Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Wyprawka.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    hmmm ale to wydaje mi sie ze lepiej kojec niz lozeczko chociazby dlatego ze chyba sa wyzsze niz lozeczka




    Changes in my life you will see in time
    changes in my life you always in my mind
    changes in my life you always by my side....

    Skomentuj

    •    
         

      hmmm ale to wydaje mi sie ze lepiej kojec niz lozeczko chociazby dlatego ze chyba sa wyzsze niz lozeczka




      Changes in my life you will see in time
      changes in my life you always in my mind
      changes in my life you always by my side....

      Skomentuj


        no właśnie nie wiem co leprze ale to łuzeczko tury jednak też dla niiemowlaka bedzie a kojec to dla starszego dziecka tylko i jednak chce wyjechac na wakacje w przyszłym roku już z dzidziusiem wiec tez sie przyda luzeczko




        Skomentuj


          no właśnie nie wiem co leprze ale to łuzeczko tury jednak też dla niiemowlaka bedzie a kojec to dla starszego dziecka tylko i jednak chce wyjechac na wakacje w przyszłym roku już z dzidziusiem wiec tez sie przyda luzeczko




          Skomentuj


            Napisane przez Wiktoria114 Pokaż wiadomość
            no nianie elektryczną musowo musze mieć bo mam kota i bedziemy musieli zamykać drzwi wszedzie by kotek nie dostał sie do dzidziusia poki bedzie malenki zeby mi przypadkiem do luzeczka nie skoczył
            Właśnie, z tego samego względu kupiliśmy nianię, no trochę poszalałam przy tym zakupie, mój mąż dochodził do siebie 3 tyg. jak wygrzebał w moim allegro ile kosztowała.
            Ale naprawdę jest super!!!! Mam nadzieję, że się sprawdzi
            http://www.consumer.philips.com/c/av...520_00/prd/pl/

            Skomentuj


              Napisane przez Wiktoria114 Pokaż wiadomość
              no nianie elektryczną musowo musze mieć bo mam kota i bedziemy musieli zamykać drzwi wszedzie by kotek nie dostał sie do dzidziusia poki bedzie malenki zeby mi przypadkiem do luzeczka nie skoczył
              Właśnie, z tego samego względu kupiliśmy nianię, no trochę poszalałam przy tym zakupie, mój mąż dochodził do siebie 3 tyg. jak wygrzebał w moim allegro ile kosztowała.
              Ale naprawdę jest super!!!! Mam nadzieję, że się sprawdzi
              http://www.consumer.philips.com/c/av...520_00/prd/pl/

              Skomentuj


                no faina faina ta niania ale ja nie bede az tak szaleć z rzeczami dla dzidziusia jedynie to na wózek wydam więcej bo rzeczywiście dużo chodze i potrzebuje jakiś z porzadnymi kółkami




                Skomentuj

                •    
                     

                  no faina faina ta niania ale ja nie bede az tak szaleć z rzeczami dla dzidziusia jedynie to na wózek wydam więcej bo rzeczywiście dużo chodze i potrzebuje jakiś z porzadnymi kółkami




                  Skomentuj


                    Odp: Wyprawka do szpitala dla mamci i dzidzi

                    Oto drogie Panie lista rzeczy dla mamy i malucha przygotowana specjalnie przez już sprawdzone mamy i porady na forach. Polecam ją serdecznie, sama też powoli zaczynam kompletować te rzeczy

                    Skomentuj


                      Odp: Wyprawka do szpitala dla mamci i dzidzi

                      Hej Dziewczynki. Kiedy ja rodziłam pierwsze dziecko to do szpitala (w Tarnowie) musiałam zabrać dla siebie: koszule do porodu i potem 2 na oddział, klapki pod prysznic, pantofle, 2 ręczniki, kosmetyki, szlafrok, wodę mineralną i chyba tyle bo wkłady dawali ile kto potrzebował a w majtkach nie wolno było chodzić a jeśli coś to rodzina zawsze dowiezie. Natomiast dla dziecka szpital zapewniał wszystko od ubranek, pieluch po kosmetyki tylko smoczek trzeba było mieć swój. No oczywiście ciuchy na wyjście dla siebie i maleństwa swoje i 2 pieluchy tetrowe dla szpitala trzeba było zostawić.


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Wyprawka do szpitala dla mamci i dzidzi

                        A ja rodziłam w Bytomiu i musiałam mieć ze sobą absolutnie wszystko......od mleka dla dzieci, oliwki, pieluszek, po podkłady dla mnie itp, nawet termometru nie mieli.Próbowali nawet wymusić na mnie zakup welfronów, strzykawek, plastra, ale powiedziałam im, że jestem osobą pracującą czyli ubezpieczoną i nie będę zaopatrywać szpitala w to na co płacę co miesiąc składki, byli bardzo niezadowoleni, ale musieli mi to zapewnić, w końcu wiedzieli, że nie mają prawa tego wymagać więc nic mi nie mogą zrobić.Tylko ubranka mieli dla dzieci.


                        Skomentuj


                          Odp: Wyprawka do szpitala dla mamci i dzidzi

                          w moim szpitalu musze miec wszystko swoje zarowno dla siebie i dla dziecka. a chciałam zapytać kiedy pakować wyprawke do szpitala??

                          Skomentuj


                            Odp: Wyprawka do szpitala dla mamci i dzidzi

                            Majtki jednorazowe i płyn do higieny są KONIECZNE! Osobiście uważam to za mega ważne, aby uniknąć bardzo nieprzyjemnych kłopotów i móc spokojnie cieszyć się dzidzią i dochodzić do siebie. Na czas ciąży i porodu warto zakupic lepszy płyn i nie oszczędzać. Ja osobiście polecam plivafem - jestem bardzo zadowolona z niego, chociaż do najtańszych nie należy pewnie.

                            Skomentuj


                              Odp: Wyprawka do szpitala dla mamci i dzidzi

                              A ile kosztuje ten plivafem i czy jest to jakiś specjalny płyn podczas ciąży/połogu?

                              Skomentuj


                                Odp: Wyprawka do szpitala dla mamci i dzidzi

                                Kosztuje coś koło 20 zł. także nieco wiecej niż większość zwykłych płynów, dostaniesz go tylko w aptece. Ale plivafem to jest płyn nie tylko na ciążę/połóg, chociaż ma atesty i można bezpiecznie go stosować w ciąży.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X