Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Chrzest dziecka

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Napisane przez kitty249 Pokaż wiadomość
    My mamy chrzciny w tą niedziele- 4 miesiące
    O to wspanialea jakie dajecie imię? Życzę dużo łask dla maluszka i dla Was
    Ja też myślę o chrzcie przed ukończeniem 4 miesiąca dziecka o ile będzie zdrowe. Jeśli coś się będzie działo to wcześniej.

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Napisane przez Basia101 Pokaż wiadomość
      a jeszcze pozwolę sobie zapytać czy dawałyście swoim dzieciom drugie imię czy nie. My daliśmy Jan po dziadku
      Kasia a drugie będzie po babci Stanisława

      Skomentuj


        #18
        My chrzciliśmy Julka jak miał 5 miesięcy, był grzeczny przespał całą mszę obudził się na sam chrzest był mocno zainteresowany co się wokół niego dzieje, śmiał się i był bardzo pogodny..
        Julek 15.o2.2oo7r



        Skomentuj


          #19
          My chrzciliśmy jak mały miał 4 miesiące. Dostał dwa imiona, Wojciech-po pradziadku i drugie Maksymilian.
          Wojtuś 28.11.2007

          Skomentuj


            #20
            My ochrzcilismy synka jak mial 2,5 miesiaca i corka tak samo

            a imiona maja obydwoje po dwa

            corka ma drugie imie po mnie a synek po tacie
            Zdjecia Hani i Szymka

            Hania ur.06.01.2003
            Szymcio ur.07.05.2007

            Skomentuj


              #21
              Ja chrzciłam jak moja córka miała 10 m-cy. Nie płakała w czasie mszy, trochę wierciła się na rekach już w czasie samego obrzędu chrztu. próbowała złapać np świece chrzcielną więc było śmiesznie. Z jednej strony lepiej chrzcic jak najwcześniej a z drugiej str pozniej z dzieckiem jest lepszy kontakt, jest w centrum zainteresowania rodziny i odwzajemnia kontakt

              Skomentuj


                #22
                my chrzciliśmy jak córeczka miała 5,5 miesiąca. Oj ciężka już byla i nie łatwo ją się trzymało w kościele. Czekaliśmy ze względu na to żeby chrzest odbył się w świeta, bo dziadkowie maja do nas daleko i nie zawsze mogę przyjechać.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  ja chrzciłam córeczkę jak miała niecałe 2 m-ce i nie żałuje że tak wcześniej bo cały chrzest i przyjęcie przespała

                  Skomentuj


                    #24
                    Moja Mała miała miesiąc. Początkowo chciałam ją chrzcić później, ale tak wyszło - i dobrze, bo Maluszek przespał całą mszę.

                    Skomentuj


                      #25
                      Napisane przez viviet Pokaż wiadomość
                      Kasia a drugie będzie po babci Stanisława
                      fajnie bedzie miala do rymu : Kasia Stasia
                      Kinia & Aminka

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Amina Martyna tez troche do rymu drugie imie dostala w urzedzie choc i tak watpie zeby dwie Aminy jeszcze o takim niespotykanym nazwisku byly na swiecie...zbieznosci moze by nie bylo ale w razie czgo drugie imie tak do odroznienia ma

                        A my nie chcemy chrzcic bo nie jest to zbedne, jak bedzie chciala to sama wybieze wiare dla siebie, a moze bedzie Islamistka? po co robic dziecku problemy
                        Kinia & Aminka

                        Skomentuj


                          #27
                          moja siostra miala 8 miesiecy,bo mama czekala az mala urosnie do specjalnej sukienki do chrztu:P
                          Olunia 6 styczen 2009

                          Skomentuj


                            #28
                            Napisane przez izabell1203 Pokaż wiadomość
                            Ja chrzciłam Amelke jak miała 2,5 miesiaca.Byl to okres gdzie jeszcze sie tak niewiercila tylko spala. Chrzest przebiegl spokojnie lecz na sam koniec Amelka zrobila kupke hehe
                            Moja maleńka też zrobiła kupke pod koniec Mszy Chrzciliśmy ją gdy miała 1,5 miesiąca. Im wcześniej tym lepiej. Raz spała a raz nie. Ale była grzeczna. A podczas obrzędu chrztu uśmiechała się Julia odziedziczyła imię po prababci. Prababcia jest bardzo dumna. Podobnie planujemy zrobić w przypadku kolejnych dzieci jeśli się uda

                            Skomentuj


                              #29
                              Napisane przez nicola
                              Ja chrzciłam córcie jak skonczyła 2 miesiące, nie spała, trzymałam ja na prosto i uśmiechała się do ludzi w kościele była grzeczna i byłam z niej dumna.
                              Co do imion to daliśmy tylko jedno, taki zwyczaj w mojej rodzinie a u męża maja po dwa, ale doszlismy do wniosku ,że jest zbędne i tak używa sie jednego imienia a to drugie to tylko poniewiera się w papierach..
                              To macie dzielnego maluszka

                              Skomentuj


                                #30
                                Mój Jasiu został ochrzczony jak miał 6,5 miesiąca, a to dlatego, że musieliśmy termin dopasować do rodziny przyjeżdzającej z zagranicy. To była połowa czerwca, pogoda była fantastyczna, a Jaśko dzielnie przetrwał całą ceremonię. Księdzem był wprost zafascynowany
                                Attached Files

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X