Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

kolonie

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    kolonie

    Jestem ciekawa czy dużo dzieci wyjeżdża na kolonie czy obozy? jak jest u Was czy puszczacie dzieci na takie wyprawy czy raczej wolicie mieć dzieci pod swoją opieką? Ja jeszcze mam małe dziecko więc nie wiem jak to jest ale może wypowiecie się na ten temat czy kolonie do dobry pomysł i jak reagują na to dzieci?
  •    
       

    #2
    Odp: kolonie

    nikt nie ma dzieci w wieku szkolnym????????

    Skomentuj


      #3
      Odp: kolonie

      Moja córka ma 7 lat ale o samodzielnym wyjezdzie niechce nawet słyszeć mimo tego ze jest dzieckiem bardzo otwartym na ludzi i przygody.Wydaje mi się,że 7 lat to troche za wczesnie na kolonie.Ja pamiętam ze jechalam po raz pierwszy jak miałam 9 i bardzo przezywałam rozstanie z rodzicami

      Skomentuj


        #4
        Odp: kolonie

        wczoraj rozmawiałam ze znajomą i jej córka skończyła właśnie 2 kl w podstawówce i w przyszłym tyg jedzie na kolonie w góry na tydzień...znajoma mówiła że ta dziewczynka już w tamtym roku była, to chyba zależy też dużo od dzieci prawda? czy są samodzielne i czy lubią takie wyprawy?

        Skomentuj


          #5
          Odp: kolonie

          Napisane przez marionetka26 Pokaż wiadomość
          Moja córka ma 7 lat ale o samodzielnym wyjezdzie niechce nawet słyszeć mimo tego ze jest dzieckiem bardzo otwartym na ludzi i przygody.Wydaje mi się,że 7 lat to troche za wczesnie na kolonie.Ja pamiętam ze jechalam po raz pierwszy jak miałam 9 i bardzo przezywałam rozstanie z rodzicami
          Czy ja wiem? To raczej zależy od dziecka, od stopnia jego samodzielności. Znam parę 7 latek, które juz mają pierwszą kolonię za sobą( to oczywiście dziewczynki- przypadek) i były bardzo zadowolone. Wydaje mi się,że jeśli wybierze sie odpowiednią firmę typu ok-tours, która zapewni bezpieczny i urozmaicony wypoczynek nie ma się o co martwić. Warto pamiętać,że dla prawidłowego rozwoju dzieci powinny wyjeżdzać na obozy

          Skomentuj


            #6
            Odp: kolonie

            W domu trzymac jej nie bede.Jak tylko poczuje że jest gotowa i że naprawde chce pojechać to oczywiścię na kolonie pojedzie.Na siłe wysyłać jej nie bede,bo nic dobrego z tego nie wyjdzie.

            Skomentuj


              #7
              Odp: kolonie

              Od dawna przymierzam się do wysłania syna na taki turnus wakacyjny jak zdążyłem się rozeznać jest wiele miejsc gdzie można by wysłać jednak jedna oferta przykuła moją uwagę mianowicie [B]wioska Bullerbyn[B] wiecie może coś na ten temat lub ktoś z was już tam był był bym wdzięczny za opinie.
              Wakacje dla dzieci

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: kolonie

                Na pierwsze kolonie moją córkę planuję wysłać tak mniej więcej za 3 lata. O ile będzie chciała. Wiem, że będę się bała o to, że wyjdzie gdzieś daleko beze mnie.

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: kolonie

                  Ja wysyłam dzieci na kolonie już 3 rok z rzędu i za każdym razem wybierałam ofertę firmy https://www.atas.pl/ W tym roku planuję wysłać swoich dwóch synków na obóz tematyczny do Darłówka. Jeśli chcesz aby twoje dziecko spędziło niezapomniane dni nad morzem, a przy okazji liczysz na bogaty program i wiele przygód dla twojego dziecka, to ta oferta jest dla Ciebie. Dziecko będzie mogło wykazać się sprytem, wyobraźnią i kreatywnością. Darłówko to dynamicznie rozwijająca się nadmorska część Królewskiego Miasta Darłowa, stolicy Wybrzeża Środkowego. Wspaniały mikroklimat, piękne widoki, czysta plaża i wiele atrakcji średniowiecznego miasta Darłowo przyciągają co roku tysiące turystów.

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: kolonie

                    Jak najbardziej warto posyłać dzieci na kolonie - to nie tylko gry i zabawy, czy zwiedzanie, ale też nauka samodzielności. Dobrym pomysłem będą też zimowiska. W Gwiezdnej Akademii http://gwiezdnaakademia.pl organizują tematyczne zimowiska, dla fanów Gwiezdnych Wojen - myślę, że to świetny pomysł, choć raczej dla chłopców.

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: kolonie

                      Nigdy nie wysyłałam dziecka na żadną kolonie, ale w tym roku chce to zmienić. Nie za bardzo orientuje się w ofertach obozów zagranicznych i dlatego byłabym bardzo wdzięczna gdybyście zechcieli mi doradzić i pomóc w wyborze. Wstępnie rozważam tą ofertę https://www.atas.pl/pl/obozy-zagraniczne , ale nie wiem do jakiego miejsca wysłac swoje dziecko. Doradzicie?

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: kolonie

                        Ja moje córki wysłałam na obóz koszykowy, syn zdecydował się na windsurfing. Ogólnie teraz jest naprawdę spory wybór, my wybraliśmy to biuro http://www.kolonieiobozy.net. Można wybrać kolonie w oparciu o zainteresowania dziecka, to biuro ma ich pełną gamę!

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: kolonie

                          Nie wiem czy odważyłąbym się wysłać córkę na kolonię, tym bardziej jeśli miałoby to być do innego miasta. Wiem ze zarówno ona jak i ja (chociaż ja pewnie bardziej) przeżywałaby rozłąkę. Dlatego w większych miastach mają fajną opcję półkolonii http://www.dreamlandia.pl/polkolonie-krakow/ i przynajmniej masz dziecko pod ręką

                          Skomentuj

                                 
                          Working...
                          X