Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

*****Wrzesień i Październik 2010*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

    Napisane przez podolec Pokaż wiadomość
    Nie chodzi o program a o kabel usb z bluetooh bo nie mamy.
    Ciuszki super,szczególnie sukieneczka,też chcę taką
    podolec wyślij zdjęcie mmsem do siebie na maila, da się

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

      Alo, mamunie - ja już od godziny na nogach /5:00/... Ehhh, ta bezsennosc... Sloneczko wstalo i jest ladnie u mnie. Wczoraj wieczorem bylam w moim mieszkaniu - juz wszystko skute i gruz wyniesiony - zostalo zdemontowac stare oscieznice i moze wchodzic wykonczeniowka.. Oj, duzo pracy przede mna... A wczlapac sie na 4 pietro - coraz trudniej - zadyszka ja nic!

      Zycze Wam przyjemnego dnia, tym co do pracuszki ida - szybko mijajacych godzin pod okiem szefa i zdrowych, niedokuczajacych plecow!

      Skomentuj


        Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

        Napisane przez annamaja Pokaż wiadomość
        Alo, mamunie - ja już od godziny na nogach /5:00/... Ehhh, ta bezsennosc... Sloneczko wstalo i jest ladnie u mnie. Wczoraj wieczorem bylam w moim mieszkaniu - juz wszystko skute i gruz wyniesiony - zostalo zdemontowac stare oscieznice i moze wchodzic wykonczeniowka.. Oj, duzo pracy przede mna... A wczlapac sie na 4 pietro - coraz trudniej - zadyszka ja nic!

        Zycze Wam przyjemnego dnia, tym co do pracuszki ida - szybko mijajacych godzin pod okiem szefa i zdrowych, niedokuczajacych plecow!

        annamaja
        co do tego czwartego piętra to doskonale cię rozumiem, moja teściowa na 4 mieszka bez windy 4-ro piętrowy blok i jak tam idę to mąż mnie z tyłu popycha bo zanim dojdę to ojojoj! stękam jak nie wiem a zakwasy mam potem że szok

        Skomentuj


          Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

          Oj, ja mieszkam na 3 piętrze i mam problem, żeby wejść. Za każdym razem sapię jak lokomotywa





          http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

          Skomentuj


            Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

            Ja też podpisuję sie pod tym 4 pietrem,tragedia,moja teściowa też mieszka na 4piętrze bez windy,wcześniej śmigałam po schodach a teraz ledwie lezę a nikt nie chce mnie popchać z tyłu.
            Beaudzięki mąż wróci to zobaczymy czy da radę tak zrobić,niby mam msy-chyba,w koncu cyknę fotkę i wstawię gdzie sie da

            Skomentuj


              Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

              Cześć dziewuszki. U mnie pogoda koszmar, lało całą noc i jak szłam do pracy
              Ada fajnie że jesteś, pewnie miałaś dużo pracy z tym remontem
              Dotka no tak, mój m jak był mały miał takie blond włoski a ja zawsze miałam ciemne i wszyscy mi mówią ze Karola to cały Maciek....hmm ale czasami mi się marzy żeby byc blondyna. Dotka życze Ci udanych staranek we wrześniu


              Skomentuj


                Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                No tak, ciezko z tym 4 pietrem, ale jakos musze dac rade... Dziewczyny, wlasnie sie zwazylam... 11 kg na plusie, a brzusio 98cm na wys. pepka... Czyli brzusio stanal w miejscu a tyje szybko... Hmmm..

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                  U nas też pada od wczorajszej nocy.Brzuszek zaraz zmierzę,brzuszek 107 na wysokości pępka,wcześniej było 106

                  Skomentuj


                    Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                    annamaja nie martw sie nie jest źle ja mam jakieś +18 kg ale naprawdę nie wiem czemu tak tyję zamiast slodyczy jem jogort albo owoce ale kurka i tak tyję czasem sie tym przejmuję a czasem mam to gdzieś
                    a zamówiłam właśnie pościel do łóżeczka i rożek dla dzidziusia
                    wklejam foteczki
                    P.S. łóżeczka co prawda jeszcze nie mam
                    Attached Files

                    Skomentuj


                      Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                      Napisane przez beau Pokaż wiadomość
                      annamaja nie martw sie nie jest źle ja mam jakieś +18 kg ale naprawdę nie wiem czemu tak tyję zamiast slodyczy jem jogort albo owoce ale kurka i tak tyję czasem sie tym przejmuję a czasem mam to gdzieś
                      a zamówiłam właśnie pościel do łóżeczka i rożek dla dzidziusia
                      wklejam foteczki
                      P.S. łóżeczka co prawda jeszcze nie mam
                      Dzięki beau...

                      Sliczna posciel i rozek! podaj link, skad zamawiasz, moze tez cos ladnego upatrze dla Matsi...

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                        Napisane przez annamaja Pokaż wiadomość
                        Dzięki beau...

                        Sliczna posciel i rozek! podaj link, skad zamawiasz, moze tez cos ladnego upatrze dla Matsi...
                        dla Matysi oczywiscie...

                        Skomentuj


                          Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                          beau śliczna posciel


                          Skomentuj


                            Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                            Beau pościel śliczna

                            Agatko ja na razie ograniczyłam się do wybierania wyposażenia Ale za to mąż cały czas tam siedzi i ciężko pracuje Ja będę po remoncie miała trochę pracy. Ale jak mam dużo leżeć, to pewnie do porodu mi zejdzie to sprzątanie

                            Agatko ja też sobie Ciebie zupełnie inaczej wyobrażałam. No i oczywiście myślałam, że jesteś blondynką, tak jak córcia





                            http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

                            Skomentuj


                              Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                              Proszę bardzo dziewczyny linka z allegro daję gdzie kupiłam http://www.allegro.pl/show_item.php?item=1085331382 ciesze się że Wam się podoba, w sumie juz dłuższy czas przymierzałam się żeby kupić ale jest tyle śliczności że nie wiedziałam co wybrać
                              Podobaja mi się pościele z firmy Feretti ale ceny zabójcze pościel 6 częsci cena 374,99

                              Skomentuj


                                Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                                http://www.allegro.pl/item1080793677..._promocja.html ten użytkownik tez ma dużo wzorów zobaczcie

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X