Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

jak minął dzień?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #91
    Natanielek rozbrajajacy, moja tez tak podkakuje jak jej sie piosenka spodoba albo sie z czegos cieszy.

    Nie ma jak imprezka z tesciami... a moze by tak Natanielka do dziadkow i porzadna imprezke zrobic?
    Dorotka
    Blog Dorotki

    Skomentuj

    •    
         

      #92
      Chodzilo mi o to ze zamiast rodzinnej imprezy zaszalec ze znajomymi.
      Ja swoich musze znosic co niedziele, wrrr. Ale moze w ta pojedziemy do znajomej i poltorarocznego Kubusia, ale to jeszcze niepewne.

      Dorotka siedzi mi teraz na kolanach i wyrzuca wszystko po koleji z szuflady. Bede miala sprzatania ale przynajmniej wreszcie sie czyms zajela. Juz wymyslam co tylko moge i caly czas maruda. No i zjadla troche.

      U nas tez sie pochmurno zrobilo i wieje strasznie.
      Dorotka
      Blog Dorotki

      Skomentuj


        #93
        Zajrzałąm na chwilunię - życzonka solenizantkom

        U mnie szpital - mam nadzieję że mąż zdrowy, bo mnie i syna jakiś wirus żołądkowy dopadł a małą "kończy" oskrzela

        zajrzę wieczorkiem - podoba mi się tu pa pa !!!
        Życie Jest Pełne Kinder Niespodzianek
        Gdzie Diabeł Nie Wlezie - Ja Już Tam Byłam :]]]

        Skomentuj


          #94
          AAAAAAA no i nam sie kwiatek zapylil, ale numer Chyba moge napisac? Iza jest w ciazy
          Dorotka
          Blog Dorotki

          Skomentuj


            #95
            No to serdeczne gratulacje!Chyba byla tam gdzie duzo pylkow!!!A jesli moge wiedziec to Iza jest z watku o ciazy?Czy ma juz dzieciatko?
            wkleje wam link co mnie zszokowal jak nie wiem co
            http://www.womenonwaves.org/set-274-pl.html

            Skomentuj


              #96

              IZUNIA!!!!! super gratuluje, moze tym razem menio dziewczynke zmajstrowal.. ale fantastyczna nowinka
              Dianeczka mama czy tata?

              GG ? 11887428

              Skomentuj


                #97
                tak, Iza czesciej byla na brzuszkach ale zagladala czasem na terefere

                ale rzeczy w tym linku, ludzie wogole serca nie maja
                Ala co na sniadanie jadlas? jak nasze postanowienie?
                ja dzis nawalilam, jak otworzylam oko, odruchowo zrobilam kawke, po pierwszym lyku otworzylam drugie, a po trzecim dopiero mi sie myslenie zalaczylo
                Dianeczka mama czy tata?

                GG ? 11887428

                Skomentuj

                •    
                     

                  #98
                  No oby teraz byla dziewczynka. Bylo by super.

                  Frezjo Iza ma juz 10-miesiecznego synka.

                  No dziewczynki wsuwac sniadanka bo bede lac. To najwazniejszy posilek. Ja jak tylko otworze oczy wsuwam platki z mlekiem. Czasem kanapeczki ale musi byc mleczko
                  Dorotka
                  Blog Dorotki

                  Skomentuj


                    #99
                    Konwalio u nas tez pioseneczki leca w kolko. I juz nie wiem komu bardziej sie podoba mi czy Dorotce
                    Dorotka
                    Blog Dorotki

                    Skomentuj


                      Czesc Wam Zajze Pozniej Bo Maly Nie Da Mi Nic Pisac

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Ale te dziecięce przeboje są fajowe!!!

                        Skomentuj


                          no to super z dzidziusiem!Bo Andzia - orchidea nam sie juz rozpaczkowala wiec brakowaloby tu nam brzucholka!
                          Konwalijko ja na sniadanko wcislam kanapke i czuje ze to moj sukces!Musimy sie starac utrzymac forme!dobrze ze mam kompana bedzie nam latwiej!
                          Tylko moje dziecko zaczelo sie chyba odchudzac!

                          Skomentuj


                            hejka
                            fuksjo, moja baletnica tez lubi misia

                            aniu dobry pomysl z dopisaniem imion, przy imienienach np
                            w wit k podaje sie jesli karmi sie wylacznie mlekiem matki, kiedys nie podawali bo jej nie bylo, teraz udalo sie ja wytworzyc i u nas wszystkie niemowlaczki naturalnie karmione dostaja codziennie po kropelce wit K i D3 , z tym ze jak przechodzi sie na sztuczne karmienie to sie odstawia wit K,ale i tak podaje sie ja do gora 4 miesiaca
                            na pneumokoki chyba najlepszy okres dopiero po pierwszym roku, a z rotawirusami zagadka, bo sa rozne opinie, z tego co sie orientuje czesciej choruja wlasnie dzieci zaszczepione, do tego cena jest powalajaca, bo to 2 dawki po ok 300 zl za jedna
                            Last edited by konwalia; 24-07-2008, 18:48.
                            Dianeczka mama czy tata?

                            GG ? 11887428

                            Skomentuj


                              madzia widze ze czytasz co u nas, dolaczaj do nas, zapraszam, jutro masz chyba urodzinki?
                              Dianeczka mama czy tata?

                              GG ? 11887428

                              Skomentuj


                                jaka ulewa byla u nas, to ja chyba takiej jeszcze nie widzialam, lalo chyba z pol godz ale tyle wody, tyle drzew wiatr polamal, ulice zalane, drogi zablokowane w miescie przez polamane drzewa
                                akurat pojechalismy z mala do lekarza, jak wychodzilismy z domu, nic nie wskazywalo na to ze za 10 min bedzie burza, w ostatniej chwili weszlismy do przychodni a za nami juz byla sciana deszczu, u nas w bloku zalana piwnica i klatka, na osiedle nie ma jak wjechac takie bajoro, kilka samochodow sie rozkraczylo w tej wodzie

                                a z mala ok, wazy 7500g troszke urosla, ale mam zagadke jakim cudem bo widze ile je
                                trafilismy na jakas lekarke starej daty, beznadziejna byla, az nie chce mi sie o niej pisac , zirytowala mnie z deka..
                                Dianeczka mama czy tata?

                                GG ? 11887428

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X