Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Konkurs "Brzuszek miesiąca: listopad 2014"

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Konkurs "Brzuszek miesiąca: listopad 2014"


    Ciągle wymyślamy, jak zdobyć dla Was nowe nagrody i mamy dobre wieści: do Partnerów konkursu obok My Sweet Angel, Szumisie.pl i NUK, dołącza w listopadzie Party lite Polska <3

    Co Wy na to?

    Podziel się z nami zdjęciem swojego brzuszka w ciąży!

    Zadanie:
    1. zrób zdjęcie brzuszka i napisu "listopad 2014" (napis też musi mieć zrobione zdjęcie, nie może być dopisany później)
    2. umieść zdjęcie (do 2 MB) w galerii:
    http://forum.babyonline.pl/forum/gal...ages.php?c=449
    3. zaproś znajomych do oceniania zdjęcia (ostateczna decyzję podejmuje jury)
    4. warunkiem udziału jest uzupełnienie danych adresowych do wysyłki nagrody w serwisie ja.w.polki (logowanie tym samym użytkownikiem i hasłem, co na forum)

    Partnerami konkursu są firmy: Szumisie, która podarowała - jakże inaczej - Szumisia, My Sweet Angel, która przygotowała dla Was w nagrodę komplety pościeli i dodatków do pokoju maleństwa, firma NUK, która przygotowała smoczki i PartyLite Polska - podarowało piękne i przepachnące świece!

    W listopadzie możecie wygrać:
    - świecę Party Lite "Joy of Autumn" (Radość jesieni)


    - Szumisia!
    Serce Szumisia nie bije, ale... szumi jak suszarka do włosów. Ten dźwięk uspokaja, ponieważ przypomina Maluszkowi to, co słyszał w brzuchu Mamy. Mechanizm, który bardzo łatwo można uruchomić, automatycznie wyłączy się 20 minutach, kiedy dziecko już spokojnie śpi.


    - akcesoria My Sweet Angel, zestaw Little Boat (komplet):
    rożek niemowlęcy (wymiary: 80x80 cm | materiały: 100% bawełna, silikonowa włóknina wysokopuszysta. Zapinany na szeroki rzep, co pozwala na dowolną regulację. Dodatkowo wiązany na szeroką szarfę, zdobiony falbanką. 3-warstwowe obszycie - na zewnątrz kolorowa bawełna, wewnątrz biała, pomiędzy miękkie i ciepłe wypełnienie ze sprężystej antyalegicznej włókniny silikonowej), pokrowiec na pudełko chusteczek (wymiar: uniwersalny | materiały: 100% bawełna. Bardzo praktyczny i piękny drobiazg. Wykonany z materiałów pasujących do kompletów pościeli. Zapinany na zamek, zdobiony falbankami. Pasuje na każdy wymiar chusteczek. Piękny upominek dla Maleństwa i jego mamy, ozdobny woreczek na drobiazgi (wymiary: 34x23 cm | materiał: 100% bawełna Woreczek w kolorystyce pościeli z pięknymi kokardkami. Pozwoli przechować wszystkie drobiazgi Dziecka typu smoczek czy grzechotki w jednym miejscu.); śpiworek (wymiary: 76x62cm | materiały: 100% bawełna, silikonowa włóknina wysokopuszysta. Produkt antyalergiczny, ciepły i miękki. Sprawdzi się w łóżeczku jak i na spacerze. Kształt gruszki pozwala Dziecku swobodnie się poruszać. Zapinany na zameczek. Ozdobiony pięknym haftem)



    - Komplet pościeli pościel My Sweet Angel, zestaw Little Boat: poszewka na poduszkę (wymiary: 60x40 cm | materiał: 100% bawełna) + poszewka na kołderkę (wymiary: 120x90 cm | materiał: 100% bawełna. Zapinana na suwak. Efektowne połączenie różnych tkanin. Na środku poszwy znajduje się duży haft lub koronka. Motywy te pojawią się na innych elementach zestawu, tworząc elegancką i niepowtarzalną całość.)



    oraz trzy smoczki NUK z bajkowej kolekcji!:


    Wyodrębniliśmy cztery równorzędne nagrody:
    - Szumiś + smoczek
    - świeca
    - pościel + smoczek
    - akcesoria do pokoju dziecięcego + smoczek

    Laureaci będą ogłoszeni 5 grudnia i każdy będzie miał prawo wyboru nagrody, w zależności od dostępności

    Od redakcji dokładamy książeczki "Bobas - instrukcja obsługi"

    Na zdjęcia z napisem "listopad 2014" czekamy do 30 listopada, wyniki poznacie do 5 grudnia, a 1 grudnia ruszy kolejna edycja... i tak, nomen omen, na okrągło
    pozdrawiamy,
    Redakcja MamoToJa.pl
  •    
       

    #2
    Odp: Konkurs &quot;Brzuszek miesiąca: listopad 2014&quot;

    Ale super nagrody

    Skomentuj


      #3
      Odp: Konkurs &quot;Brzuszek miesiąca: listopad 2014&quot;

      Nagrody świetne, szczególnie akcesoria motyw marynarski - przesłodkie

      Skomentuj


        #4
        Odp: Konkurs &quot;Brzuszek miesiąca: listopad 2014&quot;

        Bardzo ciekawy konkurs, podoba mi się to, że laureaci wybierani są przez jury a nie przez ilość "likeów" i ilości znajomych na facebooku
        Nagrody fantastyczne.

        Skomentuj


          #5
          Odp: Konkurs &quot;Brzuszek miesiąca: listopad 2014&quot;

          Chętnie wygrałabym takiego Szumisia :-) ale inne fotki pełen profesjonalizm..a u mnie takie domowe brzuszkowe ;-) ale powiem Wam, że swietnie się bawiłam z rodzinką gdy robili mi ten dyniowy brzuszek..mieliśmy niezły ubaw..

          Skomentuj


            #6
            Odp: Konkurs &quot;Brzuszek miesiąca: listopad 2014&quot;

            My tez marzymy o Szumisiu. Wlasnie wgralam zdjeia.Mam nadzieje,ze ie lapie bo dzisiaj jeszcze 30.11

            Skomentuj


              #7
              Odp: Konkurs &quot;Brzuszek miesiąca: listopad 2014&quot;

              33 prace! Zabieramy się za przeglądanie, a tym czasem możecie już szykować zdjęcia grudniowe!
              pozdrawiamy,
              Redakcja MamoToJa.pl

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Konkurs &quot;Brzuszek miesiąca: listopad 2014&quot;

                Z miesiąca na miesiąc coraz większy wybór i coraz trudniejszy Macie ciężki orzech do zgryzienia ale to dobrze bo widać, że przyrost naturalny wzrasta
                Powodzenia !

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Konkurs &quot;Brzuszek miesiąca: listopad 2014&quot;

                  Nagrody naprawdę fajne z miesiąca na miesiąc jest ich coraz więcej

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Konkurs &quot;Brzuszek miesiąca: listopad 2014&quot;

                    Rany..już się nie mogę doczekać..jestem tu nowa i chętnie bym coś wygrała :-)
                    Taki Szumiś albo pościel, bardzo by mi się przydała :-)) Dzidziuś w drodze..wydatków sporo..a te rzeczy są poprostu cudne :-)))
                    Tymczasem niedługo fotki grudniowe..juz szukam inspiracji he he..trzymam kciuki za Was dziewczyny z brzuszkami !!!

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Konkurs &quot;Brzuszek miesiąca: listopad 2014&quot;

                      Napisane przez Redakcja_babyonline.pl Pokaż wiadomość
                      33 prace! Zabieramy się za przeglądanie, a tym czasem możecie już szykować zdjęcia grudniowe!
                      Bardzo dziękuję za taki konkurs :-) fajna sprawa, że można się pochwalić brzuszkiem wśród innych mam..
                      a i nagrody są rewelacyjne :-)))

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Konkurs &quot;Brzuszek miesiąca: listopad 2014&quot;

                        Czy jest szansa że dziś będą wyniki?
                        Już nie mogę się doczekać

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Konkurs &quot;Brzuszek miesiąca: listopad 2014&quot;

                          bondzia78 chyba nie, w regulaminie pisze, że 5 grudnia są wyniki, później 5 stycznia, 5 lutego i tak dalej.
                          Widziałam Twoje zdjęcia, bardzo fajne, Ty już chyba na "wylocie" co nie?

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Konkurs &quot;Brzuszek miesiąca: listopad 2014&quot;

                            Już końcówka jeszcze grudniowe brzuszkowe będzie ale nie mam pomysłu.
                            Wcześniej w regulaminie było do 5 i czasem wydaje mi się że były wyniki szybciej.
                            Trudno trzeba się uzbroić w cierpliwość.

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Konkurs &quot;Brzuszek miesiąca: listopad 2014&quot;

                              Twoje zdjęcia też są fajne,
                              gdybyś nie napisała że napis jest z liści (dużo pracy) to bym się nie domyśliła.
                              Fajny pomysł

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X