Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

jak minął dzień?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Konwalijko ja własnie składam papiery na wychowawczy, niestety bede orzystać z tego dobrodziejstwa tylko dwa miesiece bo na tyle mam umowę oprace, no chyba ze mi szefowa pójdzie na ręke i przedłuży umowe ,ale to się okarze dopiero w październiku, do pracy nie wróce za szybko, pewnie dopiero jak Gabi pójdzie do przedszkola, Kuba znalazł pracę wiec ja zostaję z małą w domu, no chyba ze coś sie 'porąbie" po drodze i trzeba bedzie zmienić plany
    Artur na razie mieszka w domu, no to znaczy sypia , bo wraca właściwie na noc, , i nadal upiera sie że we wrześniu sie wyprowadzi, oj nie tak sobie wyobrażałam te jego osiemnastkę serce mi pęka a jak sobie pomyśle jak głęboko w du... ma mnie m oj syn, najgorzej jest w nocy kiedy juz wszyscy śpią i myśli przychodzą do głowy......... pamiętam dzień kiedy go urodziłam , płakała ze szczęścia teraz po osiemnastu latach znowu płaczę.....
    dziękuje za życzenia dla Gabrysi juz pół roczku)))

    Skomentuj

    •    
         

      Czesc Kwiatuszki!!!

      Pewnie zdazylyscie juz o mnie zapomniec,bo bardzo dawno mnie nie bylo...ale juz pisze dlaczego tak...po pierwsze wracam do pracy na pelny etat(teraz od kwietnia robilam na pol)i probuje jakos sobie wszystko poukladac w domku,co nie jest takie proste-Mama moja jest z nami,ale to i tak konczy sie na tym ze,,tylko,,Robciem sie zajmie i wyprasuje jak spi,bo jest tak ruchliwy i zasuwa juz doslownie wszedzie ze oczy dookoloa glowy trzeba miec...ja robie wiec reszte w domku...Mamy juz dwa zabki tak wogole
      Kochane poczytalam zaleglosci,masa tego byla,ale teraz mam zacme kompletna i nie wiem co napisac...matko jedyna,az taka skleroza??coz,nie jestem juz mloda
      Kwiatuszki moje,uwierzycie mi czy nie,postaram sie teraz zagladac do was codziennie-choc raz dziennie,nie bedzie latwo,ale sprobuje...

      Caluje mocno i sciskam Was no i najmocniej wszystkie kochane malenstwa!!!
      Agnieszka & Robcio

      MOJE GG 443626
      Bobasy.pl/agadziedzic1981

      Pokaz slajdów Robcia



      Skomentuj


        Fiołku ja siedzę w domu i zajmuje sie "tylko " domem i dziećmi i też na nic czasu nie mam, więc na prawdę jestem pełna podziwu dla wszystkich pracujących mam małych dzieci!!! dobrze ze mama Ci pomaga i Robercik ma opiekę bliskiej osoby ,żadna niania tego raczej nie jest w stanie zastąpić no i gratuluję zębulków!!!!!
        Storczyku a gdzie fotka z nową fryzurką???????
        wczoraj jak obgadywałam mojego Kubę że nie interesuje sie moim życiem forumowym to wyobraźcie sobie akurat wszedł do pokoju i zaczął pytać a kto jest kim, i jak pokazywałam mu zdjęcia ze spotkania to z pretensją w głosie zapytał a czemu ja nie pojechałam ,że przecież Warszawa nie jest aż tak daleko!!! no wiecie ,ale mnie zaskoczył mam nadzieję ze jak będziecie organizować następny "sabat" to mnie zawiezie bez mrugnięcia okiem!!!!
        no i mojej Gabi sie poprzewracało w główce i zaczeła sie budzić na nocne karmienia!!!! robi dwie pobódki koło północy i później koło 5 rano, na szczęście pocycka sobie z 15 minut i spi smacznie dalej , ale co to znaczy??? czyżby juz piers to za mało??? no ale to by tak nie przybierała a tu przez ostatnie 6 tygodni nastepny kilogram, jak bede we wtorek na szczepieniu to spytam lekarza co o tym sadzi, czy oze dawać jej na noc ekieś kaszki? czytałam gdzieś ze właśnie koło 6 mieś. wzrasta zapotrzebowanie na pokarm u dziecka w zwiazku ze zwiekszoną aktywnością ale kurcze nie chciała bym zeby niuńka za bardzo przybierała na wadze ,i tak jest juz grubiutka.
        Last edited by stokrotka35; 23-08-2008, 12:13.

        Skomentuj


          Witam was.kurcze mam tak malo czasu dla was,czuje sie lepiej ale jestem przeziebiona czesto padam normalnie tak mi sie chce spac ale nie moge bo maly chce bawic sie na dworze wczoraj bylo tak cieplo ze nie moglam w koncu zasnal ja z nim spalilam ziemniaki i jeszcze mnie telefonami budzili.28 ide na usg.Malemu rosna zabek za zabkiem chyba ma juz 8 jak sie nie myle chacha[dobra mama ze mnie]
          Maly spi a ja czekam na siostre jade na zakupy bo robie urodzinki dzisiaj,od rana czesalam sprzatalam jeszcze 3 osoby mam do obciecia a checi i energii ZERO jestem oslabiona tym katarem lekow tez nie moge brac mam takie ale to nic nie pomaga przyjade to moze uda mi sie zrobic w koncu herbate z cytryna.A tak mysle to ja mam chyba najpozniej termin bo chyba zadna nie ma dalej odemnie?lece przyjechala papa

          Skomentuj


            hej slicznotki
            izunia podziwiam cie, napisz jak sie meniu sprawuje, pomaga choc troche a mama?
            udanek imprezki, nalezy ci sie choc troche zabawy
            Dianeczka mama czy tata?

            GG ? 11887428

            Skomentuj


              filoku dobrze ze zajrzalas choc na minutke, taki los matki brykajacego bobasa i w dodatku pracujacej, ze nie wie od czego zaczac , tyle ma na glowie
              gratuluje bolka i lolka

              stokrotko,juz dawno postanowione ze na nastepnym zlocie czarownic meldujesz sie poslusznie z dlugowlosa gabrysia
              ps, poznamy w koncu tego przystojniaka co umie takie sliczne dziewczynki majstrowac

              a z wychowawczym bylam w takiej samej sytuacji, ale mamy nowego rejonowego i nie poszedl na reke.. a kierowniczka wczesniej kazala mi wszystkie badania uaktualniac i myslalam ze bedzie ok.. i d.. blada
              Last edited by konwalia; 23-08-2008, 12:48.
              Dianeczka mama czy tata?

              GG ? 11887428

              Skomentuj


                no cóż jeszcze niedawno mówiłyśmy ( to znaczy -pisałyśmy) Iza przystopuj!!! jak byłaś w ciaży z Andrzejkiem ,a teraz będziemy Cie upominać po raz kolejny IZA PRZYSTOPUJ!!!!! masz prawo czuć sie osłabiona, przecież to normalne w ciąży i nie mając obowiązków ,a Ty tu biegasz za Andrzejkiem i jeszcze prac i praca, zwolnij tępo, to jedyna rada żeby mieć lepsze samopoczucie! no i życzę niezapomnianych wrażeń na USG

                Skomentuj

                •    
                     

                  gosciu nie podgladaj tylko sie loguj i witaj
                  Dianeczka mama czy tata?

                  GG ? 11887428

                  Skomentuj


                    papapa spadam do malutkiej
                    milego dzionka kwiatolki
                    Dianeczka mama czy tata?

                    GG ? 11887428

                    Skomentuj


                      Dzieki Stokrotko,coz,wszystkie kiedys musimy wrocic do pracy i nie jest latwo,oj nie jest-a Mama fakt,skarb najwiekszy
                      Co do kaszek,to moj dostaje je na kolacyje od ok6mies-tylko ze on byl na modyfikowanym odkad 1mies skonczyl...wiec lepiej pediatry sie zapytac

                      Izus-doloze swoje do innych Kwiatkow-ZWOLNIJ TROCHE TEMPO!!nie bedzie ci prosto bo jestes prawdziwym wulkanem energii,ale najwyzsza pora na to

                      Konwalijko-ciesze sie ze mi troche przygadals na gg...to mnie zmobilizuje do czestszego zagladania

                      Hm,co do spotkania...jesli bedziecie organizowaly nastepne i akurat bede w Polsce i bede(hm)zaproszona...to chetnie wpadne


                      Robcio spi poki co,wiec mam chwile,akurat obiad zagrzeje-jest bigosik mojej roboty-pyszny nie chwalac sie-ide na 14ta do pracy wiec cos na zabek wrzuce.

                      Buziaki Kwiatuszki-jutro wpadne zobaczyc co slychac
                      Agnieszka & Robcio

                      MOJE GG 443626
                      Bobasy.pl/agadziedzic1981

                      Pokaz slajdów Robcia



                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Cześc dziewczyny

                        Własnie wróciłam ze szpitala.
                        Pojechałam kilka godzin temu bo dostałam plamienia.
                        Była jedna duża plama brązowa, jak śluz.
                        No to pojechałam i tam mi zrobili usg zwykłe.
                        Pecherzyk urósł od wtorku ale tętna nie było widac.
                        Wypuścili mnie bo w domu tez mogę leżeć , a jakbym tam była to i tak dopiero w poniedzialek by mnie zbadali i wogóle.
                        Dostałam luteine. A w poniedziałek idę do swojej gin.
                        Brzuch mnie trochę boli jak na @.

                        Jestem na najgorsze przygotowana.
                        I wiem że to najgorsze się zaczyna

                        Pozdrawiam
                        Razem...

                        Skomentuj


                          Hej mam troszke czasu,maz nawalony jak kobel spi maly tez a ja czekam zeby mleko mu dac[zawsze juz spalam z malym maz przy kompie siedzial i jak szedl spac to mnie budzil]
                          No nie da sie zwolnic tempa bo zaden nie zrobi nic za mnie nie wezmie malego zebym sie polozyla bo wszyscy sa w pracy i tu jest klops,wtedy nie bylo Andrzejka wiec spalam kiedy chcialam itd a to dopiero poczatek juz czuje jak z takim brzuchem bede sama miski z woda malemu do kapieli nosic jak go bede kapac i wogole[jakos dam rade] no ale latwo nie bedzie teraz sie ciesze ze bede w zimie z tym brzuszkiem a nie latem bo tak goraco juz nie umiem a co dopiero w pozniejszych miesiacach a malego to nie wzrusza on chce na podworko i koniec

                          Skomentuj


                            Margaretko bardzo ci wspolczuje,ale mysle ze wszystko bedzie ok odpoczywaj duzo i nie mysl o najgorszym
                            Kurcze i polki zanikaja.
                            Dobra zajze na nasza klase i lece juz mnie oczy bola dobranoc wam,pewnie jutri nie zajze bo obiad mam klientke potem w domu wszyscy sa w kolejce a maz tu bedzie[tak wogole nie zagladam bo przy malemu nie moge tu siadac bo zaraz placze bo on chce tutaj isc,a jak spi to staram sie tez odpoczac,jak bedzie drugie to wogole nie wiem czy dam rade ale jeszcze o tym nie mysle] papa

                            Skomentuj


                              oj dziewczynki, ale mi was szkoda, jedna tyra druga sie zamartwia, trzymam za obie kciki zeby wszystko bylo ok
                              margaretko tak bym chciala zeby nic wiecej strasznego cie nie spotkalo
                              Dianeczka mama czy tata?

                              GG ? 11887428

                              Skomentuj


                                ciekawe ile podrosla juz ta 9miesieczna panieneczka?????
                                MONISIU DUZO ZDROWKA
                                Dianeczka mama czy tata?

                                GG ? 11887428

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X