścian

      Napisane przez Romi Pokaż wiadomość
      Fototapety są super myśmy nasza przyjaciółkę o projekt poprosili i wydrukowaliśmy sobie w http://www.reprotechnika24.pl/. Pokój małej wygląda jak galaktyka . W ciągu dnia spróbuje zdjęcia zrobić i pokazać.
      Z chęcią zobaczę jak to wygląda
      Zooja - tak zdjęcia dzieci są takie szczególne takie słodkie I jeszcze w dużym rozmiarze to dopiero atrakcja

      Skomentuj


        #18
        Odp: Do dekoracji ścian

        Ja nigdy nie miałam fototapety na ścianie chociaż bardzo chciałam. Na szczęście za jakiś czas przeprowadzam się na swoje i obiecałam sobie że zamówię fototapetę z http://www.fotoboard.com.pl/fototapety Marzy mi się jakiś krajobraz albo abstrakcja na ścianie Z tego co wiem te fototapety można kłaść samodzielnie nie posiadając żadnego doświadczenia w przyklejaniu tapet Strasznie mnie to cieszy bo mam zamiar sama pomalować pokoje i zrobić mały remont mieszkania.

        Skomentuj


          #19
          Odp: Do dekoracji ścian

          Dżizas...właśnie sprawdzałam ceny, jakbym chciała takiego np. misia na całą ścianę, wyszło mnie ponad 350 zł za obrazek buuuuuuuuuuuuuu

          Skomentuj


            #20
            Odp: Do dekoracji ścian

            Moim zdaniem fototapeta to jeden z lepszych pomysłów na dekorację ścian,ponieważ możemy wybrać dowolny motyw przewodni i dobrać kolorystyke tak aby całość do siebie pasowała.

            Skomentuj


              #21
              Odp: Do dekoracji ścian

              Napisane przez lululaj_pl Pokaż wiadomość
              Moim zdaniem fototapeta to jeden z lepszych pomysłów na dekorację ścian,ponieważ możemy wybrać dowolny motyw przewodni i dobrać kolorystyke tak aby całość do siebie pasowała.
              Ale cena szok!

              Skomentuj


                #22
                Odp: Do dekoracji ścian

                Na dekorację ścian bardzo fajnym pomysłem jest umieszczenie tak jak obrazy czy zdjęcia w antyramie jakąś ciekawą tkaninę efekt jest super, tani koszt, i można modyfikować jak tylko się zapragnie. Może być elegancko, szalenie, czy szałowo Fajne też są ozdoby do przyklejania w rózne wzory- z daleka wygląda to jakby były to lustra

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: Do dekoracji ścian

                  Aaaa tak, naklejki są bardzo fajnym rozwiązaniem, gdy nie ma się pieniążków na fototapetę.





                  Fajnym rozwiązaniem dekoracyjnym jest tez takie płótno ze zdjęciem, niekoniecznie pociechy, ale pokazuje dla przykładu.

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: Do dekoracji ścian

                    TYlko takie typowe naklejki nie wszędzie się sprawdzają u mnie po roku wszystko zaczęło się odklejac, nie wiem czy to wilgotnośc czy wina ścian ale wyglądało okropnie.

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: Do dekoracji ścian

                      Napisane przez beatris20 Pokaż wiadomość
                      TYlko takie typowe naklejki nie wszędzie się sprawdzają u mnie po roku wszystko zaczęło się odklejac, nie wiem czy to wilgotnośc czy wina ścian ale wyglądało okropnie.
                      Tak. Mąż mówił, że dużą rolę tutaj odgrywa gładkość ścian a wilgotność to już w ogóle...Ale on starał by się tak położyć daną naklejkę (stolarz, murarz, akrobata), że nie odeszła by za nic

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: Do dekoracji ścian

                        Te naklejki ładnie wyglądają, ale faktycznie nie na każde ściany mogą się nadawać .... w tym roku porobiłam sobie wydruki zdjęć, takie wielkoformatowe i bardzo fajnie to wygląda a teraz na gwiazdkę zamówiłam dla rodziny fotokalendarze ponieważ mamy sporo rodzinnych zdjęć.

                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: Do dekoracji ścian

                          Do stylu mojego domu świetnie nadawała się sztukateria gipsowa - ja zostałam przy białej, ale można ją sobie pomalować - efekty naprawdę świetne, nawet w pokojach dzieci.

                          Skomentuj


                            #28
                            Odp: Do dekoracji ścian

                            Mnie się bardzo te naklejki podobają Chciałabym takie dzieciom zrobić ale zobaczymy czy nasze ściany to utrzymaja

                            Skomentuj


                              #29
                              Odp: Do dekoracji ścian

                              mnie urzekły te zdjęcia na płótnie bardzo fajny pomysł

                              Skomentuj


                                #30
                                Odp: Do dekoracji ścian

                                A słyszałyście coś o takiej sztukaterii na ściany zobacz tu?nie wiem czy np. na suficie w sypialni by się nie przydała taka odmiana?

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X