Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Lubicie czytać książki?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Lubicie czytać książki?

    ja uwielbiam czytać książki szczególnie psychologiczne poradniki, ale czasem sięgam też po beletrystykę, polecam sagę zmierzch przeczytałam całą

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: co do poczytania w wolnej chwili?

      polecam serdecznie sagę zmierzch, może trochę dziecinna ale trzyma w napięciu to piękna historia mnie zachwyciła i wiele osób które znam

      Skomentuj


        Odp: co do poczytania w wolnej chwili?

        Do poczytania w wolnej chwili zawsze znajdę ciekawą książkę w , http://xiegarnia.pl/nowosci/ , taka chwila wytchnienia od codzienności przyda się każdemu .

        Skomentuj


          Odp: co do poczytania w wolnej chwili?

          Ja jestem książkoholiczką i wszystkim tym mamuśką które lubią kryminały polecam serię książek Simona Becketta zapoczątkowaną tytułem "Chemia Śmierci" , książki są pełne masakrycznych opisów ( opisują życie antropologa sądowego) ale do ostatniej strony trzymają w napięciu. W tej serii ukazało się 5 książek i każdą polecam

          Skomentuj


            Odp: co do poczytania w wolnej chwili?

            Napisane przez majowa_mama Pokaż wiadomość
            Ja jestem książkoholiczką i wszystkim tym mamuśką które lubią kryminały polecam serię książek Simona Becketta zapoczątkowaną tytułem "Chemia Śmierci" , książki są pełne masakrycznych opisów ( opisują życie antropologa sądowego) ale do ostatniej strony trzymają w napięciu. W tej serii ukazało się 5 książek i każdą polecam
            Lubię takie klimaty Co trzymają w napięciu Już kiedyś czytałam jak bardzo polecane są książki tego autora Brzmi przerażająco ale i zachęcająco

            Skomentuj


              Odp: co do poczytania w wolnej chwili?

              Dopisałam do listy książek do przeczytania tylko jeszcze jakaś wolnba chwila mi potrzebna, może kiedyś sikę znajdzie

              Skomentuj


                Odp: co do poczytania w wolnej chwili?

                Naprawdę polecam a jeśli lubisz takie klimaty to później podam Ci jeszcze kilku autorów bo muszę sprawdzić ich nazwiska bo ja nigdy nie pamiętam

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: co do poczytania w wolnej chwili?

                  Też chetnie bym coś poczytała, ale nawet nie mam kiedy :/ Jak już mam luz to nawet nie mam siły , a za chwile i tak mała płacze i to takie jest bez sensu, coś zaczynać i za chwle przerywać :/

                  Skomentuj


                    Odp: co do poczytania w wolnej chwili?

                    ja Przebudzenie Stephana kinga czytam już jakiś trzeci jak nie wiecej miesiąc i przeczytać nie mogę, bo me dziecko kochane zaraz coś chce A to mi ksiązke zjeść,a to się przytulić

                    Skomentuj


                      Odp: co do poczytania w wolnej chwili?

                      Ja mam taki rytuał, że gdy mała zaśnie leję sobie pełną wannę wody z jakimiś olejkami itd i czytam z godzinkę nawet mąż już się przestał buntować

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: co do poczytania w wolnej chwili?

                        haha to zaraz zapomnisz o czym był poczatek To tak jest dobrze tyłka nie usadzisz i za chwile trzeba wstac bo coś akurat się młodym przypomniało. Ale cóż taka nasza rola

                        Skomentuj


                          Odp: co do poczytania w wolnej chwili?

                          Napisane przez majowa_mama Pokaż wiadomość
                          Ja mam taki rytuał, że gdy mała zaśnie leję sobie pełną wannę wody z jakimiś olejkami itd i czytam z godzinkę nawet mąż już się przestał buntować
                          Cudownie móc w wannie poczytać uwielbiałam tak czas spędzać jak mieszkałam jeszcze w rodzinnym domu. U nas niestety prysznic.

                          Skomentuj


                            Odp: co do poczytania w wolnej chwili?

                            ooo to dopiero relaksik, piana , leżenie w wannie i czytanie ... kurcze haha w życiu jeszcze tak się nie relaksowałam, za młodu to szybko i na wieś do koleżanek, a teraz dzieci i to tak czas leci, że człowiek tych fajnych chwil z dobrą ksiażką nie skosztuje...

                            Skomentuj


                              Odp: co do poczytania w wolnej chwili?

                              Napisane przez perpetua88 Pokaż wiadomość
                              Cudownie móc w wannie poczytać uwielbiałam tak czas spędzać jak mieszkałam jeszcze w rodzinnym domu. U nas niestety prysznic.
                              Patrycja zamienie sie chętnie na pryszni bo u nas wanna, której na niecierpie zawsze mi zimno w niej mimo pełnej ilości wody i grzejnika włączonego :P

                              Skomentuj


                                Odp: co do poczytania w wolnej chwili?

                                haha bo woda szybko stygnie w wannie. Ja sobie dolewam co jakiś czas no i sie trzeba ruszać co jakiś czas to wtedy czuje się to ciepełko w wannie W prynicu nie położysz się tylko musisz stać

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X