Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Polskie wybrzeże

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Polskie wybrzeże

    Napisane przez ewelka21 Pokaż wiadomość
    Z racji tego,że mieszkam w Kołobrzegu zachęcam wszystkich bardzo serdecznie do odwiedzenia tego miasta.Zabytkowy Ratusz,wspaniała Katedra,legendarna Latarnia Morska,skąpane w słońcu molo,piękne piaszczyste plaże,czysta woda,mnóstwo zieleni i dobrych restauracji to tylko niektóre z atrakcji,jakich w nim doznacie.W Metropolis zjecie pyszną,niedrogą pizzę,a w restauracji Pod winogronem wyśmienity obiad.Zapraszam

    byłam w Kołobrzegu dwa lata temu - robili park linowy, pewnie teraz robi furrorę

    polecam to miejsce, trochę dużo ludzi ale to jak wszędzie w czasie wakacji

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: Polskie wybrzeże

      Niestety nie robi furory...Zawsze gdy mijam go idąc na plażę świeci pustkami...ale przecież wakacje się dopiero zaczęły

      Skomentuj


        #18
        Odp: Polskie wybrzeże

        Napisane przez majajula Pokaż wiadomość
        90 zł doba za 2 osoby dorosłe i 2 dzieci czyli 90 podzielone na 4
        Tak,zdarzają się takie ceny,ale w prywatnych mieszkaniach lub domach,gdzie kuchnię i łazienkę trzeba dzielić jeszcze z wieloma innymi osobami...

        Skomentuj


          #19
          Odp: Polskie wybrzeże

          My w tym roku wybraliśmy Dźwirzyno, więc Kołobrzeg będzie niedaleko - chętnie skorzystamy z Twoich propozycji ewelka.
          Natomiast dwa lata temu byliśmy we Władysławowie i było super - czysta, ładna, duża plaża, dobre i tanie jedzenie, dużo punktów gastronomicznych (nawet w czerwcu), dużo atrakcji dla małych i dużych dzieciaków (place zabaw, ośrodek sportu w Cetniewie, park, wesołe miasteczko, gofry, lody). A jeśli jedzie się samochodem, to i okolice śliczne - Hel i fokarium oraz latarnia morska, Jastarnia, Jurata.

          Skomentuj


            #20
            Odp: Polskie wybrzeże

            Napisane przez ewelka21 Pokaż wiadomość
            Tak,zdarzają się takie ceny,ale w prywatnych mieszkaniach lub domach,gdzie kuchnię i łazienkę trzeba dzielić jeszcze z wieloma innymi osobami...
            My byliśmy w zeszłym roku za taką cene w 4, z łazienką w pokoju, kuchnia była nam zbędna
            Mieliśmy gratis łóżeczko dla malucha i wanienkę, oraz dostaliśmy pokój przy samej lodówce




            Mój kochany Aniołek 6.09.08 (*)

            Skomentuj


              #21
              Odp: Polskie wybrzeże

              Witam...poszukuję od 7-13.08 pokój dla rodzinki 2+dziecko 5 lat i 1,6 roku. Nad morzem. Proszę o jakieś namiary. Pozdrawiam ania ;0)

              Skomentuj


                #22
                Odp: Polskie wybrzeże

                Napisane przez ewelka21 Pokaż wiadomość
                Tak,zdarzają się takie ceny,ale w prywatnych mieszkaniach lub domach,gdzie kuchnię i łazienkę trzeba dzielić jeszcze z wieloma innymi osobami...
                No właśnie nie łazienka jest do każdego pokoju


                JULA

                MAJA

                OLGA

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: Polskie wybrzeże

                  My byliśmy w ubiegłym roku w Rowach w przepięknym miejscu - http://www.aqua.rowy.in/ - bardzo tanio nie jest, ale mozna na wiele sposobow spedzic czas z dzieckiem - do dyspozycji rowery, gdy nie ma słońca, a poza tym piękna plaże

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: Polskie wybrzeże

                    Już ktoś wcześniej wspominał o Gdańsku i plazy na Stogach. Ja równiez polecam. Dobre miejsce dla rodzin z dziećmi. Obok plazy są domki- żaden luksus, bo to malutki domek, w którym mieszczą się jedynie łóżka i jakies szafki ze stolikiem, ale bardzo tanio (ok. 60 zł za cały domek na dobę). Łazienki są oddzielnie, ale ZAWSZE czyste, z ciepłą wodą i papierem toaletowym, który nigdy się nie kończy Cały ośrodek zadbany, strzeżony, przygotowany na małych wczasowiczów (plac zabaw itp.), obsługa bardzo miła.
                    Polecam domki, bo dzieci zazwyczaj chodzą wcześnie spać (nasza córeczka o 20.00 już śpi) więc rodzice mogą wieczór spędzać przy domku np. grilując.

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: Polskie wybrzeże

                      Napisane przez jooannass
                      zapraszam na forum o operacjach plastycznych, modzie, urodzie oraz medycynie estetycznej Beauty Strefa.
                      http://www.beautystrefa.cba.pl/forum/index.php
                      A co to ma wspólnego z tematem wątku????

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: Polskie wybrzeże

                        A gdzie byłyście w tym roku , może warto się na świeżo pochwalić cobyśmy miały fajne zestawienie dobrych ośrodków czy pensjonatów na przyszłe wakacje?

                        Ja byłam w Rusinowie, śliczne miejsce dla rodzinki koło Jarosławca
                        Ani dzieci ani rodzice się nie zanudzą nawet w gorszą pogodę http://www.adam.jaroslawiec.pl/
                        polecam i czekam na Wasze typy :P

                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: Polskie wybrzeże

                          To ja jeszcze Szczecin pochwalę
                          Piękne miasto się zrobiło

                          Skomentuj


                            #28
                            Odp: Polskie wybrzeże

                            My w tym roku zawitaliśmy w Dąbkach (http://www.fajnewczasy.pl/noclegi/bo...tniskowe/18181) Trafiliśmy na piękną pogodę i mało ludzi. Dzieciaki się wyszalały a my wypoczęliśmy

                            Skomentuj


                              #29
                              Odp: Polskie wybrzeże

                              Ja w tym roku wypoczywałam w Kołobrzegu Mąż mnie namówił na tą wycieczkę - zazwyczaj decydowaliśmy się na wschodnią część wybrzeża bo bliżej. Ale naprawdę było warto Miejscowość piękna - akurat w czasie w którym wypoczywaliśmy udała nam się pogoda - codziennie ok 30 stopni, tylko w ostatnim dniu troszkę padało.
                              Zdecydowaliśmy się na ten ośrodek: http://wistom.kolobrzeg.pl/ Polecone nam przez znajomą która była ze swoimi dziećmi w zeszłym roku.
                              Fajne miejsce, bardzo wygodne. Cenowo również na dobrym poziomie Tak więc polecam.

                              Skomentuj


                                #30
                                Odp: Polskie wybrzeże

                                A na jakie atrakcje można liczyć w Kołobrzegu poza samym wypadem nad morze?

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X