Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Bezpieczny samochód

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Bezpieczny samochód

    Ja ma syna w wieku 9 lat 130cm ciągle buntuje się co do fotelika, bo już dużo ,u nie brakuje i bezpiecznie jeżdżę wreszcie dzięki pasom Smart KID Belt https://smartkidbelt.com/pl/ . Moim zdaniem super alternatywa dla takich dzieci. Nawet dla dzieci z otyłością, gdzie ciężko fotelik kupić lub z dużą ilością dzieci, gdzie ciężko jet pomieścić foteliki.

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Bezpieczny samochód

      Dzisiaj większość nowych samochodów jest bezpiecznych. Niestety nie można tego powiedzieć o starych pojazdach.

      Skomentuj


        Odp: Bezpieczny samochód

        Napisane przez slonecznamama Pokaż wiadomość
        Ubezpieczenie zawsze może się przydać, czy nie ma problemu z odszkodowaniem? Szukam informacji o tym gdzie szukać warsztatu samochodowego, nie wiem na jaki się zdecydować.
        Jesteś z Warszawy? Jeśli interesuje Cie usuwanie bledow z komputera samochodu to akurat wiem, gdzie można podjechać na pewną diagnozę. Nie tak dawno sama korzystałam z takiej pomocy.

        Skomentuj


          Odp: Bezpieczny samochód

          Podobno taki montaż instalacji lpg jest bardzo bezpieczny. Akurat ten warsztat jest najlepszy pod tym względem.
          Ten, kto codziennie nie robi postępów, codzienie się cofa.

          Skomentuj


            Odp: Bezpieczny samochód

            Jesteś z Warszawy? Jeśli interesuje Cie usuwanie bledow z komputera samochodu to akurat wiem, gdzie można podjechać na pewną diagnozę. Nie tak dawno sama korzystałam z takiej pomocy.

            Skomentuj


              Odp: Bezpieczny samochód

              Bezpieczny samochód? Przede wszystkim nowy! W nich technologie stają się coraz lepsze.

              Skomentuj


                Odp: Bezpieczny samochód

                Samochody są coraz bezpieczniejsze, tylko ludzie bezmyślni! No i warto wiedzieć jak zachować się w razie kolizji na drodze. Tym, którym chce się poczytać polecam książkę Vadmecum bezpiecznej rodziny https://bezpiecznarodzina.edu.pl/?fb...vuxYXhtWWwyX6s. Pozycja obowiązkowa.

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Bezpieczny samochód

                  Dla mnie bezpieczny samochód to taki, który się nie psuje, dlatego swoje auto regularnie oddaje na kontrolę do mechanika. Serwis Lamborghini Śląsk to dla mojego auta drugi dom, od wielu lat korzystam z ich usług i nie żałuje. Panowie mechanicy znają się na rzeczy, każdą usterkę potrafią naprawić, a ja czuję, że jestem bezpieczna za kółkiem. Nie ukrywam, znalezienie dobrego serwisu trochę czasu i nerwów mnie kosztowało, ale suma sumarów się udało.

                  Skomentuj

                         
                  Working...
                  X