Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Podniebienie..?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Podniebienie..?

    Mój synek 1 grudnia kończy 4 miesiące. Jest karmiony piersią na żądanie zauważyłam u niego jakby podniebienie robiło się białe, czy to normalne?
  •    
       

    #2
    Odp: Podniebienie..?

    Wiem,ze po wypiciu mleka tak ale jak to jest miedzy karmieniami to z tego co wiem mogą to być plesniawki....
    tak słyszałam kazano na to mi zwracać uwagę jak wychodziła, ze szpitala na szczęście moja mała nic takiego nie miała...
    ale moge sie mylić ...

    Skomentuj


      #3
      Odp: Podniebienie..?

      A pleśniawki nie byłyby w całej buzi ?? Bo tu jest tylko na podniebieniu.

      Skomentuj


        #4
        Odp: Podniebienie..?

        Mogą ale z tego co wiem nie musza to moze być dopiero początek,bo nawet jak chodzimy na szczepienia to Pan doktor zawsze uważnie cała buzie ogląda dziaselka polski w środku itp....
        wiesz nie chce Cię straszyć moze to taka uroda Twojego malucha ,ale lepiej sie upewnić dla dobra maluszka tym bardziej ,ze jest karmiony cycem to jest bardzo duża przypadłość untakich dzieciaczków....

        Skomentuj


          #5
          Odp: Podniebienie..?

          Natalia, chyba najlepiej będzie jak lekarz to zobaczy bo przez internet i tak trudno opisać, możemy co najwyżej "pogdybać" A jak pediatra to oceni będziesz spokojna i pewna co do diagnozy.

          Skomentuj


            #6
            Odp: Podniebienie..?

            Jeżeli podniebienie jest gładkie, błyszczące lecz nieco bledsze, to nie ma powodu do niepokoju. Pleśniawki, to biały nalot (na większej powierzchni błon śluzowych mogą tworzyć kożuszek). Podczas ścierania pleśniawek śluzówki często krwawią. Pewną diagnozę postawi pediatra. Może też Pani załączyć zdjęcie w dobrym oświetleniu (na forum, lub na adres: katedra.pediatrii@uwm.edu.pl).

            Pozdrawiam,
            prof. UWM dr hab. n. med. Piotr Jurkowski, specjalista pediatra

            Skomentuj


              #7
              Odp: Podniebienie..?

              Napisane przez kasiula87
              Cześć dziewczyny! Jak często chodzicie do stomatologa ze swoimi dziećmi? Chciałabym znaleźć wreszcie dobrego stomatologa dla moich dzieci. Koleżanka poleciła mi http://hippolit.pl/ Wydaje mi się że to dobry wybór. Jej Dzieci uwielbiają tam chodzić
              Dzieci uwielbiają do dentysty chodzić o matko... Dzieci co najwyżej mogą się nie bać dentysty, ale uwielbiać na pewno nie będą

              Skomentuj

                     
              Working...
              X