Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

śmieszne:)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #76
    Odp: waga kupy

    W co grają Węgry?
    - Węgry birds

    Skomentuj

    •    
         

      #77
      Odp: Zabawa w doktora

      dobre!
      Użyteczne ręczniki bambusowe

      Skomentuj


        #78
        Odp: Duży brzuszek!

        Hehe.. Dużego Maciusia Dobre

        Skomentuj


          #79
          Odp: Zabawa w doktora

          jak tak czytam te posty o maluchach i to o czym wygadują, to nie mogę się nadziwić jakie są mądre i nie mogę się doczekać jak moje maleństwo zacznie mówić.

          Skomentuj


            #80
            Odp: waga kupy

            hehe, bardzo śmieszne , ale to normalne, jak ktoś nie ma dziecka, to te wszystkie pieluszkowe sprawy są dla niego totalną abstrakcją.

            Skomentuj


              #81
              Odp: uzyskiwanie odpowiedzi...

              hehe, cudowne słowotwórstwo naszych maluchów jest nie do zdarcia. uwielbiam przekręcanie słówek mojego malucha i czekam na więcej

              Skomentuj


                #82
                Odp: Górnik

                hehe co za słodki maluch, niesamowite, jakie te dzieciaczki są mądre i elokwentne. skąd one biorą pomysły do tych swoich wywodów.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #83
                  Odp: smok wawelski

                  hehe, no nigdy nie wiadomo, co tam maluszkom zostaje w głowach po naszych opowieściach i bajkach, piękny skrót, doprawdy

                  Skomentuj


                    #84
                    Odp: kupa na głowie

                    hehe, i tu trzeba zadać sobie pytanie co lepsze łysina czy kupa co byście wybrali ? chyba większość ludzi kupę, ech, to poczucie piękna jest takie ważne. dlaczego :O

                    Skomentuj


                      #85
                      Odp: Make up

                      ech, zna się na rzeczy czyli jednak stwierdzenie, że nadmierny make up to maska wymyśliły dzieci? małe spryciarze.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #86
                        Humor:-)

                        Lekarz sporządza listę schorzeń pani Ziuty:
                        1. Zawroty głowy.
                        2. Bezsenność.
                        3. Podwójne widzenie.
                        4. Bóle głowy.
                        5. Utrata apetytu.
                        6. Gorące poty.
                        7. Utrata wagi.
                        8. Utrata libido.
                        - Ile pani ma lat?
                        - W zeszłym tygodniu skończyłam trzydzieści.
                        Doktor dopisuje do listy:
                        9. Utrata pamięci.
                        Diagnoza: Syndrom menopauzy.

                        Skomentuj


                          #87
                          Odp: Make up

                          Heh, może trochę przesadziłaś
                          Ja generalnie staram się nie szaleć z makijażem. Lubię delikatne, matowe cienie do powiek, takie jak tu: kliknij. I moim zdaniem najlepszy makijaż jest wtedy, kiedy tak naprawdę go nie widać. Mój mąż jeszcze przed ślubem długo myślał, że w ogóle się nie maluje

                          Skomentuj


                            #88
                            Odp: Humor:-)

                            - Tato, chciałam ci powiedzieć, że jestem zakochana. Adama poznałam na eDarling, potem zostaliśmy przyjaciółmi na Facebooku, często gadaliśmy na WatsApp, teraz oświadczył mi się przez Skype.
                            - Córeczko, wobec tego weź ślub na Twitterze, dzieci kupcie na eBay, a jak ci się mąż znudzi, to wystaw go na Allegro...


                            ---
                            ukryte terapie książka

                            Skomentuj


                              #89
                              Odp: Humor:-)

                              W gazecie, w dziale praca ukazało się ogłoszenie, że policja poszukuje ludzi do pracy.
                              Zgłosiły się trzy blondynki. Stanowisko było jedno. Postanowiono więc wybrać tą jedną w drodze małego testu.
                              - Proszę bardzo, tu mamy dla pani zdjęcie z profilu tego osobnika. Proszę powiedzieć nam jak najwięcej o nim, co się pani nasuwa, jakieś spostrzeżenia.
                              - Jezu ! On ma tylko jedno ucho !
                              Kandydatce podziękowano. Druga otrzymała takie samo polecenie.
                              - Jezu ! On ma tylko jedno ucho !
                              Ta również wypadła poniżej oczekiwań. Poproszono trzecią kandydatkę.
                              Proszę bardzo, tu mamy dla pani zdjęcie z profilu tego osobnika. Proszę powiedzieć nam o nim jak najwięcej , co pani może powiedzieć o tej osobie na podstawie zdjęcia.
                              - Ten człowiek nosi szkła kontaktowe.
                              Komisja spojrzała zadziwiona. Sprawdzono w dokumentach; rzeczywiście.
                              - No wspaniale! Gratulujemy ! Jest pani przyjęta. Ale jak pani to wydedukowała?
                              - To proste. Ten człowiek nosi szkła kontaktowe, bo nie może nosić okularów.
                              - Ale dlaczego?
                              - No jak to? No przecież on ma tylko jedno ucho!

                              Skomentuj


                                #90
                                Odp: śmieszne

                                Na lekcji geografii:
                                - Województwo podkarpackie graniczy ze Słowacją od południa - mówi nauczycielka.
                                - A przed południem z kim graniczyło? - dopytuje się Jasio.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X