Wróć   Forum Mamotoja.pl > Czas dla mamy > Uczucia, związki, seks
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Uczucia, związki, seks Dorosłe sprawy, czyli świat rodziców.

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Dołącz do naszych mam forumowiczek! Podziel się na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o doświadczeniach związanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczęstsze wątpliwości. Weź udział w świetnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, które obowiązują na forum w dyskusjach. Doradzaj i słuchaj porad innych mam, po to jesteśmy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesiąca”
Podziel się z nami zdjęciem swojego brzuszka w ciąży i wygraj fantastyczną nagrodę - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbędnik”
Czy wiesz, że małe dzieci nie potrafią regulować temperatury ciała jak dorośli i tracą ciepło 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposób dbasz o komfort i ochronę dziecka zimą. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool z cudownie miękkiej i ciepłej wełny merino.

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 23-01-2011, 14:44
ja-mamusia ja-mamusia jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
ja-mamusia.polki.pl

Zdjęcia: 17
Domyślnie zdrada

Co popycha człowieka do zdrady?
czy są przypadki, w których można ją usprawiedliwić?
umiałybyście to zrobić?
a moze któras zdradzila, lub została zdradzona, co wtedy czulyscie?

ELENA ZUZANNA ur.12.09.2008r godz. 07:00 mierzyła 56cm ważyła 3660g

IGOR SEBASTIAN ur.16.06.2010r godz. 06:10 mierzył 59cm ważył 4350g

---------------------------------------------------

Moderator działów: Walentynki / Dzień Babci i Dziadka / Czekając na dziecko, ciąża poród /
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 23-01-2011, 14:56
Ania_31 Ania_31 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
Ania_31.polki.pl

Domyślnie Odp: zdrada

Ja kiedyś zdradziłam, moje pierwsze małżeństwo się przez to rozpadło. Jestem teraz żoną człowieka, z którym miałam romans. Cóż powiem tyle, że to był ból, stres, koszmar, poplątane życie, wszystko się zmieniło w moim życiu, ale też w życiu najbliższych oraz przyjaciół. Jednym krokiem wiele przekreśliłam wiele i zmieniłam wiele życiorysów. Z tymi doświadczeniami, jakie teraz mam mogę powiedzieć, że już nigdy bym tego nie zrobiła!!! Cały czas, do dziś, ponoszę konsekwencje tego czynu...
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 23-01-2011, 15:24
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
ja-mamusia.polki.pl

no, ale skoro jesteś teraz z tym mężczyzną, to chyba nie do końca był to zły krok...
a mieliście dzieci ze swoim byłym mężem?

Moderator działów: Walentynki / Dzień Babci i Dziadka / Czekając na dziecko, ciąża poród /
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 23-01-2011, 21:36
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
Ania_31.polki.pl

Na szczęście dzieci nie mieliśmy. A z obecnym mężem, no cóż, po ośmiu latach razem jakoś wreszcie zaczyna się układać... Z romansem jest tak, że nie masz szansy poznać człowieka, są emocje, zapomnienie, a potem zimny prysznic. Zaszłam w ciążę i postanowiliśmy jakoś to razem pociągnąć. Dlatego mówię, że płacę za swoje czyny do dziś. Gdybym świadomie decydowała, to NIGDY nie byłabym z ojcem moich dzieci. Pochodzimy z tak różnych światów, jesteśmy tak maksymalnie inni, że to cud, że w ogóle dobrnęliśmy do dziś... Jedyny plus, to nasze dzieciaczki, ale i tu mam trudny orzech do zgryzienia, bo odziedziczyły charakter ojca...
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 23-01-2011, 22:43
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
ja-mamusia.polki.pl

To jestesmy w podobnych zwiazkach

Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 24-01-2011, 13:19
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
Ania_31.polki.pl

A jak to było u ciebie? Napisz kilka słów.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 24-01-2011, 14:36
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
ja-mamusia.polki.pl

Nie, ja nie zdradziłam... choć nie powiem okazji miałam kilka... czemu się nie odwarzyłam... nie wiem... teraz znowu mam okazję... i się waham... biję się z myślami... to nie jest prosta decyzja... chyba zostałam zdradzona, ale pewnosci nie mam...
Chodziło mi o to, że ja z mężem też nie umiemy sie dogadać, ponad 3 lata jesteśmy razem. Też pochodzimy z innych światów... a nasze charaktery... ehh... docierać się będziemy chyba do końca życia

Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 24-01-2011, 16:25
elzbietka85 elzbietka85 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
elzbietka85.polki.pl

Cytat:
Napisał Ania_31 Zobacz post
Na szczęście dzieci nie mieliśmy. A z obecnym mężem, no cóż, po ośmiu latach razem jakoś wreszcie zaczyna się układać... Z romansem jest tak, że nie masz szansy poznać człowieka, są emocje, zapomnienie, a potem zimny prysznic. Zaszłam w ciążę i postanowiliśmy jakoś to razem pociągnąć. Dlatego mówię, że płacę za swoje czyny do dziś. Gdybym świadomie decydowała, to NIGDY nie byłabym z ojcem moich dzieci. Pochodzimy z tak różnych światów, jesteśmy tak maksymalnie inni, że to cud, że w ogóle dobrnęliśmy do dziś... Jedyny plus, to nasze dzieciaczki, ale i tu mam trudny orzech do zgryzienia, bo odziedziczyły charakter ojca...
Witam.Tak podczytuje i przyznam sie ze tez zdradzilam i tez płace ze swoje czyny,chciałam odejsc od meza ale powiedzial ze mi wybaczy i zebysmy sprubowali jeszcze raz z małzenstwa mamy 2 dzieci w wieku 6 i 3 lata.To nie jest mile uczucie zdradzic niewiem co mnie skusilo,mielismy z mezem kryzys kogos poznałam i skonczylo sie niechciana ciaza niestety i place teraz za to.
Ale dalej jestemy razem i teraz jakos sie uklada malutka rosnie woła tata do meza a tamtego raz widziala i on ma ja gdzies teraz placi alimenty.....
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 24-01-2011, 21:16
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
ja-mamusia.polki.pl

Nie ten jest tatą co spłodził, tylko ten co wychowuje
a poza tym żeby zostać OJCEM wystarczy mieć jądra, a żeby zostać TATĄ trzeba mieć jaja!
Wybaczył musi Cię strasznie kochać...
kryzys... czy to jest coś co może usprawiedliwić zdradę?
a może to, że małżeństwo lub związek nas duszą...
ehh... ciężko

Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 24-01-2011, 21:50
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
Ania_31.polki.pl

Gdy wychodziłam pierwszy raz mąż miałam 19 lat, GŁUPOTA! Mój mąż był z takich dobrych, cichych, spokojnych no i cóż, bez charakteru. W internecie poznałam kogoś, kto miał charakter, dużo siły itd. Potrafił oczarować, a poza tym był tak zdecydowany w działaniu, że się kompletnie poddałam... To był szok dla rodziny, bo ja byłam zawsze taka ułożona. Połączyła nas namiętność i seks i to nas trzyma do dziś. Czasem sami się dziwimy, że mamy na siebie jeszcze taką ochotę po ponad ośmiu latach razem. Stąd te ciąże i troje dzieci oraz wątek o seksie po ciąży, hehe. Za to życie wspólne szło nam przez lata STRASZNIE, ale jakoś powoli to wszystko ogarniamy.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania