Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

imprezy dla firm Wrocław

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    imprezy dla firm Wrocław

    Witam,

    ostatnio zainteresowały mnie imprezy dla firm Wrocław. Wraz z mężem bardzo lubimy chodzić na takie spotkania. Dlaczego? Dlatego, że można się tam wyszaleć
    i to nie chodzi mi o zwykłą popijawę, ale bardziej o wyjazdy, rajdy. Lubimy jak coś się dzieje i człowiek może i jest zmęczony, ale naprawdę zadowolony z tego wysiłku
  •    
       

    #2
    Odp: imprezy dla firm Wrocław

    Ja z żoną również lubimy chodzić na tego typu imprezy. Raz u niej, raz u mnie u mnie w sumie są imprezy tematyczne. Np. rzucamy hasło: Payroll i każdy musi przyjść tematycznie przebrany. Na koniec wybierany jest król i królowa. Fajna zabawa

    Skomentuj


      #3
      Odp: imprezy dla firm Wrocław

      Każdy lubi chodzić na imprezy jeszcze jak są sponsorowane przez firmę to już bajka Zastanawiam się czy twój link to nie była tylko jakaś reklama ?

      Skomentuj


        #4
        Odp: imprezy dla firm Wrocław

        JA uwielbiam imprezy firmowe, zwłaszcza, ze moja firma zawsze wynajdzie cos ekstra... ostatnio była impreza w stylu moto , gdzie można było sobie doszkalać jazde i ogolnie poszaleć jak rajdowcy

        Skomentuj


          #5
          Odp: imprezy dla firm Wrocław

          W sumie bardzo oryginalny pomysł. Ja jestem przede wszystkim za skrojonymi na miarę firmy, indywidualnymi wydarzeniami, jak na przykład imprezy dla firm farmaceutycznych evtrad.pl. Taka agencja zajmie się organizacją w sposób kompleksowy. Dokładając wszelkich starań, by było wyjątkowo.

          Skomentuj


            #6
            Odp: imprezy dla firm Wrocław

            Ja już chyba jestem za stara:P

            Skomentuj


              #7
              Odp: imprezy dla firm Wrocław

              Ja też uważam, że z reguły bywa na nich sztywno i nieciekawie.

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: imprezy dla firm Wrocław

                Wcale nie musi być sztywno. Ja byłam ostatnio na bardzo fajnej imprezie, ale wiele też zawdzięczaliśmy cateringowi - świetna obsługa i pyszne jedzenie. Profesjonalna realizacja imprez http://www.kscc.pl/

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: imprezy dla firm Wrocław

                  Mi się najbardziej podobają imprezy wyjazdowe, nie tyle w klubie czy restauracji, ale bardziej w formie wycieczki.

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: imprezy dla firm Wrocław

                    Również przychylam się do tego typu rozwiązania. Na pewno we Wrocławiu znajdziesz firmę podobną jak chociażby ta firma obsługująca imprezy w Katowicach.

                    Skomentuj

                           
                    Working...
                    X