Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Nie dajmy się oszukać

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Nie dajmy się oszukać

    Wykupiłam pakiet inwestycyjny w dużej i znanej firmie ubezpieczeniowej. Zainwestowałam spore pieniądze. Jednak sytuacja zmusiła mnie do wycofania środków w ciągu pierwszego roku. Okazało się, że prawie wszystko pójdzie na prowizję...

    Powyższa sytuacja wydaje się bardzo znajoma? Już nie jesteś sama.
    Szukaj pomocy na stronie oddajciemojepieniadze.pl lub na facebooku.

    Nie dajmy się, walczmy o swoje
  •    
       

    #2
    Odp: Nie dajmy się oszukać

    U nas sąsiedzi dali sie podle nabrać, ale na wzięcie pożyczki, w której nie pokazano im ostatniej strony (tej drobnym drukiem...)
    No i dziś załatwiają sprawy przez prawników (od razu powiem których: Wrocław, ze strony parabanki.eu - oni praktycznie tylko takimi właśnie sprawami sie zajmują).
    Moim zdaniem zamiast sie skrzykiwac na fejsie i gderać, to jednak powinno się od razu z grubej rury i do sądu w takich sprawach..

    Skomentuj


      #3
      Odp: Nie dajmy się oszukać

      Też tak myślę - pozwać dziadów)

      Skomentuj


        #4
        Odp: Nie dajmy się oszukać

        Kurczę, tyle się słyszy o takich sprawach, że aż strach gdziekolwiek pożyczać pieniądze, jeśli sytuacja do tego zmusi.

        Skomentuj


          #5
          Odp: Nie dajmy się oszukać

          Ja jestem bardzo ostrożna podczas zakupów produktów finansowych czy wyborze usług. Wolę polegać na sprawdzonej marce, aniżeli mało znanym podmiocie czy to banku czy towarzystwu ubezpieczeniowemu. Jakoś pewniej się czuję. Trzeba uważać, bo tylko naciągają ludzi.

          Skomentuj


            #6
            Odp: Nie dajmy się oszukać

            teraz dużo jest takich oszustów "inwestycyjnych", trzeba na prawdę bardzo uważać

            Skomentuj


              #7
              Odp: Nie dajmy się oszukać

              No niestety takie czasy. Ogólnie jedno mnie dziwi bardzo dużo ostatnio informacji dostaje tego typu na maila i skąd Oni go mają? Przeczytałam artykuł na blogu rejestracja bazy danych i dochodzę do wniosku, że prawdopodobnie robią to bezprawnie, więc czy można jakoś wlaczyć z bezprawnym wykorzystywaniem mojego adresu? Chodzi o to czy skutecznie, bo że mogę złożyć doniesienie to wiem, ale czy coś z tego będzie opróćz tego, że stracę czas?

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Nie dajmy się oszukać

                Obecnie działa wielu cwaniaczków, którzy tylko chcą oskubać nas na kasę. Dosłownie na każdym rogu.. Trzeba być bardzo czujnym

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Nie dajmy się oszukać

                  Każda pożyczka to ryzyko. Według mnie jeśli sprawdzi się instytucję, czy parabank, czyta ze zrozumieniem umowy i oddaje w terminie pieniądze to nie ma się czego bać. Ja korzystałam kilka razy z pożyczek http:/www.moneynow.pl i nie miałam kłopotów. Oprocentowanie tez w miarę no i obsługa ok i wszystko tłumaczą.

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Nie dajmy się oszukać

                    Nie dajmy się oszukać- nie ufajmy firmom krzak coś co wygląda na okazję (usługi finansowe) przeważnie jest oszustwem , w które ktoś nas wrobi.

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Nie dajmy się oszukać

                      Napisane przez NoemiSui Pokaż wiadomość
                      No niestety takie czasy. Ogólnie jedno mnie dziwi bardzo dużo ostatnio informacji dostaje tego typu na maila i skąd Oni go mają? Przeczytałam artykuł na blogu rejestracja bazy danych i dochodzę do wniosku, że prawdopodobnie robią to bezprawnie, więc czy można jakoś wlaczyć z bezprawnym wykorzystywaniem mojego adresu? Chodzi o to czy skutecznie, bo że mogę złożyć doniesienie to wiem, ale czy coś z tego będzie opróćz tego, że stracę czas?
                      Ja nawet nie otwieram takich maili tylko od razu usuwam Nawet mnie nie interesuje jakie wiadomości są w środku

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Nie dajmy się oszukać

                        Napisane przez Lara5 Pokaż wiadomość
                        Ja nawet nie otwieram takich maili tylko od razu usuwam Nawet mnie nie interesuje jakie wiadomości są w środku
                        ja też usuwam, albo oznaczam jako spam i mam spokój. Ale odnośnie oszustw, juz od jakiegoś czasu jest głośno o stronach w których się rejestrujesz, no szukając ważnych informacji a potem te niby firmy bombardują mailami i podobno wezwaniami pocztowymi tez potrafią o nakazie zapłaty za użyanie tego serwisu- choć nie ma tam z czego korzystać, strona fake.Ale kto się przestraszy ten im przelew od razu wykonuje (ponad sto złotycg). Więc na to tez nie dajmy się nabrac.

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Nie dajmy się oszukać

                          Tyle oszustw na każdym kroku ,albo wyłudzanie pięniędzy Mi się to nie mieśći w głowie jak tak można oszukiwać Ci ludzie nie mają żadnych zahamowań Mi by sumienie nie pozwoliło na to ale widać Że mnóstwo ludzi nie ma sumienia

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Nie dajmy się oszukać

                            Napisane przez Lara5 Pokaż wiadomość
                            Tyle oszustw na każdym kroku ,albo wyłudzanie pięniędzy Mi się to nie mieśći w głowie jak tak można oszukiwać Ci ludzie nie mają żadnych zahamowań Mi by sumienie nie pozwoliło na to ale widać Że mnóstwo ludzi nie ma sumienia
                            Niby tak, ale na oszustwach w naszym kraje ludzie najbardziej się dorabiają uczciwy to się dorobi ale garba, jak nie umiesz kraść i oszukiwać to niestety. Ja równiez nie mam sumienia na oszukiwanie, ale mam kolegę który tak kombinuje, oszukuje , że naprawdę ma tyle korzyści z tego że czasami, ąz człowiek trochę zazdrości, że pracuje stara się a nawet połowy nie ma. Ale myślę, że każdego z czasem sprawiedliwość dosięgnie.

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Nie dajmy się oszukać

                              Moje sumienie też by mnie całe życie zadręczało. Ja wystarczy, że coś komuś powiem i później się zastanawiam czy dobrze zrobiłam... Chodzę załamana, że mogłam inaczej to powiedzieć, alebo zrobić . Ale niektórzy nie mają serca.. umieją wyłudzać i oszukiwać innych na każdym kroku.

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X