Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Wrzesień 2009!!!!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Wrzesień 2009!!!!

    Trzeba od nowa wszystko zakładać!!
    Antonina Wiktoria- 23.09.09 godz. 20:55 waga- 3470g i 56cm długości




    25.01.11- 9970g i 77cm wzrostu
    06.04.11- 10000g i 80cm wzrostu
    27.05.11- 10500g i 82cm wzrostu
    Bilans 2-latka 18.10.11 11kg i 88cm wzrostu
    14.03.12- 12,5kg i 90cm wzrostu
    15.08.12- 13,2kg i 94cm wzrostu

    18.01.13- 14,8kg i 99cm wzrostu

  •    
       

    #2
    szczerze powiedziawszy to teraz sie z tego wiekszy balagan zrobil niz byl no ale moj watek jest caly bo chyba tylko my bylysmy na 2008




    Changes in my life you will see in time
    changes in my life you always in my mind
    changes in my life you always by my side....

    Skomentuj


      #3
      zycze powodzenia w zakladaniu od nowa




      Changes in my life you will see in time
      changes in my life you always in my mind
      changes in my life you always by my side....

      Skomentuj


        #4
        Dlaczego od nowa??

        Skomentuj


          #5
          Napisane przez Carin Pokaż wiadomość
          Dlaczego od nowa??
          Bo raczej nie ma szans by przywrócili to co była kilka godz temu
          Antonina Wiktoria- 23.09.09 godz. 20:55 waga- 3470g i 56cm długości




          25.01.11- 9970g i 77cm wzrostu
          06.04.11- 10000g i 80cm wzrostu
          27.05.11- 10500g i 82cm wzrostu
          Bilans 2-latka 18.10.11 11kg i 88cm wzrostu
          14.03.12- 12,5kg i 90cm wzrostu
          15.08.12- 13,2kg i 94cm wzrostu

          18.01.13- 14,8kg i 99cm wzrostu

          Skomentuj


            #6
            Napisane przez Sloneczko8 Pokaż wiadomość
            szczerze powiedziawszy to teraz sie z tego wiekszy balagan zrobil niz byl no ale moj watek jest caly bo chyba tylko my bylysmy na 2008
            połączyli tylko 2009 i 2010 a reszte w całości zostawili
            Antonina Wiktoria- 23.09.09 godz. 20:55 waga- 3470g i 56cm długości




            25.01.11- 9970g i 77cm wzrostu
            06.04.11- 10000g i 80cm wzrostu
            27.05.11- 10500g i 82cm wzrostu
            Bilans 2-latka 18.10.11 11kg i 88cm wzrostu
            14.03.12- 12,5kg i 90cm wzrostu
            15.08.12- 13,2kg i 94cm wzrostu

            18.01.13- 14,8kg i 99cm wzrostu

            Skomentuj


              #7
              witam

              Mma prosbe Carin-nie wiesz gdzie jest watrek na forum..Listopadowek?>??
              Bo mnie dlugo nie bylo...i widzie ze nie ma...
              SZCZĘŚLIWA!!!!



              29.09.2009r.(2500g i 47cm)



              NASZA TRÓJECZKA!!!

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Napisane przez goda243 Pokaż wiadomość
                witam

                Mma prosbe Carin-nie wiesz gdzie jest watrek na forum..Listopadowek?>??
                Bo mnie dlugo nie bylo...i widzie ze nie ma...
                Cześć Goda..:P właśnie załozyłam od nowa wątek listopadowy..

                dziewczyny o co kaman;| z tym forum teraz;|




                Skomentuj


                  #9
                  No właśnie tak jak napisała Karolina wszystkie miesiące 2009 i 2010 są połączone :/. Bałagan przez to jeszcze większy.

                  Skomentuj


                    #10
                    Laseczki mam pytanko.

                    Czy wasze dzieciaczki przed porodem strasznie się wierciły w brzuszkach?? Mam wrażenie, że mój synek cały czas się rusza, jakby wogóle nie spał, ale te jego ruchy to są już takie leniwe, spowolnione. Mój termin porodu może trochę zmylić. W poniedziałek lekarz zrobił masaż szyjki macicy, co zawsze ma na celu przyspieszenie porodu, wczoraj odpadł mi czop, a dziś mam skurcze co 20 minut. Wszystko wskazuje na to, że poród się zbliża lekarz tez mi powiedział, ze do 12 października napewno nie doczekam. Ale się rozpisałam, głównie chodzi mi o to, czy wasze bejbiki też były aktywne zaraz przed porodem??





                    Zapraszam do glosowania http://mamaczytata.pl/pokaz/8498/jakubek
                    Pamiętniczek Kubusia - http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...ulkapi;page:-1
                    Nasze największe szczęście - Kubuś - 13.10.2009 3600 g. 58 cm.

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Kurcze, co tu sie dzieje? Co to za zmiany? Dobrze ze znowu nie trzeba hasel zmieniac.
                      Anulkapi, moj synek ruszał sie do samego porodu. Dopiero jak akcja zaczela sie to przestal sie ruszac, tzn. chyba, bo przez ten bol to juz nie pamietam. Moj Tymus byl niesamowicie ruchliwy przez cala ciaze i pod koniec tez.

                      Ciekawa jestem co tutaj slychac? Ktora z wrzesniowek jeszcze nie urodzila?
                      Ja nie mam czasu na nic. Tymonek dzisiaj strasznie rozrabial. Od 8 rano do 15 nie spal Chyba bolal go brzuszek. Nic nie moglam zaradzic. Jestem padnieta Ledwo na oczy patrze ale ze zmeczenia to juz nawet zasnac nie moge.
                      A jak Wasze malenstwa, przybieraja na wadze? Moj slabo. Nie wiem czy mam sie martwic. Pokarmu mam tylko tylko ale nie zamerzam sie poddawac. Piersi juz mniej mnie bola wiec jest latwiej.
                      Carin, kiedys pytalas czy mozna wspolzyc po 3 tyg. Ja tez zastanawialam sie nad tym bo mam straszna chec Wyczytalam jednak ze trzeba odczekac do kontroli ginekologicznej i lekarz stwierdzi. Zbyt wczesne wspolzycie moze doprowadzic do roznych powiklan.
                      Tymoteusz - ur. 03.09.09

                      Skomentuj


                        #12
                        Napisane przez Ewylynka
                        Anulkapi ja pamiętam że przed porodem moje dziecię strasznie się pchało, nie mogłam nazwać tego ruszaniem, bo to było coś takiego jakby dupkę wypychała co mnie bardzo bolało (takie uciski w różnych miejscach)
                        No właśnie o takich ruchach piszę. Wypina pupkę w górnej części mojego brzucha, albo zapiera się nią o żebra i wkręca w kanał rodny. Czasami jak tak wystawi tyłeczek na świat to zastyga w tej pozycji na około minutę, a ja się wtedy ruszyć nie mogę taki mały jest napięty.





                        Zapraszam do glosowania http://mamaczytata.pl/pokaz/8498/jakubek
                        Pamiętniczek Kubusia - http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...ulkapi;page:-1
                        Nasze największe szczęście - Kubuś - 13.10.2009 3600 g. 58 cm.

                        Skomentuj


                          #13
                          agatti Ostatnio dziewczyny tutaj pisały o kolkach. Jeśli u Twojego synka to właśnie ona powoduje te bóle brzuszka to możesz mu przed jedzeniem dawać kropelki SUB SIMPLEX. Dziewczyny tutaj pisały, że są one najskuteczniejsze na rynku.





                          Zapraszam do glosowania http://mamaczytata.pl/pokaz/8498/jakubek
                          Pamiętniczek Kubusia - http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...ulkapi;page:-1
                          Nasze największe szczęście - Kubuś - 13.10.2009 3600 g. 58 cm.

                          Skomentuj


                            #14
                            Hmm...Anulkapi ale on wlasciwie nie placze tylko tak marudzi albo rozglada sie i nie chce spac. Okropnie to meczace.
                            Moj synek tak wstawial sie w kanal rodny dosc dlugo. Niemilo to wspominam bo bolalo
                            Tymoteusz - ur. 03.09.09

                            Skomentuj


                              #15
                              Moj synek na brzuszku nie lubi ale klade go na pare chwil.
                              Ewylynka, dlugo spacerujesz ze swoja niunia?
                              Tymoteusz - ur. 03.09.09

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X