Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Porady prawnicze

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Porady prawnicze

    Czy porady prawne można udzielać bez aplikacji?
    Jak to jest w rzeczywistośći ? Kto tak naprawdę może świadczyć usługi prawne?
  •    
       

    #2
    Odp: Porady prawnicze

    Napisane przez baska10 Pokaż wiadomość
    Czy i-kancelaria.pl/klient-indywidualny/porady-doradztwo-prawne/]porady prawnicze można udzielać bez aplikacji? Jak to jest w rzeczywistośći ? Kto tak naprawdę może świadczyć usługi prawne ?
    ........????
    Last edited by disne; 06-07-2020, 21:48. Powód: link

    Skomentuj


      #3
      Odp: Porady prawnicze

      Tak, można udzielać rad prawnych bez aplikacji, ale nie można udzielać się prawnie, np. brać spraw sądowych.

      Skomentuj


        #4
        Odp: Porady prawnicze

        Skontaktuj się z kancelarią Pawła Przybyłowskiego. Pracują tu świetni prawnicy, którzy Ci pomogą w każdej dziedzinie prawnej - przybylowski.pl/kontakt Jeżeli potrzebujesz profejonalnej pomocy, to tu ją uzyskasz.
        Last edited by disne; 06-07-2020, 21:49. Powód: link

        Skomentuj


          #5
          Odp: Porady prawnicze

          Cześć wszystkim forumowiczom Szukam właśnie jakiejś sprawdzonej firmy z Katowic (lub okolicznych miejscowości), która zajmuje się obsługą prawną firm... Czy macie może w tym obszarze tematycznym jakieś doświadczenie i jesteście w stanie polecić sprawdzoną firmę, która zajmuje się tego typu sprawami? W Sieci jest tyle różnego rodzaju ofert, że bardzo ciężko jest się na coś konkretnego zdecydować... Z tego co udało mi się rozeznać wśród znajomych, to niezłe opinie ma kancelariafortis Co o tym myślicie? Z góry wielkie dzięki za wszelkie porady w tym obszarze tematycznym
          Last edited by disne; 06-07-2020, 21:49. Powód: link
          Człowiek musi wybierać i (…) nie wolno mu się godzić na swój los.

          Skomentuj


            #6
            Odp: Porady prawnicze

            Witaj,
            myślę, że Twoją sprawą powinien zająć się adwokat-szymkowiak.pl/dobry-adwokat-katowice.php]dobry adwokat katowice. Korzystałam z jego usług podczas rozwodu i jestem bardzo zadowolona. Ma wieloletnie doświadczenie i wspaniałe podejście do klienta.
            Last edited by disne; 06-07-2020, 21:50. Powód: link

            Skomentuj


              #7
              Odp: Porady prawnicze

              Czy ktoś kojarzy prawnikwroclaw.com/]adwokat wrocław? Szukam sprawdzonego specjalisty, który pomoże mi uzyskać pełne odszkodowanie. Firma ubezpieczeniowa po wypadku wypłaciła mi niepełne odszkodowanie i chcę dowiedzieć się dlaczego.
              Last edited by disne; 06-07-2020, 21:50. Powód: link

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Porady prawnicze

                ja polecam tego kancelariabgb adwokata z Łodzi
                Last edited by disne; 06-07-2020, 21:50. Powód: link
                W potrzebie nawet wilka można odpędzić zwykłą wiązką konopi.

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Porady prawnicze

                  Słyszałam nawet że takie są świadczone internetowo. Jednak wizyta w cztery oczy i dokładne opisanie sprawy będzie na pewno najlepszą opcją. Wybierzcie jakiegoś sprawdzonego adwokata z okolicy. Na stronce xxx znajdziecie kancelarie adwokacką Przemysława Nawojskiego, mozecie śmiało tam próbować.
                  Last edited by disne; 06-07-2020, 21:50. Powód: link

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Porady prawnicze

                    tutaj kancelariabgb macie bardzo dobrego adwokata z Łodzi, polecam
                    Last edited by disne; 06-07-2020, 21:51. Powód: link
                    W potrzebie nawet wilka można odpędzić zwykłą wiązką konopi.

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Porady prawnicze

                      Nurtuje mnie to od dłuższego czasu też. Ciekawi mnie rozwiązanie tego zgadnienia.
                      - Zło lubi ciemność.
                      - Dlaczego?- spytał Seth.(...)
                      - Bo zło lubi się kryć.

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Porady prawnicze

                        W wielu dziedzinach prawa specjalizuje się ta kancelaria, moi znajomi dzięki nim wygrali trudna sprawę spadkową - pełen profesjonalizm, ogromna wiedza, zaangażowanie wszystkich od mec. Cejrowskiego. Zdecydowanie warto z nimi dążyć do celu w sprawach sądowych, ale i w konsultacjach się sprawdzają.

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Porady prawnicze

                          Nawiązując do pytania autorki: porad prawnych oczywiście możesz udzielać bez ukończenia aplikacji, pytanie tylko czy klienci nie będą woleli skorzystać z pomocy adwokata/radcy. Bez aplikacji nie zdobędziesz doświadczenia procesowego, będzie też problem z zastępstwem przed wszystkimi instancjami. Jednak wiele firm zatrudnia in-housów i często są to osoby z wykształceniem prawniczym bez aplikacji.
                          Np. gdybym chciała wziąć rozwód, raczej skorzystałabym z pomocy adwokata, żeby rzetelnie przygotował mnie do postępowania przed sądem i zajął się sporządzaniem pism (cenioną Panią Mecenas jest np. Pani Adwokat prowadząca stronę xxxx. Osoba bez aplikacji zapewne udzieliłaby wielu trafnych rad, jednak nie powierzyłabym jej reprezentacji.
                          Last edited by disne; 23-06-2020, 00:57. Powód: link

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Porady prawnicze

                            Adwokat jest w stanie pomoc w wielu sprawach: gospodarczych, cywilnoprawnych, w kwestii handlowej czy nawet w aresztowaniu. Każdy aresztowany ma prawo do adwokata. xxxxx, a dowiesz w jakim zakresie może on skorzystać pomocy prawnika i co mu przysługuje.
                            Last edited by disne; 23-06-2020, 00:58. Powód: link

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Porady prawnicze

                              ja polecam tego xxxxx z Łodzi, mi bardzo pomógł
                              Last edited by disne; 23-06-2020, 00:58. Powód: link
                              W potrzebie nawet wilka można odpędzić zwykłą wiązką konopi.

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X