Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Lubicie czytać książki?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #46
    Odp: Lubicie czytać książki?

    czas sie zawsze znajdzie, dziecko idzie spac i bierze sie ksiazke do rak chociaz te 30 min dziennie. Ja jak moje myszki byly maluskie zawsze bralam je w wozek juz przebrane nakarmione i szlam na pole rozscielam sobie kocyk zanim doszlysmy one juz byly ukolysane bujaniem wozka i spaly a ja maila mdwie godzinki czytania ksiazki dla siebie ale czytalam ja zalednie 40 min i usypialam potem one budzily mnei placzem dawalam im cyca i szlismy do domku Nawet przy blizniaczkach dawalam rade czytac.

    Skomentuj

    •    
         

      #47
      Odp: Lubicie czytać książki?

      Ja lubię czytać i chociaż w dzień nie mam na to czasu to staram się wieczorem coś poczytać chociaż kilkanaście minut. Nie zawsze mi się chce bo czasem jestem taka padnięta że zasypiam z książką w ręku ale staram się czytać

      Skomentuj


        #48
        Odp: Lubicie czytać książki?

        ja kocham książki i mam nadzieje, że dziewczynki podzielom moja pasje do ksiązek - w dzień trudno znalesc chwilkę ale przed snem staram sie choc chwilke usiąść i poczytac

        Skomentuj


          #49
          Odp: Lubicie czytać książki?

          Ja pokochałam czytanie właśnie dzięki swojej mamie, więc warto czytać dzieciom. Choć to nie reguła, mój brat książek w ogóle nie czyta a przecież mama czytała nam razem.

          Skomentuj


            #50
            Odp: Lubicie czytać książki?

            Napisane przez smerfetkaaa8 Pokaż wiadomość
            Ja pokochałam czytanie właśnie dzięki swojej mamie, więc warto czytać dzieciom. Choć to nie reguła, mój brat książek w ogóle nie czyta a przecież mama czytała nam razem.
            ja też jestem zdania iz nalezy cztyac dzieciom, nam z rodzenstwem czytal tata do snu - pamietam to fajne wspomnienia , moim dziewczynkom czytam starsza lubi to i ksiązeczki ja interesują - potrafi je ogladac długo i mam nadzieje ze to zainteresowanie jej nei minie, Malutka nie rozumie jeszcze bo to niemowlaczek ale do snu czytamy jej rowniez

            Skomentuj


              #51
              Odp: Lubicie czytać książki?

              bez książek żyć nie mogę Jak już długo nie cZytam Czuję jak mi czegoś brakuje
              Ostatnio czytałam książki Jodi Picoult Polecam wam bardzo Chociaż teraz bardziej dla odmiany jakiś kryminał przeczytałabym

              Skomentuj


                #52
                Odp: Lubicie czytać książki?

                Lubię czytać ale teraz jakoś mam mńiej czasu na nie ale gdy łapie wolna chwile to pewnie z chcecie czytam książki.Lubie bardzo horrory a teraz wkrecily mnie erotyki po greyu małej tez bajeczki próbowałam czytać ale jeszcze jej to nie interesuje

                Skomentuj

                •    
                     

                  #53
                  Odp: Lubicie czytać książki?

                  Na tyle przeczytanych książek jeszcze na Greya nie natrafiłam :/ Przeważnie to książki wypożyczam z biblioteki ale i kiedyś zdarzyło mi się wypożyczyć książkę pt Perły Kleopatry a w domu przeglądami a tu się okazuje że to erotyk i pomyślałam tylko co pani bibliotekarka o mnie pomyśli

                  Skomentuj


                    #54
                    Odp: Lubicie czytać książki?

                    Ale polecam serdecznie greya Moze i wstyd przed panią w bibliotece ale książka jest tego warta naprawdę.Mozna przenieść sie wyobraźnia do czerwonego pokoju i w ogóle no naprawdę polecam mimo wszystko

                    Skomentuj


                      #55
                      Odp: Lubicie czytać książki?

                      grey jest warty czegokolwiek? litości, ostatnio czytałam to fragmentami, dusiłam się ze śmiechu. Główna bohaterka ma jakąś schizofremię, tyle gada ze swoją wewnętrzą boginią i podświadomością. Koleś ją maltretuje niemal, opisy seksu są nierealistyczne... Słabe to i żałosne. Dobra powieść to jest np to: http://xiegarnia.pl/artykuly/wielka-...-wiktorianska/ - ma fabułę, ciekawe postacie, dobrze się czyta. Grey to przy tym popłuczyny z pamiętnika sfrustrowanej grafomanki

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #56
                        Odp: Lubicie czytać książki?

                        Ten erotyk co wypożyczyłam to akurat mało co erotyki miał w sobie a więcej o wojnie pisało :/
                        zlotniczanka - mało co negatywnych opinii słyszałam o Greyu ale cóż jak nie przeczytam to się nie przekonam

                        Skomentuj


                          #57
                          Odp: Lubicie czytać książki?

                          Napisane przez patka_m89 Pokaż wiadomość
                          Ale polecam serdecznie greya Moze i wstyd przed panią w bibliotece ale książka jest tego warta naprawdę.Mozna przenieść sie wyobraźnia do czerwonego pokoju i w ogóle no naprawdę polecam mimo wszystko
                          ja przeczytałam Greya i też polecam - dla mnie to byla odskocznia od typowej literatury

                          Skomentuj


                            #58
                            Odp: Lubicie czytać książki?

                            Pewnie czasami warto poczytać takie książki.
                            dobrze działa to na wyobraźnie

                            Skomentuj


                              #59
                              Odp: Lubicie czytać książki?

                              Tak odmiana musi być Po kryminałach ,wolałam obyczajowe a potem wrócić do takich co trzymają w napięciu
                              A polecam wam jeszcze E.E Shmitt - uwielbiam tego autora Świetnie pisze a czyta się lekko

                              Skomentuj


                                #60
                                Odp: Lubicie czytać książki?

                                ja będąc w temacie ciąży i porodów ostatnio czytałam Jeannette Kalyta Położna. 3550 cudów narodzin oj wzruszyła mnie ta ksiązka bardzo i też polecam Wam ją Dziewczyny

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X