Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Seks oralny

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Odp: Seks oralny

    Amarylia, najlepiej porozmawiaj z mężem i może nie próbuj leczyć go sama tylko niech uda się do lekarza, niestety wiem że mężczyznom trudno jest rozmawiać o tych sprawach nawet z lekarzami

    Skomentuj

    •    
         

      #32
      Odp: Seks oralny

      Ciekawy pomysł to xxx
      Last edited by disne; 18-08-2020, 18:55. Powód: link

      Skomentuj


        #33
        Odp: Seks oralny

        Moim zdaniem przede wszystkim oboje partnerów powinno czerpać satysfakcję z seksu, bez względu na to, jaką przyjmuje on formę. Dla każdego coś miłego- jak to się mówi. Można bawić się w miłość francuską, stosować gadżety z takich sklepów jak xxx , ale podstawą zawsze będzie szczera rozmowa i określenie pewnych barier- czyli powiedzenie wprost na co mamy ochotę, a czego nie chcemy robić. Przynajmniej ja tak uważam.
        Last edited by disne; 18-08-2020, 18:55. Powód: link

        Skomentuj


          #34
          Odp: Seks oralny

          Na pewno gorzej jest jeśli jedna osoba stanowoczo nie godzi się na seks oralny a druga osoba by chciała. Nie można się też tak zamykać na nowości

          Skomentuj


            #35
            Odp: Seks oralny

            fajnie jeżeli ta osoba która by chciała sama by pokazała tej osobie co nie chce jakie to moze byc przyjemne. byc moze ten co nie chce bedzie chciał sie zrewanzować
            Nie mozna sie do niczego zmuszac ale uwazam ze warto spróbowac a dopiero powiedziec "no nie to nie dla mnie"

            Skomentuj


              #36
              Odp: Seks oralny

              Dokładnie! W strefach nawet bardzo intymnych bardzo ważna jest rozmowa albo można próbować delikatnie pokazać czego się chce od partnera

              Skomentuj


                #37
                Odp: Seks oralny

                Z mojej perspektywy było tak, że ja przez długi czas nie mogłam się przekonać do seksu oralnego, początki były trudne :P ale chciałam to zrobić dla mojego faceta, cieszę się gdy on się cieszy. Wiesz co może rozmowa, a jeżeli nie potraficie sami rozmawiać to może pomógłby wam jakiś seksuolog albo xxx ? Nie ma sie czego wstydzić.
                Last edited by disne; 18-08-2020, 18:56. Powód: link

                Skomentuj

                •    
                     

                  #38
                  Odp: Seks oralny

                  Ja miałam opór przed seksem oralnym i był on spowodowany rozmiarem moich warg sromowych. Niestety duże wargi sromowe występują u każdej kobiety w mojej rodzinie, ale one nie mają i nie miały z tym problemu. Ja natomiast miałam na tyle duży, że w ogóle zwlekałam dość długo z rozpoczęciem współżycia a o seksie oralnym nie było mowy przez kilka lat. Pomogło mi dopiero przeczytanie tego artykułu xxx , który zresztą mogę polecić każdej kobiecie, która ma ten sam problem co ja. Poza tym gdy już zdecydowałam się spróbować seksu oralnego, to okazało się, że mój partner jest wielkim fanem dużych warg sromowych.
                  Last edited by disne; 18-08-2020, 18:56. Powód: link

                  Skomentuj


                    #39
                    Odp: Seks oralny

                    ja jakoś nigdy nie miałam z tym problemów, w sumie od początku stwierdziłam że jeśli on sprawia mi w podobny sposób przyjemność to oczywiście chce się mojemu mężczyźnie odwdzięczyć

                    Skomentuj


                      #40
                      Odp: Seks oralny

                      Ja uwielbiam to, niestety moja żona nie.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #41
                        Odp: Seks oralny

                        co to są kosmetyki oralne o.O ?

                        Skomentuj


                          #42
                          Odp: Seks oralny

                          ja lubię, kwestia przekonania `
                          ___________
                          xxx
                          Last edited by disne; 18-08-2020, 18:55. Powód: link

                          Skomentuj

                                 
                          Working...
                          X