Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kupki U Dziecka A Mleko

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #76
    Ja swojwj malej dawalam w nocy sztuczne mleko, bo swojego juz tyle nie mialam (mala byla wczesniakiem i nie umiala ssac, wiec odciagalam) i zaczela miec problem z kupka. Nie potrafila jej zrobic, byla bardzo twarda, zmuszalam ja do zrobienia masujac ja po brzuszku i dajac herbatke rumiankowa. Dodam ze miala miesiac. Zdecydowalam sie dla jej dobra na jedno konkretne mleko - w moim przypadku sztuczne - i po czasie wszystko wrucilo do normy a Amelka zaczela zalatwiac sie bez mojej pomocy.

    Skomentuj

    •    
         

      #77
      Napisane przez anna31 Pokaż wiadomość
      Czy podajesz coś do picia? Bo jeśli podajesz mleko modyfikowane to chyba trzeba.Ja swoją karmilam tylko piersią i mimo to miała zaparcia pomógł dopiero Debridat.
      PODAJE JEJ SOCZKI I HERBATKI OPRÓCZ TEGO JE MUSY OWOCOWE ZUPKI

      Skomentuj


        #78
        Słuchaj a dajesz jej do mleka kaszki?Mój synek też miał okropne zaparcia a poprawiło się jak zaczęłam mu dawać kleik kukurydziany!Kleik ryżowy dodatkowo zatwardza kupki!Spróbuj tego a może pomoże
        Ewa
        moje dwa cuda:IGOREK 11.09.2007 GODZ.23.10 3150g.57cm.
        Oskarek12.01.2011 godz.17.05
        3150g.55cm.
        10miesięcy i 17dni-pierwszy ząb

        Skomentuj


          #79
          Dzięki Spróbuje

          Skomentuj


            #80
            Może nie mleko tylko zupki

            Cześć.
            Zastanów się jaki jest skład zupek. Gotowana marchewka może też powodować zatwardzenia. Może mniej jej trzeba dodawać do zupek? spróbuj
            pozdrawiam serdecznie

            Skomentuj


              #81
              Napisane przez gonrad Pokaż wiadomość
              Cześć.
              Zastanów się jaki jest skład zupek. Gotowana marchewka może też powodować zatwardzenia. Może mniej jej trzeba dodawać do zupek? spróbuj
              pozdrawiam serdecznie
              WITAM ZUPKI KUPUJE JEJ GOTOWE W SŁOICZKACH WIĘC SKŁAD JEST DOBRY

              Skomentuj


                #82
                Na zaparcia świetne są suszone śliwki ( ze słoiczka ) Ale to chyba od 6 miesiąca życia można podawać
                Martitta_23

                Skomentuj

                       
                Working...
                X