Wróć   Forum Mamotoja.pl > Zakupy > Wszystko dla mamy, taty i domu
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Wszystko dla mamy, taty i domu Nasi pomocnicy w codzienności - sprzęt AGD, wyposażenie, gadżety i ciekawe pomysły.

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Dołącz do naszych mam forumowiczek! Podziel się na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o doświadczeniach związanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczęstsze wątpliwości. Weź udział w świetnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, które obowiązują na forum w dyskusjach. Doradzaj i słuchaj porad innych mam, po to jesteśmy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesiąca”
Podziel się z nami zdjęciem swojego brzuszka w ciąży i wygraj fantastyczną nagrodę - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbędnik”
Czy wiesz, że małe dzieci nie potrafią regulować temperatury ciała jak dorośli i tracą ciepło 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposób dbasz o komfort i ochronę dziecka zimą. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool z cudownie miękkiej i ciepłej wełny merino.

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 15-12-2014, 13:43
myszunia11's Avatar
myszunia11 myszunia11 jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
myszunia11.polki.pl

Domyślnie Który weterynarz w Warszawie?

Hej, mam kotkę którą często wypuszczam z bloku. Chciałbym ją wysterylizować... bo wiecie jak to jest ze zwierzętami. Ma już swoje lata i swoje już w życiu przeszła. Gdzie w Warszawie szukać weterynarza od sterylizacji? Jakie są koszta związane z tym zabiegiem?
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 16-12-2014, 07:46
malinka0077's Avatar
malinka0077 malinka0077 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
malinka0077.polki.pl

Domyślnie Odp: Który weterynarz w Warszawie?

Myślę,ze koszta zależą od wielkości suczki. Pewnie jest to koszt od 200 - 300 zł. Wszędzie taki sam.
Ważne jest jednak podejście weterynarza do zwierzaka. Sama polecam Ci wybrać się do przychodni na Marysinie. Przychodnia Wetmarysin. Znajduje się na ulicy Korkowej. Chodzę tam od niepamiętnych czasów ze swoimi zwierzakami. Bardzo dobre podejście do czworonogów. Ceny również nie są wysokie.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 17-12-2014, 12:26
Martunia35's Avatar
Martunia35 Martunia35 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
Martunia35.polki.pl

Cytat:
Napisał malinka0077 Zobacz post
Myślę,ze koszta zależą od wielkości suczki. Pewnie jest to koszt od 200 - 300 zł. Wszędzie taki sam.
Ważne jest jednak podejście weterynarza do zwierzaka. Sama polecam Ci wybrać się do przychodni na Marysinie. Przychodnia Wetmarysin. Znajduje się na ulicy Korkowej. Chodzę tam od niepamiętnych czasów ze swoimi zwierzakami. Bardzo dobre podejście do czworonogów. Ceny również nie są wysokie.
Potwierdzam. Bardzo dobra przychodnia. Sama jak mieszkałam przez pewien czas w Warszawie to tam uczęszczałam. Przychodnia bardzo dobrze wyposażona, przeprowadzają tam różne zabiegi. Swoją drogą to moja koleżanka jest znajomą jednego z pracujących tam weterynarzy tak więc wiedziałam z drugiej ręki jak tam pracują Zdrowie zwierzaka było najważniejsze.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 29-05-2015, 11:43
godka godka jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
godka.polki.pl

Ja sterylizowałam moją kotkę w klinice na Strzeleckiego, bardzo mili lekarze no i mogłam zostawić kotkę pod ich opieką- bałam się zostawiać ją samą w mieszkaniu zaraz po sterylce.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 06-03-2018, 22:06
lobelia77 lobelia77 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
lobelia77.polki.pl

A na Grochowie macie jakiegoś dobrego weterynarza?
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 25-03-2018, 11:13
karolina1918 karolina1918 jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
karolina1918.polki.pl

Ja z moim kotem chodzę do przychodni weterynaryjnej na Saskiej Kępie - WETMEDIC, pracują tam naprawdę ludzie z pasją i miłością do zwierząt. Tutaj znajdziesz więcej informacji: https://www.wetmedic.pl/
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 22-05-2018, 13:49
kornela1989 kornela1989 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
kornela1989.polki.pl

Hm, podejmujesz bardzo dobrą decyzję o sterylizacji kotki. Ja niestety nie zdążyłam, moja jest kotna. Troszkę jestem tym zmartwiona, bo wcześniej zwierzę trochę chorowało, pomyślałam by jakoś ją wzmocnić. W sklepie internetowym Max&Mrau znalazłam takie oto witaminy https://www.maxandmrau.pl/pol_m_kot_...-kota-477.html dla kocich mam. Czy powinnam jej je podawać, jak uważacie? Z tego co wyczytałam, nie zawierają konserwantów ani barwników.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 14-08-2018, 21:32
AniaOs AniaOs jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
AniaOs.polki.pl

My od lat korzystamy z lecznicy na Ursynowie http://www.lecznica-ursynow.waw.pl/ na Kulczyńskiego. Dobre miejsce, dobrze tam leczą moje zwierzaki. No i ważne, że są czynni cała dobę, już się zdarzyło, że korzystałam z lecznicy w nocy.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 27-11-2018, 22:37
ken_dall ken_dall jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
ken_dall.polki.pl

Cytat:
Napisał lobelia77 Zobacz post
A na Grochowie macie jakiegoś dobrego weterynarza?

Na Grochowie dobra jest klinika Vet4Pet. Konkretnego weterynarza ci nie polece, bo nie wiem kto sie w czym specjalizuje. Jedynie leczylam swojego psa u doktora Nowickiego, ortopedy i bylam bardzo zadowolona. Mozesz do nich podjechac (to jest na Grenadierów) i podpytac sie o cene zabiegu. Albo zadzwon i od razu umów sie na zabieg
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 06-07-2019, 09:03
elabarbara elabarbara jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
elabarbara.polki.pl

No nie wiem czy akurat słyszałaś o tym miejscu http://vetpassion.pl/ ale warto pójść tam ze swoim pupilem. Jak dla mnie najlepsze miejsce, gdzie zajmują się pupilami, robią badania, więc nie ma tu czegoś takiego że obejrzy i zaleci może leki. Najpierw badania, a potem diagnoza.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania