Wróć   Forum Mamotoja.pl > Czas dla mamy > Uczucia, związki, seks
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Uczucia, związki, seks Dorosłe sprawy, czyli świat rodziców.

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Dołącz do naszych mam forumowiczek! Podziel się na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o doświadczeniach związanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczęstsze wątpliwości. Weź udział w świetnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, które obowiązują na forum w dyskusjach. Doradzaj i słuchaj porad innych mam, po to jesteśmy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesiąca”
Podziel się z nami zdjęciem swojego brzuszka w ciąży i wygraj fantastyczną nagrodę - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbędnik”
Czy wiesz, że małe dzieci nie potrafią regulować temperatury ciała jak dorośli i tracą ciepło 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposób dbasz o komfort i ochronę dziecka zimą. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool z cudownie miękkiej i ciepłej wełny merino.

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 06-05-2017, 17:08
begirl begirl jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
begirl.polki.pl

Domyślnie Odp: ślubne problemy i nie tylko

oj naprawdę trzeba wszystko na chłodno ja np miałam problem z salą ale udało mi się odwołać rezerwację i szybko zarezerwować inną salę sporo takich wpadek weselnych miałam ale zyję i mam się dobrze teraz jak bym miała robić wesele drugi raz wszystko zrobiłabym inaczej na pewno salę chciałabym mieć w tym stylu https://www.hotelponiatowski.pl/ do tego tj piszecie fotobudkę jakieś fajne atrakcje dla dzieci
Odpowiedź z Cytowaniem

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania